Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B][FONT=Arial]no i se biuro matrymonialne zrobili u mnie :diabloti::evil_lol:[/FONT][/B][/COLOR][/QUOTE]

Ala, tu może chodzić o całą naszą przyszłość [COLOR=Red][B][FONT=Arial] [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/diablotin.gif[/IMG][/FONT][/B][/COLOR]

A najszybszy i najprostszy przepisik na ciasto to iść do sklepu naprzeciwko i kupić [COLOR=Red][B][FONT=Arial][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][/FONT][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100'][B]ależ zapraszam serdecznie, adres: Pierdy, w ramach terpaii zajmowanie się słodkim szkrabiątkiem, po położeniu spać któregoż, zaordynuję coś na rozluźnienie :drink1:[/B][/QUOTE]

:hmmmm:

[quote name='Vectra']zastanówsię dobrze , czy nie lepiej się jednak jąkać :diabloti:[/QUOTE]

:evil_lol:

[quote name='zuzolandia'][B][I]czyli do mnie do mnie :diabloti::diabloti:
jako psychoanalityk barowy ulecze Twoje podłoże :multi:[/I][/B][/QUOTE]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
już jadę ;)[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Maga100'][B]ty przestałaś się jąkać i sobie chwalisz :diabloti:[/B][/QUOTE]

:evil_lol:

[quote name='jbk']Jestem :) Cud się wydarzył :) Przyszłam zaczerpnąć uśmiechu przed pogrzebem............[/QUOTE]

:calus:

[quote name='rwpb']Ala, tu może chodzić o całą naszą przyszłość [COLOR=Red][B][FONT=Arial] :diabloti:[/FONT][/B][/COLOR]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]no taaa :splat:[/B][/COLOR][/FONT]

A najszybszy i najprostszy przepisik na ciasto to iść do sklepu naprzeciwko i kupić [COLOR=Red][B][FONT=Arial]:evil_lol:[/FONT][/B][/COLOR][/QUOTE]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
ja naprzeciwko mam sklep z drobiem :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]


[FONT=Arial][B]A tak wogóle dziś jest bardzo smutny dzień ...... za TM odeszła Fionka :-(:-(:-(
[*][/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']
[FONT=Arial][B]A tak wogóle dziś jest bardzo smutny dzień ...... za TM odeszła Fionka :-(:-(:-(
[*][/B][/FONT][/QUOTE]

przynajmniej niunia juz nie cierpi, nic ja nie boli, nic nie swedzi :-(:-(:-(
[*]


a ja wczoraj bylam 11 godzin w pracy, cyferki lataly mi juz same przed oczami ale co zrobic, byl mus to zostalam ... i dzieki temu dostalam osobiste podziekowanie od pani dyr za zaangazowanie w swoje zadania :p:p:p ... a potem poszlam z psiapsiolka na browara :diabloti: wrocilam do domciu i padlam :evil_lol::evil_lol::evil_lol:



ciocia ja wogole mam biznesa do ciebie, daj cynka jak bedziesz w domciu to zadzwonie do ciebie i powiem o co kaman ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rwpb']Zaglądałem czasem na wątek Fionki
[*][/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]ja z Asią bardzo często rozmawiałam :-([/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='zuzolandia'][B][I]Dobrywieczorek ;-)
Nie wiem kto to była Fionka niemniej dla Niej
[*]
[*]
[*]

[/I][FONT=Arial][COLOR=Red]Fionka to ASTeczka z adopcji ... była bardzo chora [/COLOR][/FONT][/B][B][FONT=Arial][COLOR=Red]a weci ...szkoda gadać :shake:[/COLOR][/FONT][I]

a ja naprzeciwko mam przychodnie hihihihi...
no tak tumanowi to zostaje cukiernia ;-)

buziam ;-)[/I][/B][/QUOTE]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
no widzisz a ja mam cukiernie daleko :roll:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Tengusia']przynajmniej niunia juz nie cierpi, nic ja nie boli, nic nie swedzi :-(:-(:-(
[*]


a ja wczoraj bylam 11 godzin w pracy, cyferki lataly mi juz same przed oczami ale co zrobic, byl mus to zostalam ... i dzieki temu dostalam osobiste podziekowanie od pani dyr za zaangazowanie w swoje zadania :p:p:p ... a potem poszlam z psiapsiolka na browara :diabloti: wrocilam do domciu i padlam :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]to masz w takim razie zupełnie inne wrażenia z pracy niż ja ...bo ja chyba zacznę załatwiać urlop zdrowotny ...a mam ku temu podstawy ....zanim znów się wykończę nerwowo[/B][/COLOR][/FONT]:angryy:

ciocia ja wogole mam biznesa do ciebie, daj cynka jak bedziesz w domciu to zadzwonie do ciebie i powiem o co kaman ;)[/QUOTE]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
będę w domu po 15 [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rwpb']Jakby kto się pytał, to zrobiłem babeczki:


Jak dla mnie troszkę zbyt słodkie.
Są też bardzo nietrwałe, na 15 zrobionych po godzinie zostały tylko dwie :shake:[/QUOTE]

[quote name='rwpb']Dzisiaj zrobiłem zmodernizowanego serniczka, za godzinkę będzie.[/QUOTE]


Czy ten Pan jest prawdziwy ? :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
Czy to tylko taka internetowa fikcja ?:roll:


Alicjo dzień dobry. :loveu:
Zaginął mi Twój blogasek . Ale już się odnalazł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hanna R.']Czy ten Pan jest prawdziwy ? :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
Czy to tylko taka internetowa fikcja ?:roll:

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]najprawdziwsiejszy z prawdziwych[/B][/COLOR][/FONT] :p

Alicjo dzień dobry. :loveu:
Zaginął mi Twój blogasek . Ale już się odnalazł.[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]dzień dobry Hanno :grins:
a już sie bałam że całkiem Ci zaginął :roll:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Izabela124.'][URL]http://images8.fotosik.pl/171/6d69b6b4637634cf.jpg[/URL] smacznego :p

[URL]http://images8.fotosik.pl/171/23455cbc12893a53.jpg[/URL] nie ma to jak tarzanko w śniegu :evil_lol:[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]Ozzy nadal uwielbia zimę ...aż mnie to dziwi , bo on mało sierściasty :razz:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetta']I znowu smakowitości zapodajecie, wy wy, wyyyyyyyy :eviltong:[/QUOTE]

[quote name='zuzolandia'][B][I]Dobrywieczorek;-)
widze ze tu więcej chetnych na Rysia ;-)hih
niy dej sie zbałamucić ...bedziesz robił maszkety a One potem zaczną snokfiać ze som za rube ;-) hhihhihi[/I][/B]

[B][I]buzioleeee[/I][/B][/QUOTE]

[quote name='dbsst']heloł rechoto[/QUOTE]

[quote name='teqquila']Siemanko ALu[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]Siemanko doberek witanko [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B] Tyśkowa , DeBe , Zuzola i Anetka [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia'][B][I]Doberek;-)
mamy sloneckoo .....i mróz jak diabli ......a ja zara do roboty idem ...bleeeeeeeeeeeeeeee[/I][/B][/QUOTE]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
no słoneczko jest ale za zimno by mój aparatos współpracować ze mną chciał ...zresztą nawet nie mam czasu wyjść na psacer ...zawalona papierami po uszy jestem ..grrrrrrrrrrrr..i to znów tak do 1 lutego :placz:
a zaglądam se tu w ramach relaxa i przerwy między zdaniami ;)[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...