Jump to content
Dogomania

Una - (po)urodzinowa galeria - mamy WWW!!


Marysia_i_gończy

Recommended Posts

[quote name='Marysia_i_gończy']
[IMG]http://img220.imageshack.us/img220/9048/imgp1061xr4.jpg[/IMG][/quote]

Tego się nauczymy! Postanowiłam :p

[quote name='Taura']Hmmm no rzeczywiscie racja :lol: To zacznę sie kłaść na brzuchu :razz:[/quote]

Taura, ja się kładę :-) I na brzuchu, i na plecach, Wika ładnie przeskakuje. I przełazi dołem pod ugiętymi kolanami. Myślę że przeskoczyłaby również przeze mnie skuloną, ale musiałaby się trochę rozpędzić. Na razie, powiedzmy, przełazi górą, drapiąc mi plecy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE] Jeszcze ciepłe! [B][COLOR=red]filmiki[/COLOR][/B]!

Slalom 8 tyczek w linii prostej:
- [URL="http://www.youtube.com/watch?v=LvC2ghaCBr0"]na lewą rękę[/URL]
- [URL="http://www.youtube.com/watch?v=IZK8E77OOas"]na prawą rękę[/URL][/QUOTE]
Oczy mi na wierzch wyszły :crazyeye:

A dla Bandziora ten skok to nawet nie był duży problem, tylko oczywiście trzeba było zacząć od skoku na wystawioną nogą, potem zagięcie, itp., itd doszliśmy do kółeczka :multi:
A ile razy mi sie zdarza zachwiać w decydującym momencie:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='APSA']Byłoby fajne jako układanka :loveu:[/quote]

Pamiętam, że kiedyś ta [URL="http://www.jigzone.com/z.php?i=BA055D4CF4A2"]TEJ[/URL] stronie jakoś układałam puzzle z moich zdjęć...ale już nie pamiętam jak to było...

[quote name='Paskuda_Bandzior']Oczy mi na wierzch wyszły :crazyeye:

A dla Bandziora ten skok to nawet nie był duży problem, tylko oczywiście trzeba było zacząć od skoku na wystawioną nogą, potem zagięcie, itp., itd doszliśmy do kółeczka :multi:
A ile razy mi sie zdarza zachwiać w decydującym momencie:mad:[/quote]

No właśnie ja ostatnio próbowałam tego kółeczka z Tekilą (tylko, że jeszcze musiałam przykucać na jednej nodze :roll: ) i nie dałam rady utrzymać równowagi :cool1: No nic, ale skacze przez wszysko inne :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tośka_m']

[IMG]http://img405.imageshack.us/img405/3747/imgp0801xx1.jpg[/IMG][/quote]

Czesc Marysiu Dawno Mnie Tutaj Nie Było (Za Dawno)
Ja Jeszcze Wspominam Jak Una Pieknie Biegała W Lato 2006 W Przecławiu Na Agility:) Wspaniale Było :). To Zdjęcie Najbardziej Mi Sie Podoba Tylko.... Gdzie Ona Idzie ?:evil_lol:. Una Jest Sliczną Suczką, Prawdziwy Skarb. :loveu::loveu::loveu: Marysiu POiwedz Mi Jaki Masz Aparat - Foty Są Cudne
Musze częściej Odzwiedzać Moją Ulubiona czarnulke. Mam nadzieje Ze Jeszcze Kiedys Spotkam Was W Realu :)

Pzdr. Ola

Link to comment
Share on other sites

Nareszcie udało mi się przeczytać i obejrzeć całą Waszą galerię :multi: :multi: :multi: W sumie zajęło mi to 1,5 miesiąca :evil_lol: Ale oplacało się! [B]Unka jest boska[/B], tworzycie razem swietny duecik, no, może trójkącik... aparacik też super i te foty :-o Marzy mi się coś takiego :loveu:
Napewno będę często odwiedzac Waszą galerię :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anza&Hacker'][CENTER]ooo... to już rozumiem czemu to taaak wolno jak na Une było :evil_lol:[/CENTER]


[/quote]

No strasznie wolno :evil_lol:

[quote name='Klaudia :-)']Marysia Unka bardzo fajnie robi ten slalomki:-)Poproszę o więcej filmików ;-)[/quote]

HeHeHe, to nie jest takie proste, wymaga wezwania odsieczy filmikowej :lol:

[quote name='Marta i Wika']Tego się nauczymy! Postanowiłam :p[/quote]

Rozumiem, że w wersji trochę niższej :cool1:

CDN

Link to comment
Share on other sites

[quote name='APSA']Byłoby fajne jako układanka :loveu:[/quote]

Eee, za dużo czarnego :lol:

[quote name='Paskuda_Bandzior']Oczy mi na wierzch wyszły :crazyeye: [/quote]

Mam nadzieję, że już wróciły na miejsce :evil_lol:

[quote name='Paskuda_Bandzior']A dla Bandziora ten skok to nawet nie był duży problem, tylko oczywiście trzeba było zacząć od skoku na wystawioną nogą, potem zagięcie, itp., itd doszliśmy do kółeczka :multi:
A ile razy mi sie zdarza zachwiać w decydującym momencie:mad:[/quote]

:):) Gratulacje! :loveu:
Dla nas problemem jej skok przez samą rękę :roll: Una skacze ponad moją głową :roll: :evil_lol:

[quote name='olcha']Pamiętam, że kiedyś ta [URL="http://www.jigzone.com/z.php?i=BA055D4CF4A2"]TEJ[/URL] stronie jakoś układałam puzzle z moich zdjęć...ale już nie pamiętam jak to było...[/quote]

Ale fajna stronka :multi:

[quote name='olcha']No właśnie ja ostatnio próbowałam tego kółeczka z Tekilą (tylko, że jeszcze musiałam przykucać na jednej nodze :roll: ) i nie dałam rady utrzymać równowagi :cool1: No nic, ale skacze przez wszysko inne :cool3:[/quote]

Brawa! :klacz:
Masz u siebie w galerii filmiki? :razz:

CDN

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia&Tasha']Czesc Marysiu Dawno Mnie Tutaj Nie Było (Za Dawno)
Ja Jeszcze Wspominam Jak Una Pieknie Biegała W Lato 2006 W Przecławiu Na Agility:) [...] Marysiu POiwedz Mi Jaki Masz Aparat - Foty Są Cudne
Musze częściej Odzwiedzać Moją Ulubiona czarnulke. Mam nadzieje Ze Jeszcze Kiedys Spotkam Was W Realu :)
[/quote]

Witaj Olu!
Ja też wspominam letnie bieganie w agility z rozrzewnieniem...
Aparat? Aktualnie pentax K10D :loveu:

[quote name='Gucio']
Ona tak tę piłkę szybko łapie, że czasami po prostu się piłka wydostaje z drugiej strony pyska ... ;)[/quote]

:roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt:

[quote name='monia&Tofi']Nareszcie udało mi się przeczytać i obejrzeć całą Waszą galerię :multi: :multi: :multi: W sumie zajęło mi to 1,5 miesiąca :evil_lol: Ale oplacało się! [B]Unka jest boska[/B], tworzycie razem swietny duecik, no, może trójkącik... aparacik też super i te foty :-o Marzy mi się coś takiego :loveu:
Napewno będę często odwiedzac Waszą galerię :diabloti:[/quote]

Wow :mdleje: Przeczytałaś i obejrzałaś całą galerię?? :mdleje: :megagrin: :megagrin: :sweetCyb: :sweetCyb:
To teraz zapraszamy regularnie, żebyś nie miała zaległości :razz:

[quote name='Gazuś']A my mamy dla Uny prezencik ;-)

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/392/unavi1.jpg[/IMG][/URL][/quote]

Dziękuję!! :buzi: :buzi:

[quote name='Gazuś']Tak na marginesie, znamy Uny wystawowego kolegę, mieszka w Malborku ;-) Piekny pies![/quote]

ATOSA Piękna Wieś? Jak dobrze go znacie? :razz:

Pozdrawiam
Marysia i Una

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia_i_gończy']
Wow :mdleje: Przeczytałaś i obejrzałaś całą galerię?? :mdleje: :megagrin: :megagrin: :sweetCyb: :sweetCyb:
To teraz zapraszamy regularnie, żebyś nie miała zaległości :razz:
[/QUOTE]
Po tym co tutaj zobaczyłam nie mogłabym nie wrócić :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Zachciało mi się trochę witamin :lol:
Najpierw był wstęp: trochę wody, nasionek, pudełeczko po jogurcie i ziemia:
[IMG]http://img518.imageshack.us/img518/3112/imgp1063ir4.jpg[/IMG]

Potem trzeba było poczekać jakieś trzy dni:
[IMG]http://img149.imageshack.us/img149/3205/imgp1067ql1.jpg[/IMG]

I gotowe! :multi:
[IMG]http://img518.imageshack.us/img518/9734/imgp1073hj6.jpg[/IMG]

:grins: :grins: :grins:

Pozdrawiam
Marysia i Una

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia_i_gończy']Zachciało mi się trochę witamin :lol:
Najpierw był wstęp: trochę wody, nasionek, pudełeczko po jogurcie i ziemia:[/quote]
Marysiu - następnym razem posadź nie w ziemi, ale na wacie, a jeszcze lepiej - ligninie. :cool3: Nie będziesz potem musiała wydłubywać grudek ziemi spomiędzy zębów. :evil_lol: Ech... rozmarzyłam się, bo rzeżucha kojarzy mi się z wiosną i Wielkanocą. :loveu:

Una jak zwykle piękna. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia_i_gończy']

ATOSA Piękna Wieś? Jak dobrze go znacie? :razz:

Pozdrawiam
Marysia i Una[/quote]

No troche znamy ;-)
Mieliśmy się z jego właścicielem na ścieżki tropowe umawiać, ale jakoś nie wyszło ;-) A tak to z wystaw itp... Dobrze znają go właścicieli beagla i seterek, które wystawiam i stąd ja znam ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rauni']Też lubię takie witaminy, tylko śmierdzą jak rosną strasznie...[/quote]

Moja siostra nie może znieść tego zapachu, ale przecież nie jest tak źle :lol:

[quote name='Jupi']uwielbiam rzeżuche, wczoraj swoją posadziłam:lol:[/quote]

I jak? Już wyrosła? :cool3:

[quote name='Gucio']W sumie to ja sie nie przyznałam, ale też przebrnęłam przez cała już :cool3:[/quote]

:cool2: :laola: Ale super :) :cunao:

[quote name='Anza&Hacker']ooo.... wygląda baardzo smakowicie - też musze posadzić cośik :cool3:
...Uniak przesłodko czeka - a smakuje jej? :lol:[/quote]

Pewnie, że jej smakuje :evil_lol: Ona wszystkożerna jest :cool1:

CDN

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paskuda_Bandzior']Oczywiście :cool3: Na weekend muszą byc już całkiem sprawne :razz: :evil_lol:[/quote]

Ciekawe dlaczego :razz: :grins:

[quote name='Paskuda_Bandzior']Z sadzenia rzeżuchy najbardziej podoba mi się zdjęcie, że trzeba było czekać trzy dni :lol:[/quote]

Ciekawe dlaczego :megagrin: :grins:

[quote name='Gosia_i_Luka']Marysiu - następnym razem posadź nie w ziemi, ale na wacie, a jeszcze lepiej - ligninie. :cool3: Nie będziesz potem musiała wydłubywać grudek ziemi spomiędzy zębów. :evil_lol: Ech... rozmarzyłam się, bo rzeżucha kojarzy mi się z wiosną i Wielkanocą. :loveu:

Una jak zwykle piękna. :loveu:[/quote]

Ffuuuuuj :eviltong: Nie lubię sadzić na ligninie czy wacie. W końcu potem to jem, a w roślinie jest to, co ona zsyntezuje i wyciągnie z podłoża przy pomocy światła i wody. Poza tym taka, która rosła na ziemi, ma znacznie bardziej intensywny smak :razz:
[SIZE=1](w celu uniknięcia ziemi stosuję dwa zabiegi: pierwszy - kiedy korzystam z "plantacji rzeżuchy" w ilościach hurtowych - koszę ją ;) a nie wyrywam ;) [/SIZE]
[SIZE=1]drugi - ziemię pokrywam cieniutką warstwą waty, dzięki temu kiedy wyciągam wraz z korzonkiem, zdobycz ulega oczyszczeniu o tę cienką warstwę :razz:)[/SIZE]
Ale dziękuję za radę :multi:

[quote name='butterfly15']pięękne fotki... piękny psiak :D cóż więcej chcieć :D Pozdrawiamy Agata&Kleks :D i zapraszamy do galerii Kleksa :)[/quote]

Witaj [B]butterfly[/B]! :bigok: Miło widzieć nową twarz w naszej galerii! :biggrina:

[quote name='Gazuś']No troche znamy ;-)
Mieliśmy się z jego właścicielem na ścieżki tropowe umawiać, ale jakoś nie wyszło ;-) A tak to z wystaw itp... Dobrze znają go właścicieli beagla i seterek, które wystawiam i stąd ja znam ;-)[/quote]

Dopytuję, bo to jeden z kandydatów na męża dla Uny :lol!:

[quote name='Taura']A napis na opakowaniu po jogurcie mowi sam za siebie. :evil_lol:[/quote]

Grunt to dobre podłoże :evil_lol:

Pozdrawiam
Marysia i Una

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...