Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[quote name='Olcia']ta oczywiscie zaraz poznamy cala rodzinke, a TEGO jednego zdjecia jak nie bylo tak nie ma Ala przeciez to juz z rok sie ciagnie a ja nadal czekam :evil:[/quote]oj ja jeszcze mam dużo rodzinki : mamcia , tatuś , teściowa/nie pokarzę bo i po co/, siostra , szwagier , siostrzenica , Cezary ma 2 siostry , 2 szwagrów i 4 siostrzenice i 1 siostrzeńca , a Piotrus to syn kuzyna mojej teściowej - no to se jeszcze poczekasz :wink:
PIKA nie myśl że ja tak dziennie ze szmatą :-? to nie lezy w mojej naturze :lol:

Link to comment
Share on other sites

[color=red]UWAGA!!![/color]
Stala sie rzecz straszna!!!! Wlasnie dostalam widomosc, ze u Ali w kompie wykryto wirus i [color=red]odcieto ja od netu!!![/color] Wiec dzis naszej kolezanki nie bedzie na dogo!!! Jutro ma przyjsc gostek, by "to" z kompa usunal. Ale PISZMY - jak komp Ali wyzdrowieje, bedzie miala co dziwczyna czytac!!!!!! Pozdrawiam wszystkich - nie zpomninajmy o ALI!!!!![size=6][/size]

Link to comment
Share on other sites

Raaaaanny a po co gostek do wirusa ? :o
Wystarczy antywirusem przeskanowac :lol:

Mnie tez kiedys odcięto od netu :oops: bo z mojego adresu IP wyszła zawirusowana poczta w strasznych ilościach :oops: sama się rozesłała. :oops:
To mi operator zablokował neta na 24 godziny, za kare :lol:

Link to comment
Share on other sites

Łiiii, Ali nie ma, można pozasmiecać :evilbat:

No to ja pierwsza, wklejam Ozzyego 8)

[img]http://www.1077thebone.com/programming/rockline/images/ozzy.jpg[/img]

A ode mnie też poczta wychodzi :roll: Mimo, że nie korzystam z programu pocztowego, tylko wiszą sobie na sererach... I też skanery NIC nie wyłapują :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sota36']Najswiezsze wiadomosci od Ali - nie siedzi na zlocie (:(), odmraza lodowke, potem na sernik piec, wiec moze kto zyw - to na ten sernik?!?![/quote]

hahahhah Sota36 dzięki Tobie możemy z Alą gadać suuuper !!!! :D
zapytaj czy by nie mogła kawełeczka serniczka do Wawki podrzucić :sabber: :sabber:

Link to comment
Share on other sites

Chcesz serniczka?? To do Rybniczka!!!
A propos - Ala podejrzewa kogos o zawirusowanie jej kompa. I to kogos z Dogo !!! A motyw tej zbrodni - Ala twierdzi, ze KTOS jej wira podrzucil, zeby nie mogla komus (temu od niecnego czynu) w galerii ponamieszac!!!
Ja wiem kto jest podejrzeniu, ale Wam nie powiem, bom nie kapus.

Link to comment
Share on other sites

[b]Daga, asher,[/b] jeżeli ktos dostaje zawirusowanego maila, gdzie w adresie nadawcy jest Wasz mail, to wcale nie znaczy, że to wyszło z Waszego kompa,a wręcz jest spore prawdopodobieństwo, ze to wyszlo z kompa kogos kto ma Was w swoich kontaktach i ma swirusa, który się sam rozsyła, także Wasze kompy moga być czyste. Na razie nie ma żadnego nowego samorozsylającego się świra, więc każdy program antywirusowy, z aktualizacją bazy wirusów dawno by go wyłapał,jeżeli by u was siedział

jak świrusy wychodziły z mojego kompa to natentychmiast mnie mój operator powiadomil o tym fakcie mailem i .. zablokował net :lol: , ale te maile wyszly wyraźnie z mojego adresu IP, a nie że były z moim adresem w nadawcy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sota36']Chcesz serniczka?? To do Rybniczka!!!
A propos - Ala podejrzewa kogos o zawirusowanie jej kompa. I to kogos z Dogo !!! A motyw tej zbrodni - Ala twierdzi, ze KTOS jej wira podrzucil, zeby nie mogla komus (temu od niecnego czynu) w galerii ponamieszac!!!
Ja wiem kto jest podejrzeniu, ale Wam nie powiem, bom nie kapus.[/quote]

tiiaaaa zanim ja dotre do Rybniczka to już dawno bedzie po serniczku i pewnie nawet okruszków nie znajdę :evil: :evilbat: :D

A ja chyba tez wiem o kogo chodzi :wink: :evilbat: :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sota36']Chcesz serniczka?? To do Rybniczka!!!
A propos - Ala podejrzewa kogos o zawirusowanie jej kompa. I to kogos z Dogo !!! A motyw tej zbrodni - Ala twierdzi, ze KTOS jej wira podrzucil, zeby nie mogla komus (temu od niecnego czynu) w galerii ponamieszac!!!
Ja wiem kto jest podejrzeniu, ale Wam nie powiem, bom nie kapus.[/quote]
Oooo ja nagminnie dostaje zawirusowane maile, w których adres nadawcy jakoś dziwnie kojarzy mi się z nikiem jakiegos osobnika z dogo :lol:

Ja takowe wywalam i po kłopocie :lol:

Link to comment
Share on other sites

chyba masz racje Pika-bo kiedys korzystalam z Onetu i Arima dostawala ode mnie zawirowane wiadomosci-i to jedna wiadomosc przychodzaca co sekunde :-? .I ja zlikwidowalam swojego maila a potem dalej te maile przychodzily..i sie okazalo ze to ktos inny wysylal-a ja skrzynke zlikwidowalam i nawet adresow nie pospisywalm goopia,przez ta afere stracilam mnostwo kontaktow :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sota36']Kocane - Ala zazartowala!!! Jak sie ma neta, to i z czasem wirusy>[/quote]

ihihih a ja myslałam, że podejrzewa pewną panią, która się bojała zosawić galerię pod nasza opieką, coby jej tam zbytnio nie narozrabiać i za kratki nie wsadzić :evilbat: :evilbat: :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sota36']Wy sie , kurde, smiejcie!! A ja tu zawalu dostaje, ze mnie LAla jutro opiep...[/quote]

ihihihih chyba za to że własnie pod jej drzwiami stoi tłum ludzi i skanduje
[color=red][size=6][b]SERNIK SERNIK [/b][/size][/color]

Link to comment
Share on other sites

[b]Daga[/b] nie spisując kontaktów to za mądrze nie postąpiłaś :lol:

[quote name='sota36']Tak??? A ciekawe z kim Wam sie kojarzy???[/quote]
czasami ze mną samą :lol:
maila z adresu 3Dpika@cośtam dostaje przęciętnie ze 3 dziennie :lol:


[quote name='sota36']Wy sie , kurde, smiejcie!! A ja tu zawalu dostaje, ze mnie LAla jutro opiep...[/quote]
:o zawirusowała jej kompa? :o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga&Oskar'][b]Aluś [/b]...

ale mi wstyd :oops: :oops: :oops: ze tak późno zaczęłam zaglądać na galerie Ozziego i go podziwiać, [/quote]
- no wstydz sie, wstydz - a na moja tez zajrzyj, bos w koncu "krajanka" - (ta od pol siemianowickich)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sayma'][quote name='sota36']Wy sie , kurde, smiejcie!! A ja tu zawalu dostaje, ze mnie LAla jutro opiep...[/quote]

ihihihih chyba za to że własnie pod jej drzwiami stoi tłum ludzi i skanduje
[color=red][size=6][b]SERNIK SERNIK [/b][/size][/color][/quote]- Ala cos sciemnai z tym sernikiem - w pierwszym smsie napisala, ze ma robic sernik, ale juz w drugim ze piernik! Co ma sernik do piernika??? Choc z drugiej strony =- brawo dla niej, bo pewnie i to i to umie piec, ale ALU MU UMIEMY JESC te sernikowe - pierniki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...