Jump to content
Dogomania

Bernardyny


anushka

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

[quote name='ZAJONCowa']Cześć :) Jestem nowa na dogomanii i chciałam się przywitać jako właścicielka benka :) co prawda bez rodowodu, ale jest ;)[/quote]
no mojego dragonka mozesz poznac jest w moim podpisie zapraszam ....tez bez rodowodu ...witamy witamy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ZAJONCowa']Dzięki za przywitanie :) Wasze benki wyglądają tak rasowo ;) moja nie ma takiego "płaskiego" pyszczka i nie jest tak postawna :shake: jak znajdę jakieś foto to wstawię sobie w podpis ;)[/quote]

Już czekamy z niecierpliwością ;)
Każdy benek jest inny i nie ważne czy ma papiery czy nie ;) Mój Barry jest np. bardzo chudy jak na bernardyna ;) Na pewno jak zobaczymy Twoją niunie to też pomyślimy, że ma papiery bo będzie idealna;):loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Hej !:multi: Jest tu ktoś jeszcze ? Sama mam dwa świadomie kupione Bernardyny .Te wiekie psy to super przyjaciele.
Chociaz różnią się bardzo charakterkami. Baruś typowy samiec , dominator , a zarazem wielki pieszczoch.Jeden problem to nie znosi obcych tak wczuł się w rolę gospodarza i stróża podwórka , a na widok innego psa lepiej nie mówić.:lol:

Co do Saby to typowy pieszczoch z niewiarygodną cierpliwością i czułością. Wielki pies ze strachliwym serduszkiem.Kupiona z litości (inne z miotu gnębiły ją ,nie dopuszczały do michy poza tym była taka nie pozorna):lol:

Ostatnio czytałam jak to dużo bernardynów pląta się po miastach, wyrzucone ,porzucone.:placz:

Te piękne kuleczki sprzedawane na targach podbijają serca potencjalnych nabywców , zaślepiając ich bardzo często. Po paru miesiącach wyrasta kolos który potrzebuje nie tylko,, jedzonka'' ,ale i warunków.Okazuje się zbyt potężny do zabawy z dziećmi, a i niejednokrotnie wykorzystuje swoją przewagę w stosunku do właściciela.( dzieje się to na skutek mieszanek tych ras np. z kaukazami)

Czy na dogomani nie ma fanów tych molosów , czy w innej grupie szukać ? Ratuje się labradory, dobermany itp. może jest grupa która za cel wybrała sobie właśnie bernardyny.Chętnie przyłączę się do takiej grupy.:lol:
.Pozdrawiam .

Link to comment
Share on other sites

witaj zapraszam Cie tutaj

[URL="http://www.dogomania.pl/../../showthread.php?t=133903&goto=newpost"]http://www.dogomania.pl/showthread.php?t=133903&goto=newpost[/URL]

tu mamy milosników tej rasy ...to tu im pomagamy


moze i TY nam pomozesz >>.

ja tez mam takeigo gospodarza co nei lubi obcych
czy agresywny nie wiem

każdy potencjalny gośc to wróg nie ugryzł nikogo bo jak mamy gosci to go wtedy zamykamy
wiem ze to nie metoda

ale nia ma na kim wypróbowac psa !!!!!
a z racji tego ze on rozpuszczony jets i nie słucha nie moge liczyc na to ze jak powiem nie wolno to pies nie ruszy

na spacerach jets ok
odwraca łeb na widok ludzi
bo tu wie że kazdy atak to koniec spaceru i tu o dziwo rozumie


a jego dom jego plac i kolestwa nie ma

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

wszystkich miłośników bernardynów zapraszam do nowo powstałego serwisu o nich ( jest tam również forum )
[B][COLOR="#4b0082"]www.bernardyn.com.pl[/COLOR][/B]

zapraszam serdecznie ;) i zachęcam do rejestracji ( i udzielania się oczywiście ) na Forum ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Witam,
zapraszam Was serdecznie do grupy społecznościowej na dogo "[B][COLOR=#b22222]BENKOpasjonaci[/COLOR][/B]" - [url]http://www.dogomania.pl/forum/group.php?groupid=98[/url] - która jest poświęcona tak jak w nazwie Bernardynom.
Jeżeli pasjonujecie się tą rasą, jeśli chcecie się wypowiedzieć na jej temat, podzielić zdjęciami swojego pupila - [B]DOŁĄCZCIE![/B] :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...