Jump to content
Dogomania

Zimowa NoWa RuDa 2005


Savannah

Recommended Posts

  • Replies 548
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hahahaa :wink: ...no pewnie,ze narzeka.Kombinuje wiec aby nasze sprawy akurat tak wypadly gdy jaks wystawa jest w okolicy.Maly coraz wiekszy i nie bedzie czasu na zrobienie ML.CH.,a ja bym bardzo chciala.Mojego faceta niestety nie bawi zabawa w wystawy i ,ze tak powiem jest zmuszony jechac ze mna.No i z Hannoveru do Wrocka to dobre 600km.,wiec nie za bardzo mu to po nosie.
Za tydzien za to mamy wystawe tutaj...ale mam pietra :roll: ,sama ,nikogo nie znam a i konkurencja pewnie bedzie wielka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ki-wi']hahahaa :wink: ...no pewnie,ze narzeka.Kombinuje wiec aby nasze sprawy akurat tak wypadly gdy jaks wystawa jest w okolicy.Maly coraz wiekszy i nie bedzie czasu na zrobienie ML.CH.,a ja bym bardzo chciala.Mojego faceta niestety nie bawi zabawa w wystawy i ,ze tak powiem jest zmuszony jechac ze mna.No i z Hannoveru do Wrocka to dobre 600km.,wiec nie za bardzo mu to po nosie.
Za tydzien za to mamy wystawe tutaj...ale mam pietra :roll: ,sama ,nikogo nie znam a i konkurencja pewnie bedzie wielka.[/quote]
no nie.... fajnie by było jak bys skończyła ten Ch.Mł.... a moze wybierzesz się do Głogowa w Lutym? o ile psiak ma jeszcze czas? bo bys miala jedno z dużej, z Wrocławia, potem Zw.mł z Nowej Rudy no i Głogów? Pomyśl o tym :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na tę wystawę prawdopodobnie zostanie zgłoszona moja "córeczka" basenka: I'M EVERYBODY'S DARLING Asiaczek (po domowemu Buszi) ruda w kolorze. Ma za sobą już 2 wystawy (klubową w Łodzi i międzynarodową we Wrocławiu). Obie zaliczone na "5-tkę"!. Zobaczymy co będzie w Nowej Rudzie, bo prezentować ją będzie jej właścicielka, nie ja. Ja w tym czasie będę czekała na małe baski-babaski! Albo będę je już niańczyła...
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...