Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[quote name='sota36']a do Ozzyiego cosik ne czuje milosci...[/quote]
Yyyy... :o I tym się martwisz? Wolałabyś psa pederastę? :lol:

[b]Sota[/b], Gutka prawo nie lubić Ozzyego! Jest dorosłym samcem i nie ma obowiązku tolerować na swoim terenie innego - obcego! - dorosłego samca! To ABSOLTUNIE NORMALNE ZACHOWANIE!!! Dziwne by było, gdyby go to w ogóle nie obeszło! Mogfłabyś wtedy powiedzieć, że masz ciepłe kluchy, a nie psa! 8)

Czy Gutek tylko warczał, czy szykował się do ataku? Jak reagował na to warczenie Ozzy?

Ja uważam, że psy MAJĄ PRAWO WARCZEĆ! To ich spsób na powiedzenie "uważaj, nie pozwalaj sobie"... Taka ich antura i takie ich prawo. Pies warczący NIE JEST synonimem psa agresywnego!!!! :wink:

Próbowałyście iśc z panami na wspólny spacer? Tak, by mogły spokojnie zapoznac się na neutralnym gruncie? Stawiam stówkę, że poprężyły by się, pojeżyły, poobchodziły na sztywnych łapach, po czym jeden by odszedł siknąć, drugi tez by siknął i... zajęły by się własnymi sprawami 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sota36']Uwaga- Ala za 2 godziny dostanie kompa, ale nie wiem, kiedy ja podlacza do swiata. My juz wyjezdzamy na wies , na ostatni wakacyjny weekend. Paaaaaa!!!![/quote]

niooo i chyba nie podłaczyli :roll: :( :(
Sota36 miłego odpoczyneczku :wink: :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sayma'][quote name='sota36']Uwaga- Ala za 2 godziny dostanie kompa, ale nie wiem,[b] kiedy ja podlacza do swiata.[/b] ![/quote]

niooo i chyba nie podłaczyli :roll: :( :( [/quote]

a to to siakaś ściema jest :o
Kompa oddali to wystarczy kabelek w odpowiednią dziurkew wsadzic i jest net :o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']ja poprosze o streszczenie oki[/quote]
Ala nie ścisnęła w odpowienim momencie Ozzyego za jaja no i ją pożarł :(
Oficjalne wersje tego wydarzenia są dwie: jednka taka, że Ala woli piec serniki, zamiast siedzieć z nami na Dogo, a druga taka, że jej się komp zawirusował i nie ma neta... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Wrocilam ze wsi i mam do przekazania dzisiejsze info od Ali - niestety, ten "szpecjalista" od kompa uszkodzil Ali karte sieciowa :( przy odkurzaniu coolera (swoja droga jak Ala siedzi w necie tak dlugo to i wentylator trza czyscic, a zatem to Twoja wina = hihihi) . Ma byc komp reaktywowany jutro - a zatem trzymajta kciuki i inne, zeby prorocze slowa sie spelnily!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...