Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

Widziałem dziś kopie Ozulka może jakiś wychowanek Gliwickiej hodowli zawędrował tutaj?Bo podobieństwo uderzające ,łeb jak wiadro ,taki przypakowany.I taki sam jełopowaty wygląd.No i nie miał morderczych zamiarów do Czarka ,który świrował na jego widok (Asty i boksery to jego najwięksi wrogowie).
Ja też kce nad morze :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]witam :loveu:
przysyłam nadmorską bryzę coby przybliżyć Ci wspomnienie wypoczynku nad bałtykiem :)

:evil_lol::evil_lol::evil_lol: ześwirował z lekka ten Twój morderca
[URL]http://images8.fotosik.pl/372/5f2cd9c7dca47cb5.jpg[/URL]

wszyscy tak atakują plażowymi zdjęciami, chyba muszę sama się wybrać ;)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]
ano ześwirował ... aczkolwiek nigdy nie grzeszył mądrością :roll::evil_lol:
łaknę tej morskiej bryzy :loveu:
no właśnie córcia ...poproszę fotaski znad zatoki ;)[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Cola']hahaha Afrodyt :roflt: weź przestań buahahahah moja wyobraźnia poszła dalej i ujrzałam Ozzulka w długich włosach i w muszelce :roflt::roflt:[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]:roflt:[/QUOTE]

:obrazic: no so ..... powstał z morskiej piany :mad:...powstał :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]a wygląd to sprawa drugorzędna :grins:...każda potwora znajdzie swego amatora ;)[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='olekg89']Widziałem dziś kopie Ozulka może jakiś wychowanek Gliwickiej hodowli zawędrował tutaj?Bo podobieństwo uderzające ,łeb jak wiadro ,taki przypakowany.I taki sam jełopowaty wygląd.No i nie miał morderczych zamiarów do Czarka ,który świrował na jego widok (Asty i boksery to jego najwięksi wrogowie).
Ja też kce nad morze :([/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]myślisz , że ta twarz go zdradziła :evil_lol: , widzisz są jeszcze mordercy o dobrym sercu ;)
a było gadać jak jechaliśmy nad morze ....tysz jechalim przez Pozek ;)wnuka bym przybrała po drodze ;)[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]A ty nie jedziesz w tym roku na zlot nad morze ??[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Navy][B]
ano ześwirował ... aczkolwiek nigdy nie grzeszył mądrością :roll::evil_lol:
łaknę tej morskiej bryzy :loveu:
no właśnie córcia ...poproszę fotaski znad zatoki ;)[/B][/COLOR][/FONT]
[/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
może któregoś dnia się wybiorę choć pewnie nie z rudą bo na mandaty mnie nie stać :)[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Alicja'][B][COLOR=Navy]:multi: jadę [/COLOR][/B][/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]to idę już teraz zająć fajne miejsce na plaży ;)


***
przeczytałam to i pomyślało mi się o Tobie :evil_lol:
[/B][/COLOR][/FONT]

[IMG]http://mistrzowie.org/uimages/201006/1277153777_by__500.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]wpadajcie wszyscy do 3miasta :)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

ja będę :sweetCyb: ja będę w Sopocie....niebawem :cool3:

[quote name='Alicja']no so ..... powstał z morskiej piany :mad:...powstał :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]a wygląd to sprawa drugorzędna :grins:...każda potwora znajdzie swego amatora ;)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

jak go podmyło, to musiał powstać :megagrin:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
może któregoś dnia się wybiorę choć pewnie nie z rudą bo na mandaty mnie nie stać :)[/B][/COLOR][/FONT]



[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]to idę już teraz zająć fajne miejsce na plaży ;)


***
przeczytałam to i pomyślało mi się o Tobie :evil_lol:
[/B][/COLOR][/FONT]

[IMG]http://mistrzowie.org/uimages/201006/1277153777_by__500.jpg[/IMG][/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]ale ze co ...ja ta pytająca czy odpowiadająca :diabloti: :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Cola']ja będę :sweetCyb: ja będę w Sopocie....niebawem :cool3:

[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]będziesz śmigać wozem po monciaku ;)[/B][/COLOR][/FONT]


jak go podmyło, to musiał powstać :megagrin:[/QUOTE]

:obrazic::eviltong:

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
to już wiadomo czemu zarządzili aby więcej mundurowych śmigało w okolicach plaży ;)

kiedy będziesz? [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]pewnie i BOR wezwali ;)[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Tengusia']jedziemy [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-189.gif[/IMG][/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]myślałam że na hulajnodze popylasz :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
to już wiadomo czemu zarządzili aby więcej mundurowych śmigało w okolicach plaży ;)

kiedy będziesz? [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

hahaha niby na mnie będą polować?? :errrr:
5-19.07 :grins:

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Navy][B]będziesz śmigać wozem po monciaku ;-)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

niedaleko :p będę śmigać na hipodromie i to nie byle jakimi wozami z jednym koniem :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cola']hahaha niby na mnie będą polować?? :errrr:
5-19.07 :grins:
niedaleko :p będę śmigać na hipodromie i to nie byle jakimi wozami z jednym koniem :cool3:[/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
polować to mało powiedziane :evil_lol:

:cool3::cool3: to mów kiedy, wpadnę na hipodrom i się powgapiam, nakręcę film i wrzucę na dogo :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
polować to mało powiedziane :evil_lol:

:cool3::cool3: to mów kiedy, wpadnę na hipodrom i się powgapiam, nakręcę film i wrzucę na dogo :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

eeeee to już się boję :roll:

10-11.07 i 17-18.07 Jeszcze nie wiem o której godzinie, ale wyścigi powinny się zaczynać około 15 czy jakoś tak :p
ależ proszę bardzo, wrzucaj, nie mam się czego wstydzić :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cola']eeeee to już się boję :roll:

10-11.07 i 17-18.07 Jeszcze nie wiem o której godzinie, ale wyścigi powinny się zaczynać około 15 czy jakoś tak :p
ależ proszę bardzo, wrzucaj, nie mam się czego wstydzić :diabloti:[/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
Dzięki za info, postaram się kogoś wyciągnąć bo samej mi się pewnie nie będzie chciało :oops: fajnie byłoby zobaczyć wyścigi i móc komuś pokibicować :)[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hanna R.']Jacyś tacy podobni ..... :evil_lol:[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]w końcu to ojciec i syn :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]Przejrzałem wszystkie foty i nigdzie babci swojej nie widzę :shake::shake:
[/B][/COLOR][/QUOTE]
[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]
babci nie miał kto fotki zrobić :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matusz']nie przyjmuję takiej odpowiedzi ! :P[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]musisz :p[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='anetta']Aaaale wam fajnie!!
Obejrzałam wsio :multi: Piękne foty :loveu::loveu:

Ozzy był po raz 1 nad morzem?[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]nio , Ozzulec pierwszy raz nad morzem , ale mam nadzieje że nie ostatni :multi:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='deer_1987']przejrzalam ostatnie 3 nieprzeczytane strony ale gdzie sa dalsze foty?

a morze i fale - a w sumie ich brak - mozesz u nas zobaczyc bo tez daje fotki znad morza[/QUOTE]
[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]
będą fotki ale przerabianie to też czasochłonna czynność [/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Basia&Safi']napisałam napisałam :D ;P[/QUOTE]

:kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...