Jump to content
Dogomania

Zaczarowany Pies Pepe zachwyca wszytkich.. i w końcu doczekał Szczęścia!!


g_o_n_i_a

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pepiczek juz tak sie pokazuje na dogo kilka lat i jakoś z tego nic nie wynika:cool1:.

Nie wiem, czy to ma jakikolwiek sens:shake:. Bo i tak wiadomo,że Pepika ktos musi odebrać osobiście,inaczej go nie wydadzą, więc pewnie nie ma co liczyć, że ktos przyjedzie z daleka. Trzeba chyba szukać domu w niezbyt dużej odlgłości od schroniska, czyli ogłaszać w lokalnej prasie, wydrukowac plakaty ze zdjęciami.
Nie moge uwierzyć,żeby nikt nie chciał adoptować tak pieknego psiaka.

Trzeba szukać innych możliwości , skoro kilkuletnie hopanie na dogo nic nie daje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']Pepiczek juz tak sie pokazuje na dogo kilka lat i jakoś z tego nic nie wynika:cool1:.

Nie wiem, czy to ma jakikolwiek sens:shake:. Bo i tak wiadomo,że Pepika ktos musi odebrać osobiście,inaczej go nie wydadzą, więc pewnie nie ma co liczyć, że ktos przyjedzie z daleka. Trzeba chyba szukać domu w niezbyt dużej odlgłości od schroniska, czyli ogłaszać w lokalnej prasie, wydrukowac plakaty ze zdjęciami.
Nie moge uwierzyć,żeby nikt nie chciał adoptować tak pieknego psiaka.

Trzeba szukać innych możliwości , skoro kilkuletnie hopanie na dogo nic nie daje.[/quote]
Z tymi gazetami i plaktami to genialny pomysl wg mnie.Słyszałam o osobach które wlsanie zobaczyly zdjecie psa w codziennej gazecie i zaadoptowaly go :multi: Moze wlasnie tak Pepe ma znalezc dom moze to jego szansa??:roll:Zawsze warto sprobowac!!

Link to comment
Share on other sites

Mi sie wydaje ze to ten optymizm trzyma Pepe na dogo i przy nadzieji tyle lat:-(A to za dlugo on juz dawno powinien miec domek z tego co czytalam zachwyca wszystkich ale na tym poprzestaje wiec jak tu byc optymista skoro nikt nie pokochal go jeszce tak zeby dac mu nowy domek:shake:Brzmi to bardziej pesymistycznie ale nie znaczy to ze nie trzymam za niego kciukow i nadal nie podnosze:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ida47'][B]Malutki, kremowy piesek prosto z bajki - MA SWÓJ DOM !!![/B] ,ciotki zobaczcie ten watek mojego GROSZKA TO BLIZNIACZY BRAT PEPE.., GROSZE TO NAJWIEKSZE MIZIADLO ,.cudowny psiak[/quote].nie rozumiem dlaczego nie znalazl dotad domku , :-(,GROSZEK , WYGLADA IDENTYCZNIE I JEST CUDOWNY , I WIELKI PIESZCZOCH

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DogMaster']Nie wiem ile ma latek ale ładny jest:loveu:[/quote]nie rozumiem wszyscy sie nad Pepikiem zachwycaja , a on taki cudowny jest sam , bez domku , a ja nigdy nie zalowalam ze adoptowalam Groszka , mam teraz w domu 5 psiakow wtym 3 bidy schroniskowe

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...