Jump to content
Dogomania

Wspomnienie o Maxi - tak bardzo boli


supergoga

Recommended Posts

Supergoga , w tej chwili zapalilam swieczki dla naszych dziewczynek... a o Lagune, ktora jest z Toba- walcz , nie poddawaj sie!! Szkoda ze nie jestesmy z jednego miasta! ja Ernusie pochowalam na psim cmentarzu, daleko za miastem....za to tam jest tak pieknie, drzewka, ptaszki spiewaja...
ja tez mam druga psinke, Masze, ma 8 m-cy... uratowana ... jak sie naucze dodawac fotki zeby bylo przy profilu tak jak u Was po lewej stronie to zobaczysz jej zdj....
trzymaj sie calo.... ja tez sie bede starac...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Maxi znów mnie naszło - ty i snieg. Nasze spacery. A teraz juz ciebie nie ma, a tak bardzo byłabys teraz potrzebna. Tak koiłas moje smutki, moje żale - a ja wtulałam twarz w twoje futro i płakałam. I było zaraz lepiej.

[SIZE=4][COLOR=red][B]Maxi - dlaczego mnie zostawiłaś?[/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Ja ryczałam 3 dni temu :-( :-(
Myślałam,że na nowo serce mi peknie.Nie mogłam się pozbierać.
Myślę, że takie chwile będą nas łapały przez całe życie.Ich śmierć będzie nam towrzyszyć aż do naszej......

[*]
[*]
[*]
Dla Ciebie Maxi -miłości życia Gosi

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co - ja nie wierzę i jestem wzruszona - jak siennik, naprawde. Nie wiem co napisać. Wy zaglądacie do Maxi i pamiętacie o niej. Dziękuję - to wiele wiele znaczy dla całego naszego domu. Wszyscy kochamy Maxi nadal cały czas, nawet moja mama która nie jest jakąś pasjonatka psów, która niezbyt lubi Lagune wspomina Maxi.
Jej nie można było nie kochać, tylko dlaczego ode mnie odeszła i mnie zostawiła.
I ja coraz gorzej bez niej się czuję.

Maxi - za co?

Link to comment
Share on other sites

Pewnie tak jest, ale tak jak piszesz - nie mogę się pogodzić. Kocham ją i chcę żeby wróciła, żeby była ze mną.
Mam trudne dni tak ogólnie - ona była moja podporą przez 12 lat. Nauczyła chodzic moją córkę - była wszystkim dla nas. I juz nie jest. Prawie 5 lat, a boli tak samo. Albo mocniej.:-(

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam dziś moje ukochane zdjęcie Maxi, w pełni sił i zdrowia.
Zobaczcie na ta radość w oczach, to radość zycia. I uśmiech na slicznym pysiu - do nas.
Kochałyśmy sie, tego nie jest w stanie zmienić nawet śmierć.
Maxi - mimo, że umarłaś - zyjesz i będziesz żyła w moim sercu i obok mnie zawsze.

Tylko czy musiało tak się stać.

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/3471/skanuj0005tk1.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][FONT=Tahoma][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]Masz rację, nasze psy mają piękne dusze....[/COLOR][/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR]

[FONT=Tahoma][I][FONT=Times New Roman][COLOR=green][B]PSIA DUSZA[/B][/COLOR][/FONT][/I]
[I][B][FONT=Tahoma][COLOR=green]To tylko pies, tak mówisz, tylko pies... [/COLOR][/FONT][/B][/I]
[I][B][FONT=Tahoma][COLOR=green]A ja ci powiem, że pies to czasem więcej jest niż człowiek. [/COLOR][/FONT][/B][/I]
[I][B][FONT=Tahoma][COLOR=green]On nie ma duszy, mówisz... [/COLOR][/FONT][/B][/I]
[I][B][FONT=Tahoma][COLOR=green]Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa. [/COLOR][/FONT][/B][/I]
[I][B][FONT=Tahoma][COLOR=green]My mamy dusze kieszonkowe... [/COLOR][/FONT][/B][/I]
[I][B][FONT=Tahoma][COLOR=green]Maleńka dusza, wielki człowiek. [/COLOR][/FONT][/B][/I]
[I][B][FONT=Tahoma][COLOR=green]Psia dusza się nie mieści w psie. [/COLOR][/FONT][/B][/I]
[I][B][FONT=Tahoma][COLOR=green]A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie. [/COLOR][/FONT][/B][/I]
[I][B][FONT=Tahoma][COLOR=green]A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba, [/COLOR][/FONT][/B][/I]
[I][B][FONT=Tahoma][COLOR=green]To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie [I][FONT=Verdana] niebo[/FONT][/I][/COLOR][/FONT][/B][/I]
[I][B][FONT=Tahoma][COLOR=green][I][FONT=Verdana] [/FONT][/I][/COLOR][COLOR=green][I][FONT=Verdana]z tobą zostanie jego dusza
B. Borzymowska[/FONT][/I][I][COLOR=black][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR][/I][/COLOR]
[/FONT][/B][/I][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Maxi na balu to była dama :loveu: :loveu: :loveu:
Włosy rozczesane, spojrzenie głębokie i przepiekne.Wydaje mi się , że Maxi jest ich matką i ostoją .
Ale Gosiu- jak wszyscy darli aniołkom poduszki, tak , że biały puch na ziemię spadał to nie myśl, że Maxi stała z boku.Ona też dała sie ponieść atmosferze radości i szczęścia;) ;) ;) .
Ale jutro będą sprzatać ;)

Jak dobrze, że nasze dziewczynki są tam teraz razem :loveu:
Bardzo dziekuje, że tą urodzinową chwilą byłaś tam z Melą a tutaj ze mną....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...