Jump to content
Dogomania

V Zlot Buldogów Francuskich 16.10.2005 Warszawa


anutka

Recommended Posts

  • Replies 395
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chodzi o to Moloska, że anutka jest niezwykle zakohana w Mati i dzięki temu Matylda ma lepsze warunki niż niejedno dziecko w domu rodzicielskim. Nie bierz tego do siebie. Udowodniłaś nam już ,że ty też kochasz swojego Bostonka i bardzo ci się to chwali

Link to comment
Share on other sites

Anutko, podziwiam Cię. Twoja wytrwałość w organizowaniu zlotów i Twoja Milość do Matyldy rozbrajają mnie.
W innym poscie pytałam Cię, ale nie odpowiedziałaś (albo cos przeoczyłam) - jak to się stało, że to właśnie Matylda znalazła się u Ciebie?

Link to comment
Share on other sites

Chyba jednak przeoczyłąś odpowiedź. Dlatego kopiuję:
Po prostu kiedy zdecydowaliśmy się na kupno buldoga, pojechaliśmy z rodzicami na międzynarodową wystawę porozmawiać z hodowcami kiedy będą mieli szczeniaki. Przed wejściem do hali poszliśmy jeszcze pooglądac na parkingu szczeniaki. I tak w jednym z samochodów zobaczyliśmy małą czarną kulkę. Kiedy spojrzała na mnie tymi pieknymi oczami, wiedziałam że musi być moja. Okazało się, że podobnie poczuła moja mama - wielka przeciwniczka psa w domu.
No i tak skończyła się nasza wizyta na wystawie :)

Link to comment
Share on other sites

Wzruszające!! No i dzięki za odpowiedź podwójną - przepraszam za przeoczenie - jak ja mogłam??
Ale odpowiedz mi jeszcze, jak to się stało, że to własnie BF?
No i delikatniejszej natury pytanie: Jak to się stało, że córka TAKICH rodziców, i wnuczka TAKICH dziadków była saprzedawana pod wystawą? Z tego, co wiem tam najczęściej sprzedają "chodoffcy"

Link to comment
Share on other sites

W sumie to sama nie wiem dlaczego właśnie buldog francuski.
Kiedy zdecydowaliśmy się na kupno psa, zupełnie się tym nie interesowałam - nie miałąm nawet internetu żeby coś poczytać.
Po prostu mój tata zdecydował, że będzie to buldog francuski, ponieważ "jest tak brzydki, że aż piękny". Mnie było obojętne jaka to będzie rasa.
A dlaczego pod wystawą?? Matylda jest z mało znanej, przeciętnej hodowli, która właśnie w ten sposób sprzedaje swoje szczeniaki. Trudno jest mi powiedziec dlaczego - pewnie tak najłatwiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ats']rozumiem, że o tej porze jeszcze nikgo nie ma, ale [b]witam wszystkich [/b]- i temat sunie do góry, zgodnie z wytycznymi Draczyna ;)[/quote]

ja tego nie rozumiem dlaczego tu jeszcze nie ma nikogo ? :D Faktycznie przez te parę dni całkiem spora grupka buldożkomaniaków się uzbierała i prowadzicie sobie ciekawe pogaduszki :)

Link to comment
Share on other sites

Ast-pod wystawa kilka lat temu(malo lat temu)mozna bylo sprzedawac psy na wystawach-wiec nie widze w tym nic dziwnego.
Pamietam jak widzialam sliczne rodowodwe(bo takich byla wiekszosc,lub wszystki z paierami,nie wiem)bullmastiffy-wprowadzily mnie w zachwyt.
Na wystawie psow -miedzynarodowa,krajowka przed budynkiem gdzie odbywala sie wystawa stalo pelno samochodow ze szczeniakami i moldzieza.
Teraz sprzedawanie psow na wystawach jest zabronione.
...moze niestety.

Link to comment
Share on other sites

Gdy byłam ze cztery lata tem w Sopocie, to pod wystawą stało wielu "chodofcuff", głównie ze szczeniętami bez rodowodu i kundelkami. Na terenie wystawy zaś były ogloszenia, że ta giełda nie ma nic wspólnego z wystawą, że takie sprzedawanie to okrucieństwo itp. Stąd wniosłam, że wystawy to jedno, a giełdy pod wystawą to cos zupełnie innego. Czyms innym jest tez przywiezienie zamówionego szczeniaka na wystawę, gdy sie tam i tak wystawia psy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...