Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

[quote name='aga_ostaszewska'][quote name='Wind']BTW aga jak nie bedzie miseczki to sypne kolejnymi zdjatkami ... Ty wiesz jakimi :lol:[/quote]
No to kiedy mam do Ciebie NAJUKOCHAŃSZA BEATKO PODJECHAĆ, żeby dać NAJUKOCHAŃSZEj MAJECZCE jej miseczke? 8)[/quote]

Ooo widzisz :-) Mowisz jak czlowiek! :-) Moze w przyszlym tygodniu?
Zapraszam! :-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

[quote name='Flaire']tak szybko biegała? :wink: :lol:[/quote]

Oj Flaire, nie badz taka skromna! Ja slowko "szybko" zastapilabym "pedzila jak torpeda" i teraz jest korrekt :D

[size=2]Cos jeszcze Misinego znalazlam. Takiego super rozpedzonego[/size] :D

Link to comment
Share on other sites

Hej a ja witam w trakcie wakacji. Aga ,Flaire o której mam się zjawić żeby nie spóznić się na At 8)

Wind jak zwykle zdjęcia zawodowe :lol: a ostanie to z mordkami pyszczkami lub bużkami 8) fantastyczne jak obrazek. Nie wybierasz się może do Torunia 8) lubisz focić w ruchu Vigo też ruchliwy :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind']Ja slowko "szybko" zastapilabym "pedzila jak torpeda" i teraz jest korrekt :D [/quote]No, Misia była już porównywana do błyskawicy i odrzutowca. A teraz torpeda! Super! :lol: :lol: :lol:

[quote name='Wind'][size=2]Cos jeszcze Misinego znalazlam. Takiego super rozpedzonego[/size] :D[/quote]No i???? :D

Dzisiaj byliśmy na spacerku z Misią, Api i Leonem, i Misia nieźle sobie potorpedowała. :D Speeda dostała kilka razy, w tym raz na smyczy :o .

Link to comment
Share on other sites

Flaire - no to będe o 9.30 żeby nic bron boże nie przeoczyć..
A my jechaliśmy pierwszy raz pociągiem w w jedną stronę to Vigo slinił się siedzał na kocyku na siedzeniu i strasznie się denerwował ale powrotna podróż - mimo że staliśmy w korytażu Vigusiowi się spodobało nawet cwiczyliśmy skupienie uwagi na pańci a było dużo efektów rozpraszających uwagę 8) ale ciasteczka wygrały.
Viguś był odwiedzić małego Regonika :D Mały jest cudowny i to jest wulkan energii chłopaki bardzo sobie przypadli do gustu. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[b]jborowy[/b], fotki niestety zadnej nie mam :( Ale bardzo pocieszny pies z Terrego, wesoly i przemily. No i niesamowicie dorodny :-)

[b]INA,[/b] niestety w Toruniu mnie nie bedzie :(

[b]Flaire,[/b]

Fotki zaladuje jutro :-) Mam tez jedna dla Agi ;)
[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadziorny'][quote name='Wind'][b]aga,[/b]
BTW aga jak nie bedzie miseczki to sypne kolejnymi zdjatkami ... Ty wiesz jakimi :lol:[/quote]
[b]Wind[/b] - wstawiaj te zdjęcia koniecznie na dogo. Wszyscy chętnie je obejrzymy :lol: :wink:[/quote]
[b]
zadziorny,[/b]

Wszyscy pewnie tak ... oprocz agi :lol: Gdyby je tu zobaczyla, to nie mam czego szukac w Wawie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[b]Nitencja,[/b]

Eeee tam zadyma ;) Psy do ostatnich momentow pobytu byly caly czas aktywne i spijaly mnostwo wody. Jak pisalam wczesniej Misia wyjatkowo upodobala sobie miche Majki i przez to moja sucz zazwyczaj zastawala pustynie zamiast wody. Dlatego jej miska stala najdluzej, aby miala szanse sie choc troszke napic ;)
Ot i cala historyjka :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...