Jump to content
Dogomania

Przytulisko " Cztery Łapy " Boguchwała - super psy szukają domków - prosimy o pomoc!


majuska

Recommended Posts

[quote name='Agula99']Na wszelki wypadek przypominam link, bo prawie nikt do niego nie zagląda, taki trochę po macoszemu traktowany:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236667-Maczo-malutki-przerażony-piesek-czeka-na-dom?p=20143065#post20143065[/URL][/QUOTE]

Dobrze, że przypomniałaś, kompletnie mi umknął ten wątek ;) Już jest wszystko aktualne na pierwszej stronce ;)

Link to comment
Share on other sites

Psiaczki nasze zadbane i na swój sposób szczęśliwe. Ciepło im, w budkach słoma i polary, na budy zarzucone kołdryi koce tak, by dodatkowo chroniły wejścia przed wiatrem. Brzuszki pełne / dzięki Karolinko R. za puszki :loveu:/, ciepłe jedzonko dostają 1-2 razy dziennie, suchej karmy nie brakuje na razie, a tę co mamy jest z wyższej półki / dzięki [B]Jadwini[/B] i NIKA ZOO z Galerii Nowy Swiat/. Dziękujemy. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Nowa suczka, zdjęcie beznadziejne, bo młoda ma ADHD, uchwycic to to aparatem na mrozie jest nie lada sztuką, podobno koczowała w jakis polach w Niechobrzu....
[IMG]http://img72.imageshack.us/img72/662/dscf1967r.jpg[/IMG]

Terry i Elvis zakochani
Tylko czekać aż nam to całe przytuliskowe damskie towarzystwo zacznie cieczkować...rozmawiałyśmy dziś o tym z Justynką:roll:

U Elvisa na watku wklejam próbke jego mozliwości, jestem załamana tym psem:shake:

wogóle jestem załamana:shake:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5][COLOR=#ff0000][B]Radosnych i Rodzinnych Świąt dla wszystkich sympatyków naszego przytuliska oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2013., mamy nadzieję, że nadal będziecie z nami.
I życzenia dla naszych podopiecznych, by święta spędziły spokojnie, a Nowy Rok przyniósł im domy, a nam wielką satysfakcję, że są kochane i szczęśliwe.


[/B][/COLOR][/SIZE][IMG]http://images36.fotosik.pl/322/0851d39f0b92d49e.jpg[/IMG]

Edited by Becia66
Link to comment
Share on other sites

Przybywam i ja z życzeniami....

Najserdeczniejsze , najcieplejsze Świąteczne pozdrowienia i życzenia, oby spełniły się wszytkie marzenia, a Święty Mikołaj podarował każdemu wyśniony prezent.

[IMG]http://img716.imageshack.us/img716/9067/piesczapkikotmikolaja1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, trzeba na serio zabrać się do roboty, zakasać rękawy, zrobić ogłoszenia! Ja jak zwykle mogę coś zrobić, muszę się przerzucić na chodliwsze strony. Choć i tak Karolci w robieniu ogłoszeń nie pobiję. [COLOR=#000080]Miki, Willma, Elvis, Majka i ta nowa sunia, [/COLOR]na nich trzeba się teraz skoncentrować. Miki i nowa są super do adopcji, trzeba walnąc niezły zestaw, Willme też jak najbardziej wypromować i Elvisa spróbować!! Majka - ciąg dalszy prób. Majuska jak tam z mikro pieskami i Maczo?? Jest jakaś szansa na pomoc???? W sumie Miki i nowa to też takie mikrusy, no ale trzeba spróbować z ogłoszeniami, a nóż, oni super nawet do bloku. Kto pomoże??? Figa już pazurki ostrzy a reszta?????

Link to comment
Share on other sites

[B]Zrobiłam wątek Mikiemu, proszę odwiedzać i pomagać w ogłoszeniach!!!
[/B]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/237817-Malutki-Miki-prosi-o-domek?p=20190322#post20190322"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237817-Malutki-Miki-prosi-o-domek?p=20190322#post20190322

[COLOR=#000000][U]Jak ma na imię ta nowa suczka??? Jej też założę wątek, tylko rzućcie jakieś imię i ile ona może mieć lat?? Jest młodziutka, ale ja rentgena w oczach nie mam :)[/U][/COLOR]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Kochani,
ostatnie miesiące przeżyłam - dzięki Wam - w nieco innym odcieniu kynologi. Bardzo mi się tu u Was podoba i choć nadal jestem bardzo zajęta z radością wysupłam dla Naszych psiaków czas i siły. Nie zdążyłam z życzeniami świątecznymi, ale koniec roku to też dobry moment by Was uściskac i życzyć dużo zdrowia, wytrwałości, pogody ducha i radosći w obcowaniu z czterołapymi przyjaciółmi.
Ogarniam Was wszystkich - także tych będących daleko i bardzo daleko - życzliwą pamięcią i pozdrawiam
Jadwinia oraz: Aldek, Pysia-Pysandra, Bonuś-Bolesław
Jak się nieco pozdbieram porobię fotki, chciałabym pokazać Wam uśmiechniętą Pysię.

Link to comment
Share on other sites

Jadwiniu.....:calus::iloveyou:


Byłam dzis rano w przytulisku, nie wiem co sie tym naszym kundlom porobiło, ale były idealnie grzeczne, spokojniutkie, taka np. Majka - żywioł i Elvis- demolka po prostu sie przechadzali spokojnie po wybiegach:roll:...czyżby był u nich Mikołaj i przyniósł każdemu po rózdze??:diabloti:....przyszlo mi do głowy, że to towarzystwo jak chce to potrafi, więc nie traćmy całkiem nadziei na domki, po prostu zmobilizujmy siły i rzućmy się wir ogłoszeń. Wilma wypiękniała po lekach i dobrej karmie, ma piękne błyszczące futro, działajmy!!!! Kto tam może i potrafi to niech teksty popisze piękne, ja postram się cokolwiek poklikać i poogłaszac i kto tylko może , chociaż po jednym, po dwa , po trzy ogłoszonka;)

Link to comment
Share on other sites

ja myślę, że psiaki robią wszystko, by pokazać, że są grzeczne i, że warto je zabrać do nowego domu!!!;)
W ogłoszeniach to pewnie Wam nie pomogę, ale pomyśalam, że wytarczy mi kilka dni pracy z Bonusiem, by przygotować go do pokazu na lekcjach kynologi, mogę do tego wrócić, bo cel ważny, normalnie jest za to niezła kasa, ale można poprosić o wolne datki na rzecz schronu, albo z jakiejś puli szkolnych pieniędzy- mają na to bo chcą miec "z głowy" bezpieczeństwo dzieci. Taka lekcja uczy bezpiecznego kontaktu dziecka z psem, daje wiedzę nt psów oraz [B]uświadamia dzieciom podstawowe potrzeby psa.[/B] jedyny problem to termin, nie chciałabym tracic urlopu wiec moge to robic po godz 16 lub w soboty np. w ramach zielonej szkoły?, co sądzisz? może to być jedna klasa, ale tez kilka, jakieś kółka biol. itp. to taki mój bazarek dla psiaków.
Mam kasę za fanty, wstąpisz ????

Edited by Jadwinia
Link to comment
Share on other sites

Gdzie te wszyskie baby??? Cisza zapadła na tych naszych wątkach!!! Haaalo ludzie, świat się nie skończył, wręcz przeciwnie, trzeba działać!!! Obudzcie się, zaglądajcie, odwidźcie Mikiego i innych, bo bez Was zginiemy jak ciotka w Czechach!!! :scream_3::scream_3::scream_3::scream_3::scream7::scream7::scream7::scream7::chaos::chaos::chaos::chaos::madgo::madgo::madgo::wallbash::wallbash::wallbash::czytaj::czytaj::czytaj::grab::grab::grab:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#ff0000][SIZE=4]Uwaga, Uwaga, ogłaszam konkurs na imię dla nowej suczki!! Czekam na propozycję!!! :) Nagroda, to ty[SIZE=4]godniowy pobyt w naszym przytulisku, [SIZE=4][SIZE=4]o[/SIZE] jakiejkolwiek porze roku!! Wikt i opierunek zapewniony, darmowy nocleg, koce, pod[SIZE=4]uszki [SIZE=4]i wiązka słomy gratis!![SIZE=4]!!! Czekam na p[SIZE=4]ropozycje!!! [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR]:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...