Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']och nasz przystojniaczek systkie nagrody by zdobyl i wastach i w yorkach i w ogole we systkich rasach :D[/quote]o pinczerach nie wspomniałaś :evil:[/quote]

i nawet w gończych 8) :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wojtecki'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']och nasz przystojniaczek systkie nagrody by zdobyl i wastach i w yorkach i w ogole we systkich rasach :D[/quote]o pinczerach nie wspomniałaś :evil:[/quote]

i nawet w gończych 8) :wink: :lol:[/quote]o , otóż to , to typowy gończy jak zwieje to trudno złapać /kurde albo ja startne w gończych :roll: /

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Wojtecki'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']och nasz przystojniaczek systkie nagrody by zdobyl i wastach i w yorkach i w ogole we systkich rasach :D[/quote]o pinczerach nie wspomniałaś :evil:[/quote]

i nawet w gończych 8) :wink: :lol:[/quote]o , otóż to , to typowy gończy jak zwieje to trudno złapać /kurde albo ja startne w gończych :roll: /[/quote]

jest jedna podstawowa zasada - nie goniać za gończym :wink: 8) :lol:
jak zgłodnieje - sam wróci :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wojtecki'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Wojtecki'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']och nasz przystojniaczek systkie nagrody by zdobyl i wastach i w yorkach i w ogole we systkich rasach :D[/quote]o pinczerach nie wspomniałaś :evil:[/quote]

i nawet w gończych 8) :wink: :lol:[/quote]o , otóż to , to typowy gończy jak zwieje to trudno złapać /kurde albo ja startne w gończych :roll: /[/quote]

jest jedna podstawowa zasada - nie goniać za gończym :wink: 8) :lol:
jak zgłodnieje - sam wróci :P :P :P[/quote]to ja sie nadaje :oops: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Wojtecki'][quote name='Alicjarydzewska']

kurde albo ja startne w gończych :roll: [/quote]

jest jedna podstawowa zasada - nie goniać za gończym :wink: 8) :lol:

jak zgłodnieje - sam wróci :P :P :P[/quote]

to ja sie nadaje :oops: :lol:[/quote]

czy ruszają Ci sie uszy na widok nowego Chappi ? 8) :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wojtecki'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Wojtecki'][quote name='Alicjarydzewska']

kurde albo ja startne w gończych :roll: [/quote]

jest jedna podstawowa zasada - nie goniać za gończym :wink: 8) :lol:

jak zgłodnieje - sam wróci :P :P :P[/quote]

to ja sie nadaje :oops: :lol:[/quote]

czy ruszają Ci sie uszy na widok nowego Chappi ? 8) :wink: :lol:[/quote]nie ale na widok szaszłyków z grila to pycho mi sie cieszy :wink: to chyba dobrze :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Wojtecki'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Wojtecki'][quote name='Alicjarydzewska']

kurde albo ja startne w gończych :roll: [/quote]

jest jedna podstawowa zasada - nie goniać za gończym :wink: 8) :lol:

jak zgłodnieje - sam wróci :P :P :P[/quote]

to ja sie nadaje :oops: :lol:[/quote]

czy ruszają Ci sie uszy na widok nowego Chappi ? 8) :wink: :lol:[/quote]nie ale na widok szaszłyków z grila to pycho mi sie cieszy :wink: to chyba dobrze :-?[/quote]

oj dobrze, dobrze ..... mniam, ale bym takiego szaszłyczka wciągnął - uhm...., chyba pójdę pobuszować w lodówce - bo jakiegoś ślinotoku doznałem :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wojtecki'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Wojtecki'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Wojtecki'][quote name='Alicjarydzewska']

kurde albo ja startne w gończych :roll: [/quote]

jest jedna podstawowa zasada - nie goniać za gończym :wink: 8) :lol:

jak zgłodnieje - sam wróci :P :P :P[/quote]

to ja sie nadaje :oops: :lol:[/quote]

czy ruszają Ci sie uszy na widok nowego Chappi ? 8) :wink: :lol:[/quote]nie ale na widok szaszłyków z grila to pycho mi sie cieszy :wink: to chyba dobrze :-?[/quote]

oj dobrze, dobrze ..... mniam, ale bym takiego szaszłyczka wciągnął - uhm...., chyba pójdę pobuszować w lodówce - bo jakiegoś ślinotoku doznałem :lol: :lol: :lol:[/quote]a to miłego buszowania i owocnego zyczę a ja już udaję się na spoczynek :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Wojtecki'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Wojtecki'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Wojtecki'][quote name='Alicjarydzewska']

kurde albo ja startne w gończych :roll: [/quote]

jest jedna podstawowa zasada - nie goniać za gończym :wink: 8) :lol:

jak zgłodnieje - sam wróci :P :P :P[/quote]

to ja sie nadaje :oops: :lol:[/quote]

czy ruszają Ci sie uszy na widok nowego Chappi ? 8) :wink: :lol:[/quote]nie ale na widok szaszłyków z grila to pycho mi sie cieszy :wink: to chyba dobrze :-?[/quote]

oj dobrze, dobrze ..... mniam, ale bym takiego szaszłyczka wciągnął - uhm...., chyba pójdę pobuszować w lodówce - bo jakiegoś ślinotoku doznałem :lol: :lol: :lol:[/quote]a to miłego buszowania i owocnego zyczę a ja już udaję się na spoczynek :wink:[/quote]

DOBRANOC :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA'][quote name='Wojtecki'] ]

jest jedna podstawowa zasada - nie goniać za gończym :wink: 8) :lol:

jak zgłodnieje - sam wróci :P :P :P[/quote]


:hmmmm: a jak se coś upoluje i zje? :roll:[/quote]to musi bedzie że nie wróci :-?

Link to comment
Share on other sites

Acha, jakie wdzięczne tematy :wink:
Mój Leon przez sen najczęściej popiskuje albo warczy, bączysławów prawie w ogóle nie puszcza (grzeczny piesek), ale za to dzisiaj w nocy puścił pawika wprost na pańciowe prześcieradło :-?
Muszę mu teraz zakraplać oko, więc jak biore kropelki do ręki, mój pies nagle znika :o Robi się taki maluteńki, płaski i znika np. pod łóżkiem :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100']Acha, jakie wdzięczne tematy :wink:
Mój Leon przez sen najczęściej popiskuje albo warczy, bączysławów prawie w ogóle nie puszcza (grzeczny piesek), ale za to dzisiaj w nocy puścił pawika wprost na pańciowe prześcieradło :-?
Muszę mu teraz zakraplać oko, więc jak biore kropelki do ręki, mój pies nagle znika :o Robi się taki maluteńki, płaski i znika np. pod łóżkiem :lol:[/quote]hi hi mój pod wyrko sie już nie miesci , ale pod biurko wieje aż sie chodniczek zwija :lol:
Ozzy morowe powietrze robi tylko po gotowanej marchwi :o
oj a co sie stało że pawi był :o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Maga100']Acha, jakie wdzięczne tematy :wink:
Mój Leon przez sen najczęściej popiskuje albo warczy, bączysławów prawie w ogóle nie puszcza (grzeczny piesek), ale za to dzisiaj w nocy puścił pawika wprost na pańciowe prześcieradło :-?
Muszę mu teraz zakraplać oko, więc jak biore kropelki do ręki, mój pies nagle znika :o Robi się taki maluteńki, płaski i znika np. pod łóżkiem :lol:[/quote]hi hi mój pod wyrko sie już nie miesci , ale pod biurko wieje aż sie chodniczek zwija :lol:
Ozzy morowe powietrze robi tylko po gotowanej marchwi :o
oj a co sie stało że pawi był :o[/quote]
Gotowana marchew... hm a po surowej? jak to sie pisało?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska']
no tak pewno chcieli zabrac i w pośpiechu patola siamał :wink:[/quote]

Tak, pańcia się nie chciała się zgodzić, żeby wniósł mokry patyk do domu, więc Leon szybko go zjadł i koniec końców postawił na swoim :-? Patyk znalazł się w domu. a nawet na łóżku :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']no pinczerki i goncze to logiczne ze wezmie w przedbiegach 8) :lol:


hehehehee a tak na serio to sie posiusialam jak poczytalame te wasze wywody jestescie niezli :D[/quote]a to ty nie wiesz ze zanim zasiądziesz do komputera to odwiedzić należy WC :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']no pinczerki i goncze to logiczne ze wezmie w przedbiegach 8) :lol:


hehehehee a tak na serio to sie posiusialam jak poczytalame te wasze wywody jestescie niezli :D[/quote]a to ty nie wiesz ze zanim zasiądziesz do komputera to odwiedzić należy WC :wink:[/quote]

hehehe juz myslalam ze mam to za soba a okazuje sie ze nigdy nic nie wiadomo :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...