Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

[quote name='Ali26762']Hehehe, to tak jak my :multi:[/quote] [COLOR=Blue]Nawet nie chcę słyszeć o 98%-ach :mad::mad:

[B]Ali[/B] na tej firance to ja dobrze widzę? to nietoperek jest ? :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
doprawdy nie wiem kto za mnie wstanie o 5 rano, dobranoc.
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

Hej!
Jest chłodniej i wietrzniej niż wczoraj---kawusia gorąca wskazana.
[B]Kliwia[/B] --- fajne psiaki i gratulacje! Białystok to taki nasz Kaliningrad---chodzi mi o klimaty "cerkiewne"...
[B]Ali[/B]--- zaraz sobie pomyślałam, że to bestyjka z kościoła...I co z tym nietoperzem zrobisz?

Link to comment
Share on other sites

[B]Witam serdecznie !!![/B]

[B]Kliwia Ibolya [/B] piękna relacja z Kaliningradu foty super. :loveu:
A najpiękniejsze to te zadbane psiury i ich właścicielki.

[B]Jeszcze raz duze brawa [/B] :klacz: :klacz: :klacz:

[B]Vigor[/B] najbardziej mi się podoba imię [B]AGAPE[/B]
i ten bobas nr1 w stadzie widac Zadziorne ucho :evil_lol:
Vigor gratulacje dla córci :lol: :lol:

[B]Ali[/B] czyżby rodzina Ci się powiększyła :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ela_hryckiewicz'][B]Vigor[/B] najbardziej mi się podoba imię [B]AGAPE[/B][/quote]
Mi też :loveu:

[B]Ela_h: [/B]Odezwe się niebawem... tylko musze skończyć tą cholerna sesję!

Witam wszystkich!

[B]Nitencja: [/B]Duże gratulacje!

PROSZE TRZYMAC ZA MNIE DZIS KCIUKI TAK W GODZINACH 16 - 18.30... brrr... mam egzamin z psychiatrii sądowej - doprawdy na prawie, na X semestrze, ten przedmiot jest niezbędny! :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga_ostaszewska']
PROSZE TRZYMAC ZA MNIE DZIS KCIUKI TAK W GODZINACH 16 - 18.30... brrr... mam egzamin z psychiatrii sądowej - doprawdy na prawie, na X semestrze, ten przedmiot jest niezbędny! :mad:[/quote] Polecę Cię mojej TZ :roll: (pracuje w Szpitalu Psychiatrycznym :evil_lol:) :cool3:. A kciuki oczywiście musowo zaciśnięte :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gugu'][B]bosik[/B] te procenty mówia same za siebie,juz nie moge sie doczekać zeby cie poznać i reszte łelszomaniaków :p[/quote]

Oczywiscie że i ja również......ciekawe tylko po czym się poznamy.......moja zakazana morda raczej się tu opatrzyła......dlatego musiałem kupić większy sprzęt do focenia bo się na standarcie nie mieściłem.......:evil_lol:.:evil_lol:.:diabloti:.:mad: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadziorny'][B]Coztego[/B], a wolno spytać gdzie pracujesz? :hmmmm: :niewiem: :cool3:[/QUOTE]
W biurze Stowarzyszenia pewnego... Psiaczek przyszedł z ulicy. Już dostała poduszeczkę i grzecznie leży, a od sąsiednich wetów dostała paczuszkę karmy :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadziorny']:crazyeye: I takie maleństwo samopas po ulicy chodzi :shake: :roll: :mad:[/QUOTE]
Już nie chodzi, tylko śpi na poduszeczce... Ale faktem jest, że to jedna z głównych ulic w Zabrzu, cud, że nic jej się nie stało :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadziorny']3- drzwiowy czyli hatchback w kolorze "księżycowe srebro" :cool3: :loveu:[/quote]

hatchback....może być i 5 drzwiowy.........:evil_lol: :evil_lol:;)
......a miała być zieleń o poranku...........:evil_lol: :evil_lol:......kiedy odbiór......i pijaństwo , przepraszam znaczy się oblewanie.

A mnie dzisiaj rano na 3 ciego wrył się BMW i poszedłem a raczej pojechałem prawą stroną po krawężnikach uciekając przed zderzeniem......i poobcierałem alu felgi .:-(....... :mad: :mad: :mad:


Na jutro na zicher jedziemy do [B]Aluzji[/B]........:multi: :evil_lol: :eviltong: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Heyka :)

[b]Aga[/b] - kciuki i pazurki będą w robocie, zdasz, jak zwykle, śpiewająco, ani przez sekundę nie myślę, że będzie inaczej :multi:

[b]coztego[/b] - kto się zaopiekuje dzidziusiem po fajrancie? Jak znam życie, to Kreska dzisiaj będzie spędzać wieczór z koleżanką... ;)

Co do batmana - nie powiększyła mi się rodzina, po wykonaniu powyższych fotek otworzyłam okno i za pomocą packi na muchy przekonałam stworzonko, że mój karnisz nie jest najlepszym miejscem do spania... Zwierzątko w proteście naskrzeczało na mnie dźwiękami i ultradźwiękami, po czym rozpostarło skrzydełka i poleciało szukać nowego miejsca na nocleg.
Myślałam, żeby udomowić, ale nie wiem w jaki sposób mogłabym mu wydawać polecenia...
Świetnie wyglądałaby taka mysza wykonująca program obedience... :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bos']Właśnie wrociła [B]Justyna.[/B].....zdała ustną maturę z pola na ...80 % tj 16/20 pkt
.........:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :multi: :multi:[/quote]
BRAWO !!! :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vigor'].....[COLOR=Red]
[COLOR=Black]U nas okropny zapie***cz: najpierw była matura córuni (2 x 100%, 1 X 95%), praca w pasiece i opieka nad rozbrykanym stadkiem welszomałpek.
Oto ich kilka fotek - są tak pełne vigoru:lol::evil_lol:, że trudno je uchwycić w obiektywie:
Na poniższej fotce jest sunia, która rządzi stadkiem:

[IMG]http://img507.imageshack.us/img507/5450/tnn10050ao.jpg[/IMG]

[/COLOR][/COLOR][/quote]
Vigor , śliczne fotki ....a nie bolą Cię plecy - korzonki lub nerki bo niektóre robiome na leżaco........pełne poświęcenie.......;)
Gratulacje dla maturzystki..........:multi: :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ali26762']

[b]coztego[/b] - kto się zaopiekuje dzidziusiem po fajrancie? Jak znam życie, to Kreska dzisiaj będzie spędzać wieczór z koleżanką... ;)
[/QUOTE]
Nawet mi nie mów, rodzice mnie eksmitują, razem z psami... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kliwia']Zwiedzanie Kaliningradu
[URL="http://img512.imageshack.us/my.php?image=dscf73346et.jpg"][IMG]http://img512.imageshack.us/img512/2094/dscf73346et.th.jpg[/IMG][/URL][/quote]

Ale takie złote garnki przydały by się na dobry ańtopf.......czyli zupa nic nowego.......:evil_lol:....albo grochówkę.......:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kliwia']A teraz to co najwazniejsze.

KLasa mlodziezy pies z Kaliningradu



porownanie mlodziezowych psa i suczki.



Czardasz CAC, CW, KCzF, BOB



Kliwia CAC, CW, KCzF(kandydat na championa federacji)

[IMG]http://img512.imageshack.us/img512/1949/dscf73705fe.th.jpg[/IMG]

Porownanie

[/quote]


KLIWIA wyglądasz w tych bojówkach jak SPECNAZ!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ibolya'][B][COLOR=Blue]Kliwia[/COLOR][/B][COLOR=Blue] ale fajne fotki. Kliwia z Bodrysiem w samochodzie pójdzie na tapetę do pracy :multi:[/COLOR][/quote]

Ibolya , no wiesz taki sliczny psiur że o Kliwi juz nie wspomnę , a ty chcesz ich przerobić na papier ....i tapety......:evil_lol: :loveu:

Kliwia fajne foty..........a to zrobione po wyjściu z wody czy przed ......:evil_lol: :evil_lol:

:evil_lol:

[IMG]http://i4.tinypic.com/110jdyt.jpg[/IMG]

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla Justyny :)
Zas za wszystko za co nalezy trzymac kciuki,trzymamy... :gent:
BTW.A tak w ogole to dostalam dzisiaj potwierdzenie...z Novi Marof,czyli wystawy ktora odbyla sie 20maja i na ktora nie dotarlam...Zas z Veradziny,ktora odbyla sie 21 maja wciaz potwierdzenia nie mam...Moze przyjdzie w przyszly poniedzialek :gent:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...