Jump to content
Dogomania

Przytulisko " Cztery Łapy " Boguchwała - super psy szukają domków - prosimy o pomoc!


majuska

Recommended Posts

To może pomińmy tę zakładke o szczeniakach.
Ale zaproponowalabym jeszcze zakładkę,,[B],Co robic gdy pies zaginie''. [/B]I to nie tylko przez nas wyadoptowany ale dotyczy wszystkich.Mam to wszystko pięknie opisane w punktach przez p.Andrzeja S. z Warszawy który adoptował naszą Blondii. To naprawdę cenne informacje w sytuacji , kiedy właściciel zagubionego zwierzęcia z reguły jest zrozpaczony i nie postępuje w sposób racjonalny. Korzystając z podanych wskazówek będzie poszukiwał pieska bardziej efektywnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']To może pomińmy tę zakładke o szczeniakach.
Ale zaproponowalabym jeszcze zakładkę,,[B],Co robic gdy pies zaginie''. [/B]I to nie tylko przez nas wyadoptowany ale dotyczy wszystkich.Mam to wszystko pięknie opisane w punktach przez p.Andrzeja S. z Warszawy który adoptował naszą Blondii. To naprawdę cenne informacje w sytuacji , kiedy właściciel zagubionego zwierzęcia z reguły jest zrozpaczony i nie postępuje w sposób racjonalny. Korzystając z podanych wskazówek będzie poszukiwał pieska bardziej efektywnie.[/QUOTE]

ok, dobry pomysł bardzo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']No to musze zapytac Pani Prezes jak to zrobić ??? :D
Florentynko a Ty masz ochotę ??[/QUOTE]

Jak Cię majuska zobaczę osobiście - a będzie to już za chwilę - to Ci wleję:mad: za całokształt naśmiewania się ze mnie :cunao:

Link to comment
Share on other sites

wiecie... może takie psie FAQ by się przydało. Co robić jak zginie pies,ale też porady dotyczące podróży z psem na przykład, pierwszej pomocy przedmedycznej i innych rzeczy. Bo tak czasem myślę, że osoby "robiące w psach" nie doceniają czasem ogromu własnego doświadczenia - a to jest kupa wiedzy, do której często zwykły śmiertelnik nie ma jak dotrzeć.

Link to comment
Share on other sites

Ta zakładka: [B]"[I]Co robić jak pies zaginie"- [/I][/B]to bardzo ważna rzecz - moim skromnym zdaniem ... Tym bardziej, że docelowo będziemy linkiem strony naszej Boguchwały - a tu ludzie - cholera jasna !!!!:angryy: dalej nie zawsze wiedzą, gdzie tego psa szukać !!!! - że przede wszystkim u nas w przytulisku!!! Tyle się mówi, plakaty, ksiądz, szkoły i oni dalej nierozgarnięci !!!!

No i mamy nadzieję się rozrastać i kręgi zataczać coraz szersze !!! Zapraszamy do nas !!! Fizycznie, wirtualnie, jak komu pasuje :loveu: Tabelkę wydrukowałam z niekończącą się ilością miejsc do zapełnienia ludzikami fajnymi .... Coby te mordy kudłate, niekochane i porzucone przez jakiś ludzi o zimnym w sercu mogły ten żal i smutek w oczach zapomnieć ... By te oczy odzyskały radość ....

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=#0000cd][B]Kochani zapraszam na najnowszy bazarek dla Dejzi, która jest w DT u Mikropsów i zbiera na sterylkę.
Pomóżcie rekalmowac i kupujcie!!! :)

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237330-Cos-dla-psa-dla-mamy-super-bazar-na-strylkę-Dejzi-Do-22-12?p=20128487#post20128487[/url][/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...