Jump to content
Dogomania

Boorki... Po prostu Boorki...


asher

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='"Asher"']Nie wiem, które dokonało tej sztuki. Zlew jest przecież wysoko, Sabina ślepa, a Bugajski z niedowładem tylnych łap...
[/QUOTE]

Wiódł ślepy kulawego... ;)

Weki też ma na koncie takie występki, po których śladu nie ma...:mad:
Ostatnio zeżarł pracowicie przygotowane(ugotowane, zmiksowane, przetarte...) żarełko dla Felka, miseczka była czyściutka, tylko zostawił ją na podłodze:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']
Katerinas, to wszystko przez Waszkę, to się u niej zaczęło!!!! Od jajka niespodzianki :mad:[/QUOTE] Nie u Waszki a u mnie ... U mnie 23 listopada Dora wchrzaniła jajo i zagryzła kotletem a dzień później u Waszki Pepa zjadła jajo :lol:
A w ogóle to wszystko przez Twoje Boorki :lol: Jak zaczęłam czytać jak Ci wykradają a to ziemniaki, a to mięsiwo ze zlewu... to od razu Dora zaczęła kraść :cool3: ;) :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LAZY']Ale u Was wesoło!!!

Widzę, ze Sabinka to tak jak Ida lubi zżerać czyjś obiad. Ida surowego, zamrożonego kurczaka wyciagneła z garnka stojącego na kuchence i nie pozostawiła po osbie ani śladu. Ino brak kurczaka na rosół ją zdradził:) Sensacji żołądkowych nie było...moze zamrozona surowizna jej pasuje;)

Pozdrawiamy![/QUOTE] ło matko :crazyeye: :lol: :lol:

[B]asher[/B]
Powinnaś zmienić temat wątku na "co i jak kradną Wasze psy" :lol: Bo się robi ciekawie :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='asher']Po sterydzie jest nieco lepiej, ale ja nie mam złudzeń. To już ostatnie chwile razem.

A z weselszych rzeczy, Sabinka jest jedną z bohaterek tekstu o niewidomych psiakach w marcowym "Moim Psie", moja gwiazdeczka kochana :loveu:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]Asherku ... życzę Wam aby te ostatnie chwile pełne były uczucia i spokoju , aby było jak najmniej bólu ... :calus:

No to wyruszam na poszukiwania gazetki ;)[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Dziś w Warszawie piękna pogoda, powłóczyliśmy się z Burczętami ponad godzinkę po Łąkach Wilanowskich, było cudnie! :loveu:
Po powrocie Słoninka pobawiła się gumową kością, wtrąbiła michę, a teraz sobie odsypia. Ale muszę burkową obudzić, bo wygląda już jak strach na wróble, trzeba się uczesać ;)

Za to Bugajski źle się czuje i ma głodówkę, pierdołek zrobił wczoraj kupę tylko na porannym spacerze no i dzisiaj boli go brzucho, a kupka ogromna, rozluźniona i z krwią :roll: Dałam mu nospę i nifuroksazyd. Martwi mnie, bo nie sępił dziś zbyt nachalnie, ale też nie czuje się chyba najgorzej, skoro chwilkę podokazywał z zabawką... Mam nadzieję, że obejdzie się bez wizyty u weta :roll:

Czyli u nas bez zmian, jak nie urok to... :p ;)
Ale i tak staram się łapać te dobre chwile :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...