Jump to content
Dogomania

Przytulisko " Cztery Łapy " Boguchwała - super psy szukają domków - prosimy o pomoc!


majuska

Recommended Posts

[quote name='karolakola']Dziewczyny dajcie link do ogłoszenia Kornelki, puszczę na fb jeżeli to wciąż aktualne. [/QUOTE]

jak najbardziej aktualne, nie wiem o jaki link ci chodzi, ja mam link z rzeszowiaka
[URL]http://www.rzeszowiak.pl/kornelka-sliczna-sunia-6-tygodniowa-szuka-dobrego-domu-5154869[/URL]

Link to comment
Share on other sites

hej właśnie wróciliśmy z przytuliska :) pogoda niestety nie dopisała, ale parę ujęć jest. Zrobiliśmy zdjęcia szczeniaczkowi Aiszy, staruszkowi w typie Ogusia (cudny jest!! nawet piszczy tak jak Ogi :D ), temu Rudemu pieskowi w typie Dingo (nawet tak ma podobno na imię :) i szczeniaczkowi tej drugiej suni ale nigdy nie wiem jak ona ma na imię :) Pani Magda mówiła, że szczeniak Aiszy jest priorytetem bo póki on jest to Aisza nie może iść do adopcji, dlatego chcielibyśmy go umieścić na naszym facebooku, tylko potrzebujemy jakichś informacji o nim i osobę kontaktową w sprawie adopcji. Z góry dzięki. A gotowe zdjęcia prześlemy do Karolikoli, bo jej maila mamy.
Pozdrowionka!! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolciasz28']Beciu, dostałam maila jeszcze w sprawie szczeniaków Pestki, zaproponowałam Kornelkę, z tym, że ja nawet nie wiem która.:roll: Pytałaś ich o te zdjęcia? Wiem, że masz teraz dużo na głowie , ale ta malizna mi nie daje spokoju.[/QUOTE]

Karolciu kochana, jak dobrze pójdzie to jutro wieczorem Kornelka pojedzie do nowego domku i to z twoich ogłoszeń, tak więc trzymajmy kciuki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']Karolciu kochana, jak dobrze pójdzie to jutro wieczorem Kornelka pojedzie do nowego domku i to z twoich ogłoszeń, tak więc trzymajmy kciuki.[/QUOTE]

Kornelka już w nowym domku, dziękuję Karolci za ogłoszenia i wszystkim za trzymanie kciuków. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Szkoda, mimo wszystko szkoda, taka maliznotka i została na poniewierkę, przykre to gdy tamte znalazł fajne domki, a tą co czeka? myślicie że coś lepszego, serce mi się kraje, wolałabym żeby wszystkie im zabrać :( człowiek by spokojniej spał w nocy, a nie dość że została sama, to kto to wie gdzie śpi, jak ją traktują i czy za chwile też nie zginie pod kołami samochodu, albo nie wiadomo gdzie....:( porażka...nie wieżę że będą ją lepiej traktować, taka kruszynka....:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ariete2503']Fajnie, że Kornelce się udało, ale też nie mogę przestać myśleć o tej malocie, co tam została. [B]Becia[/B] pisała, że nie jest tam bezpieczna...:shake: Po co im pies, skoro nie potrafią się nim zająć?[/QUOTE]

Rozmawiałam dzisiaj długo z tą panią o odrobaczeniu małej, zaszczepieniu i nie trzymaniu na zewnątrz, również o sterylizacji w odpowiednim czasie. Niby zrozumiała, przyjaciółka moja która jest jej sąsiadką ma dopilnować. W tym domu jest 12-letnia dziewczynka która bardzo psinkę kocha i niesamowicie ucieszyła sie na wiadomośc, że sunia zamieszka w domu. Moja przyjaciółka to osoba bardzo wrażliwa na los zwierząt, wiele rzeczy podarowała dla naszego przytuliska i stanie na głowie żeby małej nie działa sie krzywda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']Rozmawiałam dzisiaj długo z tą panią o odrobaczeniu małej, zaszczepieniu i nie trzymaniu na zewnątrz, również o sterylizacji w odpowiednim czasie. Niby zrozumiała, przyjaciółka moja która jest jej sąsiadką ma dopilnować.[/QUOTE]
Jak to dobrze Beciu, że trzymasz rękę na pulsie.

Link to comment
Share on other sites

Link do Kamyka u Wioluszki na profilu, jest tam już fajny tekst o dziadku i sporo pięknych fot, kontakt wzięłam na siebie ( wiadomo, że będzie spory ruch :eviltong: )

[url]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.660930797276899.1073741886.408168939219754&type=1[/url]

Link to comment
Share on other sites

Szkoła podstawowa z Boguchwały odwiedza nas klasami w przytulisku :) wycieczki oprowadza Justynka, wczoraj była pierwsza z klas, dzieci podobno zachwycone, zaangażowane, w oprowadzaniu pomagał Czester, może a nuż uda się jeszcze bardziej nas rozreklamować ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vjolcys']Nooo, wreszcie udało mi się zarejestrować :)
Witam wszystkie Psie Mamy, jest mi niezmiernie miło dołączyć do Waszego grona ! :)[/QUOTE]

Witamy, śliczny awatarek :) to Twoje kundelki?? No to teraz cię zagonimy do pracy :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...