Jump to content
Dogomania

Może wspólnie poćwiczymy?


doddy

Recommended Posts

Ja bym się również dołączyła, tylko że Misia narazie rekonwalescentką jest. W odróżnieniu od coponiektórych, nie będę udawać, że nic nie umie :wink: , ale poćwiczyć zawsze się przyda. :D Szczególnie że w tym roku, po raz pierwszy od lat, opuszczamy (dzisiaj!) początek psiego "roku szkolnego" na Bemowie. :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Flaire']Ja bym się również dołączyła, tylko że Misia narazie rekonwalescentką jest. [/quote]
A co jest Misi ? :o :(


[quote name='asher']No to może ustalmy jakąś datę? I miejsce?
Ja tradycyjnie proponuję Łąki Wilanowskie na wysokości Kabat :wink: [/quote]
Jak tak daleko to nie za wcześnie :roll: A tam są konie? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']PIKA, z odległości mniej więcej kilometra tez się będziecie koni bać? :wink:[/quote]
Nie wiem, ale z odległośic kilometra na pewno będziemy je czuc :lol:

A tak powaznie to Saba atakuje konie :o i wydaje mi się, z moich obserwacji :roll: ze robi to ze strachu :o

Link to comment
Share on other sites

[b]A(leksand)ra&Ar(i)a [/b] Nie wiem, na co ma pomóc takie spotkanko Twojej suczce, ale jak znam zycie kontakt z innymi ludźmi i czworonogami zawsze pomaga :D Tym bardziej jak taki kontakt jest z włascicielami, którzy rozumieją, ze Twój pies ma problemy i nie robią z tego afery

A tak w ogóle to dzisiaj już czwartek, to na czym stoim? :D

Chociaz w ten weekend wystawa w Wawce :hmmmm:
Ja w niedzielę wybieram się na Klubówke Molosów :) ale po południu jestem do dyspozycji :wink:

Link to comment
Share on other sites

[b]Pika[/b], moja suka nie może przeżyć rozstania z Kropką :roll: W domu nie do życia, głodówkę sobie urządziła a na spacerach cięta na wszystko co się rusza :-? z ludźmi włącznie :o mój mąż już z nią nie wychodzi bo nie jest w stanie...

Link to comment
Share on other sites

[b]A(leksand)ra&Ar(i)a [/b] ale jak ją bedziesz suczke izolowac to stan się bedzie pogarszał a nie polepszał
Załóz jej namordnik i niech się na mnie rzuca jak musi :lol: a Ty ją w tym czasie będziesz tego oduczać :wink:
Albo zrobi to moja Saba :roll:

A jaka to rasa, ze tak zapytam?
:oops:

Link to comment
Share on other sites

[b]Pika[/b], wstydź się :wink: jak możesz nie wiedzieć że mam dobeczkę 8)

Wiesz, ja jej staram się nie izolować, to ona już nikogo nie kocha :roll: wyraźnie ewakuuje się z pomieszczeń w których ktoś przebywa, mizianko jej nie pasuje... niekontaktowa całkiem :( nawet za piłką którą kochała nad życie teraz po prostu się snuje :o tyle mojego co czasami jej furię skieruję na tarmoszonko :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='A(leksand)ra&Ar(i)a'] [b]Pika[/b], wstydź się :wink: jak możesz nie wiedzieć że mam dobeczkę 8) [/quote]
przeciez się zawstydzilam :oops: :lol:

[quote name='A(leksand)ra&Ar(i)a']Wiesz, ja jej staram się nie izolować, to ona już nikogo nie kocha :roll: wyraźnie ewakuuje się z pomieszczeń w których ktoś przebywa, mizianko jej nie pasuje... niekontaktowa całkiem :( nawet za piłką którą kochała nad życie teraz po prostu się snuje :o tyle mojego co czasami jej furię skieruję na tarmoszonko :-? [/quote]
A czemu jej się tak zrobiło? :(

Link to comment
Share on other sites

to jak sie zdecydujecie gdzie i kiedy to ja bym z moim chlopiątkiem przyczłapała, tylko my powolutku i na smyczy bo sie nam mlodziencze zapalenie kosci trafilo :) a potrzebujemy sie socjalizowac z onkami bo malucha napadl ON ostatnio :-? i lekko niepewnie sie przy nich czuje.... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PsychoSzczurek']i jak tam dojechać? :lol: :wink:[/quote]
jesli nie masz autka to najlepiej autobusem, tramwajem, albo metrem :lol:

A ja w sobotę ide na krajówke bo Korona Ciukę wystawia, :angel: a jak nie Ciukę to przynajmniej porobi za handlera dla Ciukowego braciszka :angel:

także ja w sobote też po południu moge :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...