Jump to content
Dogomania

Przytulisko " Cztery Łapy " Boguchwała - super psy szukają domków - prosimy o pomoc!


majuska

Recommended Posts

Budrys zrobił rozpizduchę straszną w przytulisku. Pierze lata po całym placu. Dziadkowi wydarł za dnia z kojca wszystko i rozwłóczył, a dziadek oglądał w tym czasie słońce z kojca Budrysa. Kaja standardowo wyglądała jak batman jak przyszedłem - za kubraczkiem nie przepada. Na noc został Ozi sam (bez towarzystwa), ale od razu schował się w budzie. Troszkę mu się schudło na tych mrozach i Soni też. Nie wyspacerowałem towarzystwa bo i tak mi 2 godz. z nimi zeszło. Niech oszczędzają energię. Zastanawiam się czy Kaji nie zamykać na noc do baraku do kojca, albo dziadka. Do domu do ciepła jej nie wezmę (chociaz do soboty, dopóki Ula jest w domu, pewnie mógłbym ją jakoś przetrzymać w przedpokoju), ale potem znowu na zewnątrz ją wystawić to tak nie bardzo i bedzie jwg mnie jeszcze bardziej marzła. Ale widać, ze ona sobie dosyć dobrze radzi, bude ma ocieploną, nic nie pozdzierane i futra tez niemało na sobie. Dziadkowi chyba najzimniej z tego co widzę. Kajka daje sobie robić wszystko - dzisiaj jej tabletki prawie do gardła wsadzałem i bez agresji czy próby ugryzienia, ale za to potrafi tym swoim języczkiem tabletkę wypluć lub gdzies ukryć - spryciula.

Edited by rozio
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą niezłą akcję miałem jak jechałem z moją Ulą. Wyleciała mi bokserka na środek drogi, ledwo ją ominałem i o mało co rowu nie zaliczyłem. Zatrzymałem się, podbiegła sympatyczna, piękna sunia, więc zacząłem rekonesans robić. Patrzę, ze obok jest ogrodzenie z domofonem, to dzwonię się pytać czy czasem nie wie ktoś czyj to pies. Gość nie wiedział, więc psa do samochodui i do Magdy pojechałem wywiad robić. Na szczęście znali z Justyną właścicielkę - wzięła sukę (6 miesięczna teraz) ze schroniska i jej zwiewa już nie pierwszy raz. Sunię odwiozłem we wskazany adres. Ale przepiękna suka, tylko to jej ADHD dla mnie nie do przyjęcia ;) Moja Ula ledwo była ją w stanie utrzymać w samochodzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']Miała boksia szczęście, że na Ciebie trafiła, bo jakby jej przyszło dłużej na tym mrozie siedzieć to "strach się bać"[/QUOTE]

Miała ale szczęście, że się zmieściłem między nią a rowem, a to boczna droga była cała oblodzona, a ja jechałem tam z moją Ulą i psem zapytać znajomej czy jej berneńka nie uciekła (która jutro pewnie wyląduje u nas w przytulisku). Cieplutko miałem i myślałem, że nie wyrobię na tej drodze i trzepnę tą bokserkę, a rów głęboki tam jak cholera. Może mi się limit pecha w końcu wyczerpał i wszystko się szczęsliwie skończyło. Dziadkowi podartą poduchą zatkałem dziurę między daszkiem budy a ścianką, a na to wyrozwalane pierze łopatą do odśnieżania wrzuciłem na budę. Do środka jakąś kołderkę też. Chyba zmarzł w tym przeciągu za dnia bo od razu po zjedzeniu schował się do budy. Budrysowi zasłoniłem na noc częśc boksu zeby mu nie wiało, bo u wariatuńcia oprócz słomy to w budzie i na niej nic się nie uchowa

Edited by rozio
Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']Renia napisała u Strzepana, że nowa sunia w typie berneńczyka jest w przytulisku, wg mnie zgubiła się, raczej takich psów ludzie nie wyrzucają, jeżeli gdzieś natkniecie się na ogłoszenie, że zginęła taka suka to pewnie to będzie ona[/QUOTE]

Spróbuje przejrzeć portale, Ty tez przejrzyj w miarę mozliwości czasowych. A gdzie ja dokladnie znaleziono ?

Link to comment
Share on other sites

Ta nowa sunia w typie berneńczyka która trafiła dzisiaj do przytuliska została przywieziona z Mogielnicy. Pewna kobieta przetrzymała ją tydzień w garażu w nadziei że ktoś ją szuka, porobiła ogłoszenia na miejscu ale niestety nikt się nie zgłosił. Justynka dzwoniła w jej sprawie do schroniska ,,Kundelek'' w Rzeszowie ale tam też nie mają zgłoszenia o zaginięciu.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj do domu pojechał Lukas :lol:
Swietnie się złożyło bo zaczyna brakować miejsc w przytulisku. Nie wiem co się dzieje, strasznie dużo psiaków teraz u nas, w tamtym roku o tej porze nie mieliśmy ani jednego psa !!!


[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg256/scaled.php?server=256&filename=p1050578.jpg&res=medium[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']Ta nowa sunia w typie berneńczyka która trafiła dzisiaj do przytuliska została przywieziona z Mogielnicy. Pewna kobieta przetrzymała ją tydzień w garażu w nadziei że ktoś ją szuka, porobiła ogłoszenia na miejscu ale niestety nikt się nie zgłosił. Justynka dzwoniła w jej sprawie do schroniska ,,Kundelek'' w Rzeszowie ale tam też nie mają zgłoszenia o zaginięciu.[/QUOTE]

Na razie zrobiłam nowej ogłoszenie bez zdjęcia.
[url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20593067_znaleziono_suke_rasy_bernenski_pies.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Słodka Benia, niestety udało mi się zrobić tylko takie dwie fotki, bo jak na złość okazało się, że aparat w terenie, a komórka mi padła :) ale i tak widać jaka jest śliczna!!! :) Przytulanka kochana, była ze mną na spacerku, strasznie się cieszyła :)

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg684/scaled.php?server=684&filename=zdjcie0575b.jpg&res=medium[/IMG]

[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg836/scaled.php?server=836&filename=zdjcie0583e.jpg&res=medium[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozio'][URL]http://www.kupsprzedaj.pl/o/szczeniaki-bernenski-pies-pasterski/1389347[/URL] - co myslicie ?[/QUOTE]

Też znalazlam te szczeniaki z Niechobrza i jeszcze z Albigowej na allegratka. To blisko Boguchwały?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...