Jump to content
Dogomania

Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem


Daga_i_Oskar

Recommended Posts

[quote name='Daga_i_Oskar']udało się :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:

Filmik jest b.krociutki :oops: do tego bez dzwieku :oops: no i widac głównie tył Oskarcia :oops: nastepny filmik postaram sie zeby był lepszy :oops:[/quote]


Suuper widzieć jak się Oskarek porusza :loveu::loveu::loveu: Szkoda tylko, że bez głosiku i tak króciotko :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

aaa bo mój aparat to z innej epoki już no i bez głosu :oops: :roll: :roll: :roll:
ale wezmę od qmpeli aparacik to zrobimy kilka krótkich filmików, zeby z głosem były :)

Oskarek szczekał na takiego duzego psa Karino, ktore jest na przeciwko naszego ogródeczka, bardzo dzielnie bronił co widac po ogonku bo wywija go tak bardzo, ze czasem na grzbieciku go nosi hihii


Pozdrawiam i uciekam, bo wpadłam tylko na chwileczke :)


P.S jak uda mi sie wejsc na komp to sprobuje znalezc 2 filmiki jak Osk byl sceniorkiem i za miotłą szalal :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Madziu coś nie mogę znaleźć tych Oskarkowych filmików za czasów sceniorka :roll:


Kasiu dzisiaj dlugo nie bede siedziala, jutro intensywny i dlugi dzien przede mna :lol: :lol:
Na 16 ide do fryzjera, wiec do tego czasu wszystko musi byc dopiete na ostatni guzik :lol: ale milo, ze tak sie troszczysz o mnie :buzi:
zdjec postaram sie robic duzo ;)


Buziaczki Kochani :buzi:

Link to comment
Share on other sites

[B]:lol: Witam wszystkich w ten wyjątkowy dla mnie dzień "13 piątek" :lol: :lol: [/B]

[B]Zaraz jadę do Katowic zapisać się na egzamin z prawka, ciekawe ile będę czekała - miesiać?? :roll: :roll: [/B]

[B]Już cały czas myślę o studniowce i fruwam cała w skowronkach, bo jestem taka happy :lol: :lol: :lol: [/B]

[B]Mam nadzieje, ze wszytsko sie uda, nkt nie nawali i bedziemy sie bawic do bialego rana :lol: :lol:[/B]

[B]Kolezanka aparat ma juz przygotowany, wiec mam nadzieje, ze gdzies tam na jakims zdjeciu sie znajde :lol: :lol:[/B]


[B]No to ja juz uciekam, buziaczkuje Was mocno i mimo 13stkowego piątku zycze wszystkim milego i udanego dnia :lol:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=purple]Cześć Dziewczyny[/COLOR][/B] :lol: :lol:

[COLOR=purple]Studniowka ... Studniówa ... i po Studniowce :lol: :lol: [/COLOR]
[COLOR=purple]Było swietnie, super, zajefajnie. Wybawiłam się za wszystkie czasy, wyskakałam sie tak, ze teraz sie zrobily zakwasy :lol: :lol: ale narzekac nie bede bo nie mam na co :lol: :lol: [/COLOR]
[COLOR=purple]Szkoda, że Studniówka jest tylko raz w roku, chetnie by sie poszlo na jakas jeszcze :)[/COLOR]
[COLOR=purple]Zdjec mam sporo zrobionych, wiec jak tylko do mnie dotra to wybiore te w miare fajne i oczywiscie wstawie :lol: :lol: [/COLOR]

[COLOR=purple]Jak pozmniejszam to wstawie fotki jak juz jestem gotowa jeszcze w domku[/COLOR] :lol: :lol:

[COLOR=purple]Jeszcze do teraz mi nogi chodza, pewnie by sie jeszcze pobawily[/COLOR] :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Teklunia']Daga chyba odsypia nocne szalenstwa :D[/quote]


[COLOR=purple][B]Kasiu[/B] wróciliśmy koło 6 nad ranem i muszę przyznać, ze dlugo nie spałam, bo przed 10 to juz bylam na nogach :lol: :lol: [/COLOR]
[COLOR=purple]Ale teraz dopiero sily nabrałam, żeby cos napisac[/COLOR] :oops: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga_i_Oskar'][B][COLOR=purple]Cześć Dziewczyny[/COLOR][/B] :lol: :lol:

[COLOR=purple]Studniowka ... Studniówa ... i po Studniowce :lol: :lol: [/COLOR]
[COLOR=purple]Było swietnie, super, zajefajnie. Wybawiłam się za wszystkie czasy, wyskakałam sie tak, ze teraz sie zrobily zakwasy :lol: :lol: ale narzekac nie bede bo nie mam na co :lol: :lol: [/COLOR]
[COLOR=purple]Szkoda, że Studniówka jest tylko raz w roku, chetnie by sie poszlo na jakas jeszcze :)[/COLOR]
[COLOR=purple]Zdjec mam sporo zrobionych, wiec jak tylko do mnie dotra to wybiore te w miare fajne i oczywiscie wstawie :lol: :lol: [/COLOR]

[COLOR=purple]Jak pozmniejszam to wstawie fotki jak juz jestem gotowa jeszcze w domku[/COLOR] :lol: :lol:

[COLOR=purple]Jeszcze do teraz mi nogi chodza, pewnie by sie jeszcze pobawily[/COLOR] :lol: :lol:[/quote]

To sie cieszymy, ze zabawa byla swietna:multi: A fotki w swoim czasie, przeciez nie mozemy cie teraz zameczac:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=purple]Zdjęcia już pozmniejszalam, wiec wstawiam :)[/COLOR]
[COLOR=purple][/COLOR]
[COLOR=purple][B]Tak o to wczorajszego wieczoru wygladała Dagusia[/B][/COLOR] :lol: :lol:

[COLOR=purple]Wszystkie zdjęcia robione w domku przed wyjściem :razz: :razz: [/COLOR]
[COLOR=#800080][/COLOR]
[IMG]http://img462.imageshack.us/img462/4800/p10100061ov.jpg[/IMG]

[IMG]http://img480.imageshack.us/img480/3469/p10100088wy.jpg[/IMG]

[IMG]http://img482.imageshack.us/img482/9247/p10100091zk.jpg[/IMG]

[IMG]http://img65.imageshack.us/img65/4899/p10100113jk.jpg[/IMG]

[IMG]http://img67.imageshack.us/img67/7175/p10100127ue.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...