Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

[quote name='INA']
[B]zadziorny[/B] jak po basenie :razz: ?--ja się czuje super:multi: -- [/quote]
Oj, nie czytamy poprzednich postów :shake: :nono: :mad::
[quote name='zadziorny']No, basen zaliczony :roll:, piffko (oczywiście wyłącznie w celach leczniczych :cool3:) skonsumowane :loveu: :multi: i piesa odsikana to można pobuszować po dogo :p[/quote]
Ja się po każdym basenie czuję jak nowo narodzony :multi: :cool2:

[quote name='INA']zapisuję się też na aerobik w czwartki i wtorki na 18.00 przed basenem- reflektujesz:cool3: :razz: :razz:[/quote]
Nie, aerobik to chyba nie dla mnie :roll:. Wolę narty i rower :cool3: :loveu: :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

Dzień Dobry Wszystkim!
Serdecznie dziękuję za życzenia :) Częstujcie sie bananowcem do kawki, wczoraj wieczorkiem piekłam, żeby był świeżutki na rano 8)
[quote name='jborowy']coztego to Ty już masz 18 lat? [/QUOTE]
Cóż, na każdego przyjdzie kolej... :evil_lol:
[quote name='Jura']Czy ten tygrys to Malizna :crazyeye:[/QUOTE]
No a kto! :razz: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia_i_Luka']Nie ma to jak suczki. :p

A jestes pewna, że zwierzątko na filmiku to pan pies.;)

Mój Bubek ("jamnik") we wczesnej młodości namietnie gwałcił pluszową świnkę :roll:. Na szczęście potem z tego wyrósł.

Link to comment
Share on other sites

Uffffff ... po co komu zima :diabloti: :mad:

[B]coztego,[/B] gratulacje z okazji pelnoletnosci :loveu: Widzisz Kochana, w koncu na zakazane filmy glownym wejsciem bedziesz mogla chodzic, wodke pic, palic cygaro lub fajke a wszyscy na "Pani" beda Ci slodzic :cool3:
Wszystkiego dobrego :multi:

Ostatnie infa z linii frontu sa takie, ze ... nie chce zapeszac ... prawie kupilismy dom :multi: W poniedzialek nastapi tylko jego gruntowne techniczne sprawdzenie, potem czesc prawnej papierologii w kancelarii i podpisujemy umowe :cool3:
Domek jest poki co w stanie zaawansowanej budowy i mocno trzeba sie wysilic, aby optymistycznie zobaczyc stan wykonczony :lol: Nie mniej mamy juz ekipe do wykonczen, architekta do projektu wnetrz, zduna no i ... no i Pana Inspektora Nadzoru :loveu: Jejku dzisiaj znowu pogawedzilismy ... tym razem o kominkach z plaszczem wodnym :cool3: Lubie mojego Inspektora Nadzoru :loveu:

No nic ... teraz lece szukac znajomosci w ksiegach wieczystych :evil_lol:

W.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']Więc właśnie do nikąd, częściowo dlatego, że nie ma z kim... :-([/QUOTE]
Może zaczniemy urządzać terieromaniackie wyjazdy narciarskie :cool3: A w lecie... kajaki albo żagle! :multi:

[quote name='Wind']
Ostatnie infa z linii frontu sa takie, ze ... nie chce zapeszac ... prawie kupilismy dom :multi: [/QUOTE]
Ale się uwinęłaś :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Heyka :-)

Ja teraz na chwilę, mam gości cały dzień i nie mam czasu nawet przeczytać co napisaliście.
Słuchajcie, potrzebuję pomocy. Nie znacie kogoś, kto chce jamnika szorstkiego? W marcu skończy rok. Pies ma tatuaż, ale papiery od hodowcy są nieodebrane jeszcze (w każdej chwili można odebrać, hodowla jest niedaleko Gdańska).
Piesek jest niezwykle kontaktowy, wesoły, śliczny, tylko trochę niszczy w domu. Przypuszczam, że z nudów...
To Shaggy...
Błagam, popytajcie wśród znajomych, nie chcę, żeby trafił do byle kogo...

:(

Link to comment
Share on other sites

[B]Kliwio[/B], to chłopczyk.

Proszę, to jego zdjęcia:

[IMG]http://i45.photobucket.com/albums/f81/Ali26762/Imprezy/PICT0458a.jpg[/IMG]

[IMG]http://i45.photobucket.com/albums/f81/Ali26762/Imprezy/PICT0492a.jpg[/IMG]

[IMG]http://i45.photobucket.com/albums/f81/Ali26762/Imprezy/PICT0491a.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Standard, on jest duży :)

Nie wiem z jakiej hodowli, w każdym razie z Osowej pod Gdańskiem. Myślę, że nie ma tam wielu hodowli jamników szorstkowłosych, więc wszystko jest do ustalenia. Nie znam się na jamnikach, ale myślę, że miałby szanse ma wystawach.

Sorki, dopadam się tylko na chwilkę do kompa.

Link to comment
Share on other sites

[B]Ali,[/B]

Rozpuscilam wici, gdzie sie tylko da ... Zobaczymy, czy ktos sie odezwie. Swoja droga szkoda takiego sympatycznego psa. Te jego ucieczki i brak dopilnowania ze strony wlascicieli moga sie przykro zakonczyc :shake:
Ali napisz nam tylko czy jamnik jest szczekliwy i co to znaczy, ze troche niszczy. Czy nauczony jest pozostawania samotnie w domu, czy wtedy wyje, czy niszczy meble? Jak zachowuje sie w stosunku do malych dzieci i starszych osob? A jak do innych psow? Czy cierpi na jakas przewlekla chorobe? Czy mial lub ma przejsciowe problemy z kregoslupem?
Pomoze nam to dobrze charakteryzowac psa podczas agitacji :cool3:

W.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...