Jump to content
Dogomania

Może wspólnie poćwiczymy?


doddy

Recommended Posts

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeżeli Wam pasuje to możemy się umówić np. o 16 na Polach Mokotowskich (będę już po astowym spacerku). Jeżeli będziecie chciały się umówić dziś to mam prośbę asher zadzwoń do mnie i powiedz gdzie i o której mam się stawić, bo ja wychodzę i nie będę mieć dostępu do netu.

Link to comment
Share on other sites

[b]Betty[/b], nie miałam zamiaru cię zniechęcać, chciałam tylko, żebyś miała świadomośc, że raczej nie będzie to szkolenie klikerowe - ponieważ wiem, że ty właśnie tak szkolisz.
Co do metody szkolenia, to nie wiem. Podejrzewam, że każdy ma własną. Ja nie mogę sie w imieniu wszystkich wypowiadac, bo po prostu nie wiem, jak szkolą :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']
Co do metody szkolenia, to nie wiem. Podejrzewam, że każdy ma własną. Ja nie mogę sie w imieniu wszystkich wypowiadac, bo po prostu nie wiem, jak szkolą :wink:[/quote]
Ja szkole na szeleszczącą torebkę ze smakołykami w kieszeni :lol: Mozna to uznać za swego rodzaju kliker :lol:

Link to comment
Share on other sites

[b]Asher[/b], w Polach Mokotowskich nie biustuję bo ile razy tam byłam, tyle razy coś samopas przylatywało się poznawać :roll: a moja suka tego nie lubi :evilbat: zresztą nawet z innymi pociechami mnie to irytowało :-? lubię jednak wiedzieć z czyim psem moje się stykają...

Jak dla mnie możemy się spotkać i we dwie :D tylko trzeba będzie mojej wydrze dać trochę czasu na jakąś odrobinę wyciszenia :oops: :roll:

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, to może ustalmy najpier [u]KIEDY[/u] nam wszytskim pasuje, ok?
Doddy napisała, że może [b]w najbliższą niedziele po 14[/b]. Fajnie by było, gdyby Doddy była, bo z nas wszystkich to ona jest chyba najbardziej fachowa :wink:
Mnie ten termin pasuje.
Czy innym też? Powiedzmy [color=red]NIEDZIELA, godz. 14.30 - 15[/color]

A jak już ustalimy termin, to będziemy się zastanawiac nad miejscem, ok?
Pola Mok. chyba odpadają, bo w niedzielę zapewne będą tam koszmarne tłumy... No, chyba, że Doddy zaprowadzi nas do swojego magicznego miejsca? :wink:

Link to comment
Share on other sites

a wiec tak, mi tez pasuje jak najbardziej niedziela, ale ja bym proponowala troszke wczesniej, poniewaz nie jestem z Warszawy. I koncze trening agility ok. godz. 11. Wiec czekac cztery godziny to dla mnie stanowczo za duzo, i przede wszystkim Tosca bedzie wykonczona i niezdolan do pracy :) , godizne jeszcze moge poczekac.
Co do miejsc cwiczen, moge dostosowac sie do jakiegos parku, byle nie bylo to gdzies na krancach warszawy, wiec na pewno nie na polach wilanowskich.

To sa moje propozycje, nei wiem czy da rade zeby dopasowac :) ciekawe jak inni?

Link to comment
Share on other sites

Nieee no, mój głupek Bugajski się niby zdeklarował, ale oczywiście jako leniwy facet wymyślił sposób, żeby się wymigać - łapę sobie rozciachał na szkle :evilbat:
Flaire, a mas zmoże jakiś pomysł co do miejsca spotkania? Bo na Polach Moktowskich w niedzielę po południu będzie raczej koszmarnie :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Nieee no, mój głupek Bugajski się niby zdeklarował, ale oczywiście jako leniwy facet wymyślił sposób, żeby się wymigać - łapę sobie rozciachał na szkle :evilbat:
Flaire, a mas zmoże jakiś pomysł co do miejsca spotkania? Bo na Polach Moktowskich w niedzielę po południu będzie raczej koszmarnie :roll:[/quote]

asher,

Praktycznie co niedziele jezdze z Maja na Pola, aby troszke pocwiczyc. Musze przyznac, ze z miejscem nie ma problemow, chociaz jak mam lekcje w tygodniu to warunki sa o niebo lepsze.
Jesli bedziecie na Polach w niedziele, to pewnie sie spotkamy ... :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind'][quote name='asher']Nieee no, mój głupek Bugajski się niby zdeklarował, ale oczywiście jako leniwy facet wymyślił sposób, żeby się wymigać - łapę sobie rozciachał na szkle :evilbat:
Flaire, a mas zmoże jakiś pomysł co do miejsca spotkania? Bo na Polach Moktowskich w niedzielę po południu będzie raczej koszmarnie :roll:[/quote]

asher,

Praktycznie co niedziele jezdze z Maja na Pola, aby troszke pocwiczyc. Musze przyznac, ze z miejscem nie ma problemow, chociaz jak mam lekcje w tygodniu to warunki sa o niebo lepsze.
Jesli bedziecie na Polach w niedziele, to pewnie sie spotkamy ... :-)[/quote]
Skoro tak, to mogą byc te Pola... Tylko jeszcze trzeba Ary Arię przekonać :wink:

Link to comment
Share on other sites

asher,

Mna sie absolutnie nie sugerujcie :-) po prostu wrzucilam swoje dwa grosze, ze w niedziele na Polach wcale nie jest tak zle :-) Bywam tam dosyc regularnie i miejsca bedziecie mialy dosc ... I nie mowie tego tylko z perspektywy takiego malego psa jak moj :lol:
A jesli w niedziele sie spotkamy, to bedzie super ... bo po cwiczeniach troche spaceruje z sunia i mile towarzystwo zawsze mi sie przyda :D

Link to comment
Share on other sites

My bysmy chetnie do Was dolaczyli, chociaz nie w ten weekend, bo wybywamy... Tylko nie wiem, czy mozemy, bo ja nadal pracuje nad socjalizacja z obcymi psami... Przydalyby nam sie takie spacerki i spotkanka, ale decyzja zalezy od reszty(chodzi mi zwlaszcza o psy, jakoze suki sa nietykalne :lol: )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...