Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]No mam tak mam , ze jak się dorwę do aparatu to nie mam ograniczeń ... :roll: ale musi być spełniony podstawowy warunek ....musze mieć DOBRY NASTRÓJ :)[/B][/COLOR][/QUOTE]

AMEN :)

a 900 fotek to maluuusiooooo :lol: ja wczoraj u missieek byłam - i kotom i psom zrobiłam 730 zdjeć w 2,5 h :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patka']oj Alu za wiele nie robię nie mam czasu na porodówce cosik tam zjadziesz ;)[/QUOTE]
[COLOR=Navy][B]
widziałam na stronce , ale ja poprosze trzódkę z Polą ;)

Waszka ...to Ty też jesteś niebezpieczna ;)[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']aaaa jak to trzódkę? Patki mają sceniacki??????? ja chcę zobaczyć - chcę - gdzie są?[/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]no przecie że Ruda została Mamą :) ...masz link do stronki w podpisie Patki , a teraz ide szukać na porodówke ;)[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]
Córcia , a już myślałam , ze po kase na wakacje wpadłas ;)[/B][/COLOR][/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
na to też przyjdzie czas bo jestem spłukana :evil_lol:
miałam dzisiaj np. popłynąć na Hel bimbajem wodnym ale funduszu mi brakuje :roll:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']A gdzie te focie...?

Pzdr.[/QUOTE]
[COLOR=Navy][B]
na starej / nowej galeryjce Tengusiowej ;)[/B][/COLOR]

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
na to też przyjdzie czas bo jestem spłukana :evil_lol:
miałam dzisiaj np. popłynąć na Hel bimbajem wodnym ale funduszu mi brakuje :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]ile :roll: ???? [/B][/COLOR]:diabloti:

[quote name='Cola'][B]Alicja[/B] pokaż morskiego potwora, który powstał z morskiej piany :evil_lol: dawno go tu nie było[/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]nie potffór tylko Afrodytek ;)
publika sie wystraszyła i przestala przychodzić ;) ale wrzucę ;)[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
na to też przyjdzie czas bo jestem spłukana :evil_lol:
miałam dzisiaj np. popłynąć na Hel bimbajem wodnym ale funduszu mi brakuje :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

hahaha ja też się tam wybieram bimbajem wodnym, ale dzisiaj to pogoda była do bani....może jutro :grins: a może nie hahaha

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']
[COLOR=Navy][B]ile :roll: ???? [/B][/COLOR]:diabloti:[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]no wiesz tak przy wszystkich wstydzę się mówić o pieniądzach :oops:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Cola']hahaha ja też się tam wybieram bimbajem wodnym, ale dzisiaj to pogoda była do bani....może jutro :grins: a może nie hahaha[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]dzisiaj pogoda całkiem ładna, nie ma upału więc stonki może tyle nie ma :cool3:
byłaś?
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...