Jump to content
Dogomania

Boorki... Po prostu Boorki...


asher

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ŚMiejcie, się, babolce, śmiejcie :angryy: A ja dzisiaj miałam totalnego doła szkoleniowego, nawet na pierwszej godzinie tak źle nie jeździłam, ja chrzanię :crazyeye: :placz:
Ale ogólnie jest super! Jak siadam za kółkiem, to sobie odpoczywam, po całym dniu paskudnie stresującej pracy :loveu: Obawiam się tylko, że instruktor i inni kierowcy nie mają wtedy tak dobrze :evil_lol:
[B]Agnes,[/B] dzięki za polecnie Krzysztofa ;)

[quote name='Maga100'][B]Witaj, Asherku, gdzie byłaś, jak cię nie było? Bo nie było cię tam, gdzie ja byłam. [/B][/quote]Nie bądź taka pewna, całkiem niedawno leżałam sobie na Madalińskiego :cool1:
A o A może za jakiś czas pomyślę :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']ŚMiejcie, się, babolce, śmiejcie :angryy: A ja dzisiaj miałam totalnego doła szkoleniowego, nawet na pierwszej godzinie tak źle nie jeździłam, ja chrzanię :crazyeye: :placz: [/quote]

Aaa to normalne.. Ja tak miałam w 5 lub 6 godzinie ... .. teraz to masz z górki :eviltong:
[SIZE=1][COLOR=LemonChiffon]Mam nadzieję, ze jutro ok. 5-6 rano jazd nie masz?[/COLOR] [/SIZE]:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Agnes, pasuje ;) Ale pierwsze wrażenie było... hmmm... dziwne, bo spodziewałam się starszego pana :lol:

[quote name='PIKA']Aaa to normalne.. Ja tak miałam w 5 lub 6 godzinie ... .. teraz to masz z górki :eviltong:
[SIZE=1][COLOR=LemonChiffon]Mam nadzieję, ze jutro ok. 5-6 rano jazd nie masz?[/COLOR] [/SIZE]:evil_lol:[/quote]
Ja na 11-12... Ale to po postu efekt zmęczenia: mocno nerwowy tydzień w pracy, pobudka o 5 rano (jazdy po południu)... Byłam totalnie rozkojarzona :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Agnes, pasuje ;) Ale pierwsze wrażenie było... hmmm... dziwne, bo spodziewałam się starszego pana :lol:[/quote]

a chcialabys starszego pana?:evil_lol:

Co do dola szkoleniowego - normalne, pojawia sie szczegolnie w polowie i pod koniec jazd:evil_lol:

A teraz ile wyjezdzilas?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']a chcialabys starszego pana?:evil_lol:[/quote]
Nie :evil_lol: Na początku trochę byłam speszona, ale szybko nauczyłam się doceniać również walory estetyczne instruktora :lol:

[quote name='Agnes']Co do dola szkoleniowego - normalne, pojawia sie szczegolnie w polowie i pod koniec jazd:evil_lol:

A teraz ile wyjezdzilas?[/quote]12 ;)

PIKA, nie, dziś nie mam jazd. Ale serdecznie zapraszam na Ursynów/Mokotów/Ochotę/Okęcie w przyszłym tygodniu, codziennie w godz. 17-19 :loveu::loveu::loveu:
:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Agnes, pasuje ;) Ale pierwsze wrażenie było... hmmm... dziwne, bo spodziewałam się starszego pana :lol:


Ja na 11-12... Ale to po postu efekt zmęczenia: mocno nerwowy tydzień w pracy, pobudka o 5 rano (jazdy po południu)... Byłam totalnie rozkojarzona :shake:[/quote]
A Ty myslisz, że ja to na urlopie byłam jak mialam jazdy? :eviltong:

[quote name='asher']
PIKA, nie, dziś nie mam jazd. [/quote]
Pytałam o jutro :p ale licze na to, ze w niedzielę tak rano wstawać nie będziesz :evil_lol:



[quote name='asher'] Ale serdecznie zapraszam na Ursynów/Mokotów/Ochotę/Okęcie w przyszłym tygodniu, codziennie w godz. 17-19 :loveu::loveu::loveu:
:diabloti:[/quote]

Bardzo dziekuję :diabloti: posiedze w domu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']
Ale ogólnie jest super! Jak siadam za kółkiem, to sobie odpoczywam, po całym dniu paskudnie stresującej pracy :loveu: Obawiam się tylko, że instruktor i inni kierowcy nie mają wtedy tak dobrze :evil_lol:
[/quote]

o nie kolejny pirat rośnie ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:
pamiętaj omijaj Bielany :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']o nie kolejny pirat rośnie ;) :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:
pamiętaj omijaj Bielany :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]Oooo, niech no tylko zdobędę prawko, już mam pierwszy cel wycieczki :cool3: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz:na Śląsk sie wybierasz tez :roll::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]A zapraszasz? :loveu: Może w przyszłym tygodniu uda nam się wreszcie wyjechać za miasto (ech, korki...), a do gierkówki rzut beretem... :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']A zapraszasz? :loveu: Może w przyszłym tygodniu uda nam się wreszcie wyjechać za miasto (ech, korki...), a do gierkówki rzut beretem... :cool1:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]dobra ...powiem tylko którędy moja szefowa chodzi :p
o i może sie z Tobą zabiorę w drodze powrotnej :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...