Jump to content
Dogomania

WyStaWy kLuBoWe- ŁóDz


flashka-g

Recommended Posts

[quote name='Asiaczek'][b]Karenina[/b] - Rudzielce są wesolutkie, jak mało które psiaki; dały piekny popis swojej energii... Cieszę się, że poznałyśmy się. Krótkie pogaduszki na wystawie, to chyba znak czasu, co?
[/quote]

Oj, ja mam straszne wrazenie ze ZA KRÓTKIE te pogaduszki. Mam nadzieje ze w Kielcach nadrobimy..
Np. zapomniałam Ci powiedzieć, ze zakochałam sie w Gusiu ! Pól drogi gadałam męzowi o nim, spytał, czy nastepny psiak pod kołdrą to bedzie pregowany basek 8) . Asiaczku... ciacho.. PYCHA !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 478
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='karenina'][quote name='Asiaczek'][b]Karenina[/b] - Rudzielce są wesolutkie, jak mało które psiaki; dały piekny popis swojej energii... Cieszę się, że poznałyśmy się. Krótkie pogaduszki na wystawie, to chyba znak czasu, co?
[/quote]

Oj, ja mam straszne wrazenie ze ZA KRÓTKIE te pogaduszki. Mam nadzieje ze w Kielcach nadrobimy..
Np. zapomniałam Ci powiedzieć, ze zakochałam sie w Gusiu ! Pól drogi gadałam męzowi o nim, spytał, czy nastepny psiak pod kołdrą to bedzie pregowany basek 8) . Asiaczku... ciacho.. PYCHA ![/quote]
Ha, ha, ha! Przy pikolakach i rudzielcach jeszcze Wam mało? Takie 3 rasy mogą zmieść dom z powierzchni ziemi! Ale miło, że Gusio się podoba; mnie też się podoba (choć to nie trikolor!).
Do zobaczenia i do porozmawiania w Kielcach. :buzi:
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Gratuluje wszystkim wystawcom, co prawda wiekszosc z Was wystawiala sie na Klubowce Szpicow, ale pochwale sie tez wynikiem mojej suczki :D

Poza tym ze zostala [b]Zwyciezca Klubu [/b]uplasowala sie na [b]drugiej [/b]lokacie [b]BIS Brytyjskich Psow Pasterskich[/b] co cieszy mnie najbardziej :BIG:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noelani']Gratuluje wszystkim wystawcom, co prawda wiekszosc z Was wystawiala sie na Klubowce Szpicow, ale pochwale sie tez wynikiem mojej suczki :D

Poza tym ze zostala [b]Zwyciezca Klubu [/b]uplasowala sie na [b]drugiej [/b]lokacie [b]BIS Brytyjskich Psow Pasterskich[/b] co cieszy mnie najbardziej :BIG:[/quote]
Noelani - widziałam pięknotę Collie smooth jedna to chyba trikolor, a druga - rudo-biała. A która to ta Twoja? Może podaj imię i nazwisko Twojej suni, co? A może jakieś fotki?
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

I my wróciliśm już do domku :D
Pełno wrażeń i emocji- trochę z prądem, trochę pod prąd, jak to zwykle zresztą w życiu bywa :wink:
Ogólnie troszkę smętna byłam, ale kiedy zrobiłam sobie podsumowanie dzisiejszych wyników, to stwierdziłam, że się chyba rozbisurmaniłam :lol:
- Jagienka- I lokata w klasie championów (5 suk)
- Bursztyn- II lokata (na 2)- na Best in Show Weteranów tym razem, nie dał mu szans wejść dzidek Jagny
- Najlepsza para Husky
- II Najlepsza para wystawy klubowej :roll:

Serdecznie gratuluję wszystkim szalejącym po ringu głównym, ale i tym, którzy szaleć próbowali, ale się (tym razem) nie udało :wink:
Z dedykacją dla Was (a dla Asiaczka szczególnie- trochę się popodlizuję, a co! :wink: ): :laola:
Aha! No i ja się chyba też domyślam, kim jest dana1.
Dano1, bardzo Ci dziękuję za pomoc przed wystawą :D

Link to comment
Share on other sites

[b]NigdyNigdy[/b] - rzeczywiście rozbisurmaniłaś się! Bo naprawde jest czego gratulować. I dlatego niniejszym to czynię: [b]GRATULACJE!!![/b] A że niedosyt pozostał, no cóż. Już w lutym jest następna wystawa klubowa. Już niedługo. Może w Legionowie będzie jeszcze lepiej?
:buzi: :buzi: :buzi: (dla Rodziców też).
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe'][quote name='Asiaczek']
[b]Agappe + Donya[/b] = dlaczego ja Was ciągle widuję razem, co?
[/quote]

bo my jesteśmy jedną wielką rodziną :)) a rodzina sie zawsze trzyma razem :)[/quote]


No właśnie my rodzina, wielka na dodatek. Bimbo Yamamoto i Anata Yamamoto to rodzeństwo, w różnym wieku ale rodzeństwo. I za namową pewnej osoby występują jako para hodowlana :P
Hodowcy nie mogli przyjechać więc my musieliśmy godnie reprezentować hodowlę YAMAMOTO. Fajnie, że nam się tak udało :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noelani']Tricolorka to byla babisia,ktora z reszta pozniej dostala BIS Baby :D
Moja to rudo biala, i zwie sie Timonan Noriann Noelani, a zdjec niestety nie posiadam, bo wzielam aparat bez karty :wallbash:[/quote]

A ja zdaje się mam zdjęcie Twojej suni! Robiłam zdjęcie rudo-białej suni i małej tricolorce :) Czy to jest Twoje cudo?
[URL=http://imageshack.us][img]http://img121.imageshack.us/img121/8919/tnimg07616ii.jpg[/img][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][b]NigdyNigdy[/b] - rzeczywiście rozbisurmaniłaś się[/quote]

Po przespaniu się z "problemem" stwierdziłam, że zdecydowanie masz rację. :cool3:
Taki malutki niedosyp pozostaje oczywiście, ale to doskonały doping na przyszłe wystawy.
Wczoraj z rana stwierdziłam, że mam pietra, bo nic nie boli bardziej niż spadanie z dużej wysokości, a kiedyś spaść przecież trzeba. :lol:
No, a teraz, zaczynamy gramolenie się pod górkę od początku- to nawet przyjemne :wink:

[quote name='Asiaczek']Bo naprawde jest czego gratulować. I dlatego niniejszym to czynię: [b]GRATULACJE!!![/b] [/quote]

Dziękuję pięknie :cunao:
Nie będzie przesadą, jak napiszę, że "z wzajemnością" :D

[quote name='Asiaczek']A że niedosyt pozostał, no cóż. Już w lutym jest następna wystawa klubowa. Już niedługo. Może w Legionowie będzie jeszcze lepiej?[/quote]

Rozgrzewamy motorki :wink:

[quote name='Asiaczek']:buzi: :buzi: :buzi: (dla Rodziców też).
[/quote]
Dziękuję uprzejmie, rodzicom przekażę przy najbliższej okazji :angel:

P.S. Niech mi ktoś potwierdzi, że dana1 to ta uśmiechnięta osoba, która wpuszczała nas na ring honorowy, bo spać przez to nie mogłam :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weihaiwej']
A ja zdaje się mam zdjęcie Twojej suni! Robiłam zdjęcie rudo-białej suni i małej tricolorce :) Czy to jest Twoje cudo?
[URL=http://imageshack.us][img]http://img121.imageshack.us/img121/8919/tnimg07616ii.jpg[/img][/URL][/quote]
Taaaak :angel:
Czy ja moge to zdjecie podprowadzic i wstawic na kolakowe forum?
Robilas tez pozniej moim aparatem, ale nie mialam karty wiec jest tylko na pamieci wbudowanej w aparat, a nie mam kabla i nie moge zgrac :evil:

Link to comment
Share on other sites

Dobrze ze pogoda nam dopisała..bo w innym przydapku byłoby ciężko.Huskych było tyle pieknych ze nie mogłam sie oderwac na inne ringi i wystawy zeby popatrzec na psiaki.

[b]karenina[/b] kurcze miałysmy porozmawiac..ale mówie ci nawte nie mialam jak pojsc do WC, a co dopiero czas na szukanie znajomkóff;]mam nadzieje ze to nadrobimy.

Link to comment
Share on other sites

Gratuluję wszystkim zwycięzcom! :D

Uff... U nas debiut wypadł całkiem przyzwoicie. Co prawda nie wygraliśmy szczeniąt (pierwsze miejsce zdobyła inna suczka z Holandii), to jednak, jak powiedziała sędzina przegraliśmy tylko dlatego, że tamta była bardziej kontakotwa. My, o dziwo, za to wypadliśmy najlepiej jeśli chodzi o prezentowanie :D
Poza tym wybitnie obiecująca na 'dzień dobry' nie jest zła :)

Mnie najbardziej jednak cieszy sukces belgów na BISach. Prawie w każdej kategorii były w pierwszej trójce :)

I stąd moja OGROMNA prośba. Jeśli ktoś z Was robił fotki na BISach pasterskich niepolskich. I ma gdzieś tam jakiegoś belga... Ja bym była baaaaardzo wdzięczna za podesłanie zdjęć (najlepiej w oryginalnej wielkości) na maila - [email][email protected][/email]
Z góry dziękuję :D

Tak poza tym wystawa mi się bardzo podobała. Miła atmosfera, fajne psy, sympatyczni ludzie, no i słoneczna pogoda. Jedyny minus to strasznie przeciągające się BISy u pastuchów.

Link to comment
Share on other sites

Gratuluję serdecznie wszystkim zwycięzcom!!

Szkoda, że nie udało mi się dojechać zeby popatrzeć ...

Asiaczek - kontynuujesz pasmo sukcesów, trzymam za następne !!
Karenina świetne masz te psiaczki, wydaje mi się, że nieraz zaszaleją w ringach !!
Agappe gratulacje za najlepszą parę akit i najlepszą parę hodowlaną wystawy,
Flashka gratuluję ukończenia dwóch championatów !!

Ogromne gratulacje dla Izy i Jej PEPSI COLI Ypsylon za bisa całej wystawy klubowej w Łodzi.

Link to comment
Share on other sites

Wszystkim Zwycięzcom już gratulowałam.
Teraz chciałabym podziękować Malwinie za pomoc przy organizowaniu wystawy i za pracę na wystawie szpiców. Mam nadzieję, że się nie zniechęciłaś do pracy w zk.
Dziękuję też wszystkim, którzy dotarli na nasze sympozjum (przyszło 40 osób). Napiszcie czy podobało się. I napiszcie o czym chcielibyście usłyszeć następnym razem. Pozdrawniam Dana1

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwa-R']No to i my się pochwalimy.

[b]En-Chou - Najpiękniejszy pies klasy szczeniąt![/b] :D

Fotki troszkę później :wink:[/quote]

gratulujemy !!! do zobaczenia we wroclawiu ! jesli wystawiacie sie w niedziele to ja w sobote rano powinnam juz miec katalog bo bede po karme jechala bo jak sie wystawiam to nigdy nie mam na nic czasu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dana1']Wszystkim Zwycięzcom już gratulowałam.
Teraz chciałabym podziękować Malwinie za pomoc przy organizowaniu wystawy i za pracę na wystawie szpiców. Mam nadzieję, że się nie zniechęciłaś do pracy w zk.
Dziękuję też wszystkim, którzy dotarli na nasze sympozjum (przyszło 40 osób). Napiszcie czy podobało się. I napiszcie o czym chcielibyście usłyszeć następnym razem. Pozdrawniam Dana1[/quote]

uważam,że sympozjum było bardzo udane!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...