Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

No to czas nadrobić zaległości :lol:

Dla [B]Derylka[/B] duzo miłosci od jego pani i pana, a dla [B]Ali[/B] wiele radości z sukcesów wystawowych . DERYL - :new-bday:

:BIG: Dla [B]Dexia[/B] również wspaniałych psich Stu latek :new-bday:




Dla [B]Vigorów[/B] wielkie GRATULAJE, że [B]Diuna[/B] tak pięknie rozpoczęła sezon wystawowy :laola:

[B]Vigor[/B] - dobrze, że juz kłopoty ze zdrowiem za Tobą :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

[quote name='OMM'][B][COLOR=Blue]Diunce gratulujemy sukcesów.[/COLOR][/B]
O Fidze napiszę jeszcze ale później bowiem udajemy się do weta. Wpadłam tylko na sekundę i wypadam już.
Wszystkim życzymy udanego wiosennego dnia i uśmiechów:lol::lol:
My mamy uśmiechy psie na obliczach:loveu:
Powiem tylko, że mam w domu kozicę górską i walentego który macha ogonem w takim tempie, że obawiam się iż mu odpadnie:razz:[/quote]
[B]
OMM -[/B] "Walentemu" przesmaruj od czasu do czasu u nasady ogona - na pewno nie odpadnie. Nawyżej się zmęczy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:... Figa z radości chyba tak fryga jak koziczka :loveu::loveu::loveu: albo tak Max-ymalnie odwzajemnia miłość :loveu:.

[quote name='jovanna'][B]Ali [/B]nie bij....cieczka w chacie...:(
Wystawa poszlaaaaaaaaaaaaaa...w pizdu...ech...:shake:
Bedziemy kryc, ale ja zielona w temacie jestem...pomocy!:lol:[/quote]

[B]Jovanna [/B]- a pies drapał wystawę, to drugie wazniejsze :multi::multi::multi:...
Ja już trzymam kciuki :loveu:...

Link to comment
Share on other sites

Wy mi lepiej powiedzcie co ja mam robic najpierw do weta czy do reproduktora dzwonic kiedy badac poziom hormonow i w ogole wszystko chce wiedziec niby czytalam ale glupia nadal jestem ....
I chwilowo dziwnie cieczka wyglada malo opuchniete, malo kapie, tylko Angie jakas taka do niczego jest...Osowiala, to dobre slowo...
Wiecie a wczoraj na agility 2 samce sadzily sie na inna suczke a Angie nawet nie tknely, normalne toto ? Stad dzis dla mnie bylo szokiem dowiedziec sie ze ma cieczke.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jovanna']Wy mi lepiej powiedzcie co ja mam robic najpierw do weta czy do reproduktora dzwonic kiedy badac poziom hormonow i w ogole wszystko chce wiedziec niby czytalam ale glupia nadal jestem ....
I chwilowo dziwnie cieczka wyglada malo opuchniete, malo kapie, tylko Angie jakas taka do niczego jest...Osowiala, to dobre slowo...
[/quote]
Z wetem możesz jedynie ustalić termin odrobaczenia suki. Dzwoń do właściciela reproduktora i umów się wstępnie na 10-13 dzień cieczki (dobrze od razu zaproponować powtórzenie krycia). Obserwuj uważnie sukę podczas spacerów (oczywiście wyłącznie na smyczy :roll:). Kiedy przestanie odganiać amantów, zacznie "stać" i kłaść ogon na bok to znak, że jest gotowa do krycia :cool3: :loveu: :multi:. Objawy, które opisałaś są jak najbardziej normalne :roll:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jovanna']
Bedziemy kryc, ale ja zielona w temacie jestem...pomocy!:lol:[/QUOTE]
Trzeba było się uczyć, uczyć i jeszcze raz uczyć ;)
[quote name='Nitencja']Jovanna no przeciez ty nie kryjesz :lol: [/QUOTE]
:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
[QUOTE]Jak masz pytania to dawaj na priv.[/QUOTE]
[B]jovanna[/B], Ty lepiej uważaj z przyjmowaniem rad na tym topiku... jeszcze Ci się małe welshe urodzą :razz: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego'][quote name='jovanna']
Bedziemy kryc, ale ja zielona w temacie jestem...pomocy!:lol:[/quote]Trzeba było się uczyć, uczyć i jeszcze raz uczyć ;)[/quote]
Przypominam również nieśmiało o ćwiczeniach :cool3: :evil_lol: :eviltong:
[quote name='coztego'] [quote name='Nitencja']Jovanna no przeciez ty nie kryjesz :lol:[/quote]
:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/quote]
A skąd wiesz? :hmmmm: :cool3: :evil_lol: :eviltong:

[quote name='coztego'][B]jovanna[/B], Ty lepiej uważaj z przyjmowaniem rad na tym topiku... jeszcze Ci się małe welshe urodzą :razz: :diabloti:[/quote]
Właśnie :eviltong: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadziorny'].... Kiedy przestanie odganiać amantów, zacznie "stać" i kłaść ogon na bok to znak, że jest gotowa do krycia :cool3: :loveu: :multi:. [/quote]

[B]Ibolya [/B]była, widziała, że Diuna spełniła wszyskto to co napisane jak wyżej, badanie krwi wykazało termin krycia jako właściwy i co ..... Bodryś obwąchał to co trzeba, obrócił się i poszedł sobie leżeć. Trwało to przez sobotę , niedzielę, poniedziałek i wtorek do południa. Dopiero jak pańcia we wtorek odjechała do Wawy to psisko wzięło się do rooooooboty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='INA'][COLOR=darkorange]NO OCZYWIŚCIE DLA DIUNKI GRATULACJE:multi: [/COLOR]
[COLOR=black][B]OMM[/B]- trzymam kciuki aby u weta okazało się ze wszystko jest ok:lol: [/COLOR][/quote]

[B]Ineczko[/B], no właśnie miny nam zrzedły troszeczkę. Bo Figa ma pasudne, przelekłe zapalenie uszu, jakieś guzki na trzeciej powiece i świerzbowca:placz:
Mam nadzieję, że to koniec:evil_lol:
Wieczorkiem przyczłapię na dogo to coś więcej napiszę.

[B]Zadziorku[/B] dobrze czytałam, że Ty kryłeś?:crazyeye::crazyeye::eviltong:
[quote name='zadziorny'] Ja już wprawdzie kryłem :cool3:, ale czy na pewno o takie krycie Ci chodzi :hmmmm: :niewiem:[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OMM'][B]Ineczko[/B], no właśnie miny nam zrzedły troszeczkę. Bo Figa ma pasudne, przelekłe zapalenie uszu, jakieś guzki na trzeciej powiece i świerzbowca:placz:
Mam nadzieję, że to koniec:evil_lol:
Wieczorkiem przyczłapię na dogo to coś więcej napiszę.

[/quote]
[B]OMM[/B] - mogło być jeszcze gorzej jakiś paskudny wirus --tfu
-- grudkowe zapalenie trzeciej powieki - może o to chodzi.. bo jeśli o to chodzi to schorzenie z którego pies może wyrosnąć--Vigo już z tego wyrasta miał strasznie czerwone oczy--( traktuje to kropelkami)--więc nie zawsze potrzebna interwencja chirurgiczna hmm z uszami gorzej ale świerzbowiec czy to nie coś skórnego i zarażliwego...:roll: Trzymam kcuki nadal..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vigor'][B]Ibolya [/B]była, widziała, że Diuna spełniła wszyskto to co napisane jak wyżej, badanie krwi wykazało termin krycia jako właściwy i co ..... Bodryś obwąchał to co trzeba, obrócił się i poszedł sobie leżeć. Trwało to przez sobotę , niedzielę, poniedziałek i wtorek do południa. Dopiero jak pańcia we wtorek odjechała do Wawy to psisko wzięło się do rooooooboty.[/quote]
Boście go cały czas podglądali :roll: świntuchy jedne :shake: :mad: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='OMM'][B]Ineczko[/B], no właśnie miny nam zrzedły troszeczkę. Bo Figa ma pasudne, przelekłe zapalenie uszu, jakieś guzki na trzeciej powiece i świerzbowca:placz:[/quote]
To wszystko jest do wyleczenia :roll: :cool1:
[quote name='OMM'][B]Zadziorku[/B] dobrze czytałam, że Ty kryłeś?:crazyeye::crazyeye::eviltong:[/quote]
Dobrze, dobrze :cool3: :evil_lol: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadziorny']No fakt :roll:, nie zaszkodzi. Ja mam już trochę doświadczenia w tej materii :oops: i po zachowaniu oraz "wyrazie pyska" wiem co jest grane :cool3: :eviltong: ;)[/quote]


No właśnie..... od pyska trzeba zacząć......najważniejsza gra wstępna......:eviltong: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitencja']Zadziorny a ty mozesz nie podgladales co ?? siedziales w kaciku cichutko i fociles :lol:[/quote]



Ooooooo, wydało się....to Ci zboczony paparazzi.....:eviltong: :eviltong: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:



[B]OMM,[/B] napiszpotem coś więcej, i tak jak pisał zadziorny......wszystko jest do wyleczenia......powolutku.....do skutku.
Jeśli trzeba pomocy .....pisz śmiało.....może coś zaradzimy.

A tak przy okazji......to i mnie dziś ścięło z nóg........jak mnie łupnęło w krzyżu......to myslałem że się ........posram.....oczywiście z bólu.
Teraz chodzę jak ta starowinka kaszląca , słaba i skulona we dwoje.......
.........ach....przydał by się jakiś młody okład......:-( :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nikit1']weszłam sobie na dogo, czytam od tyłu te posty... nooooooooooo chłopaki :crazyeye: :evil_lol: idę na poprzednie strony, może sie ywjaśni co lub czym krył [B]zadziorny[/B] oraz co przy tym robił [B]bos[/B]... :cool3:[/quote]

......:cool3::evil_lol: czytaj dokładnie ....by nic nie stracić.....:evil_lol: :loveu: :razz: :razz:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...