Jump to content
Dogomania

Terier walijski


Flaire

Recommended Posts

  • Replies 21k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zadziorny

    3144

  • Ali26762

    2239

  • bos

    2111

  • coztego

    1051

[quote name='zadziorny']Jak mówię że się zakochał to znaczy że się zakochał :roll: :mad:. Oto dowód:

[IMG]http://img55.imageshack.us/img55/8009/bos009zmtp5.jpg[/IMG]

Jego wybranka to Gaja :cool3: :loveu: :multi: i ona chyba odwzajemnia to uczucie :evil_lol: :eviltong:[/quote]

[B]Bos [/B]- ja Cię doskonale rozumiem :fadein::fadein::fadein:... W poprzednim wcieleniu też byłam psem :evil_lol::evil_lol::evil_lol:...

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze bardzo bardzo dziękujemy z Cześką za wspaniałe życzenia urodzinowe. Pogoda w urodziny była paskudna i nic wyjatkowego nie mogłam Czesce zafundowac ale kiedyś to sobie odbijemy.

[quote name='bos']A przecież może by [B]swallow[/B] jeszcze jeden kalendarz...... wyprodukowała:eviltong:
to my spóżnialscy się na drugą edycję załapiemy

[SIZE=7][COLOR=red][B]swallow ....co Ty na to[/B][/COLOR][/SIZE]
[/quote]

[B]bos[/B] zapomnij :evil_lol: , od kilku dni nic innego nie robie tylko zajmuję się kalendarzem. Mój TZ obrażony, córka też, psy nie wiedzą co sie dzieje, bo ja cały wolny czas spędzam przy kompie lub gadam przez telefon z wydawcą wprowadzając kolejne poprawki, które sugerowali zamieszani w całe przedsięwzięcie. Napisałam się maili za wszystkie czasy, naoglądałam fot a o rachunku telefonicznym to nie chce mi się nawet mysleć :cool3:

Zdecydowanie łatwiej robi się coś tylko dla siebie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ali26762'][B]jborowy[/B] - dzięki za gotowość :razz: Talerze weźmie [B]Ibolya[/B], chlebuś przywiezie [B]Jura[/B], dla Ciebie zostały więc chyba tylko sztućce :multi:
A sałatka aktualna, przywlokłam już wszystko ze sklepu, zaraz idę moczyć śledziki :)[/quote]
Bardziej łyżki czy bardziej widelce?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadziorny']Pewnie że na serio :roll:. Popatrz tylko na jego minę :cool3: :loveu: :eviltong:[/quote]
No to [B]zadziorny[/B], uważaj!!!! Ostatnio jak widziałem rodowód Bos'a, to nie było tam pieczątki "reproduktor".
Co zrobisz ze szczeniorami? Nową rasę założysz?
Chyba, że Bos se kupił nowy rodowód na stadionie 10-lecia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jborowy'][B]Ali...[/B] sztućce, już zapakowane (1:1 łyżki i widelce). Okazało się, że mamy nadmiar w domu. Zawsze powtarzam Pani Borowej, że my jesteśmy tacy bogaci, że nawet nie wiemy co mamy.[/quote]
Świetnie, na pewno wystarczy. Jeśli komuś zabraknie łyżki to dostanie widelec, albo odwrotnie :D

Tym, którzy niebawem ruszają życzę szczęśliwej, szerokiej drogi i do zobaczenia w piątek :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ali26762']Heyka :)


Przepis na śledzia pod pierzynką mam, robiłam i bardzo mi smakuje. Ale moja "pierzynka" jest bez ryżu i bez orzechów. Mogę Ci wysłać przepis, nie ma żadnego problemu. Może połączymy i wyjdzie dopiero mega pychota :D

[/quote]

[quote name='coztego']

Ja też mam przepis na śledzia "pod pierzynką", robi się je z buraczkami. Jest to chyba najlepsza sałatka śledziowa jaką jadałam :eating: Jeśłi ktoś sobie życzy przepisik to służę :razz:

[/quote]
[B]Ali[/B] -Ja już skończyłam przed chwilą sałatki uf...
Ta sałatka pod pierzyną - to własnie jest z buraczakami i jajkiem uklada się składniki warstwami ale nie miesza- to chyba ta sama o której pisze coztego:lol: ...ale tej nie robie:p
Zrobiłam całkiem inną - własciwie to dwie ale jedną z nich pewnie zjemy już w Gnieznie bo jest jej mniej, za to do Poznania [B]postaram[/B] ;)się przywieżć
tę z piersi kurczaka z brzoskiwiniam,srebrnymi cebulkami, makaronem imbirem, curry itd itd:evil_lol: tylko tej sałatki nie będzie aż tak nieskończenie wiele - a i tak nie wiem jak się zabiorę z tym do pociągu-:shake:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Blue]Heyka :multi: :multi:

Melduję się na kawce :kaffee_2: zapraszam Wszystkich :kaffee_2:

[B]bogula[/B] co tam u Was słychać ? jak Livka ? napewno fajowo :loveu:

[B]pilarze[/B] witajcie :iloveyou:

Ja już spakowana, biegnę z kitą, potem szybko do pracy, a po pracy .....
wyjazd :cool2:
Miłego dnia Dogomaniacy :Cool!:
Do zobaczenia jutro :sweetCyb:
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Siemka! kawa z rana jak...:cool3: +słodkie :cool1:
Livka przed chwilą zeskoczyła z tapczanu, rozdarła się, chroni lewą przednia łapkę---daje sobie dotknąć, rozmasować...jak nie przestanie jej podnosić, to spotkanie z wetem....Reszta OK!
ale macie się fajnie z tym Poznaniem:multi: --szkoda, że pogoda marna...
Sukcesów i udanej impry terierowej:evil_lol: !

Link to comment
Share on other sites

Witam na chwile wpdadam i uciekam

[B]bogula [/B]- masuj Livce łapkę i pocałuj a przejdzie tego wam życze:loveu:
[B]zadziorny[/B] nie pal lampki tylko zbieraj się cobyś do Gniezna na czas zjechał:razz:

ide pakować i do zobaczenia:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kardusia']
He-he - pewnie teraz trzeba będzie składać taki kalendarzyk ścienny z wyrywanymi karteczkami na 365 dni z fotami naszych psowatych :lol:. Zdjęć chyba by starczyło na osobny dla AT i WT ;););)[/quote]
----to jest kapitalny pomysł!:evil_lol: ;) :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bogula']Siemka! kawa z rana jak...:cool3: +słodkie :cool1:
Livka przed chwilą zeskoczyła z tapczanu, rozdarła się, chroni lewą przednia łapkę---daje sobie dotknąć, rozmasować...jak nie przestanie jej podnosić, to spotkanie z wetem....Reszta OK!
[/quote]
Ty jej nie pozwalaj jeszcze zeskakiwać z kanap i foteli, a nawet schodzić ze schodów :shake: :mad:. Jest na to zdecydowanie za malutka :roll:. Ja pozwalam szczeniakom zeskakiwać z wysokości dopiero wtedy jak się nauczą na nie wskakiwać :cool3: :razz: :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...