Jump to content
Dogomania

Przytulisko " Cztery Łapy " Boguchwała - super psy szukają domków - prosimy o pomoc!


majuska

Recommended Posts

[quote name='Dzika_Figa']allegro ma jutro (25 marca od 0:00 do 23:59) promocję - wszytskie aukcje 50% taniej. To ja też mam promocję i co mi przyślecie, to wystawię wyróżnione! [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE]

Dzika_Figo zrobiłam na cito wątek[COLOR=red] [B]mamusi z córeczkami,[/B][/COLOR] żebyś miała żródło do czerpania informacji i zdjęć.

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/204788-Iga-wycie%C5%84czona-mamusia-i-jej-3-c%C3%B3reczki?p=16562055#post16562055[/URL]

Nie wiem czy mamusię już ogłaszać bo ona strasznie wycieńczona, tak stanie nieruchomo w jednym miejscu i stoi i tak smutno patrzy, nie umiemy jeszcze za wiele powiedzieć na jej temat. Zresztą trzeba ją trochę podkarmić i wspomóc witaminami, a przede wszystkim uwolnić od tych żarłocznych maluchów bo ją wykończą, więc myślę że im trzeba domków szybko szukać.
Pozmieniałam troszkę imiona bo dziś z Agulą99 łamałyśmy język, nie mówiąc że nie mogłyśmy skojarzyć która jest która - takie te imiona mało wyraziste były. I tak domki nazwą ich po
swojemu.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie z Justynką rozmawiałam , sunia na bank zaciążona, bo biegała ze stadkiem psów z okolicy, w stadku biegał tez najprawdopodobniej jej braciszek, razem z nia wyrzucony, tylko na razie nie dał się złapać, więc jeszcze on do nas trafi, psiaki są raczej małe, sunia jest czarna, ma podpalane łapki tylko, już jest plan na sterylkę

Link to comment
Share on other sites

Nowa sunia jest przeurocza!!:lol::loveu:to taka mała Lusia, tylko w czarnym kolorze. Przytulaśna, słodka, przesiedziała dziś u mnie na rączkach całą wizytę. Była tak zadowolona, że aż ząbki wystawiła w uśmiechu. :lol:Niestety nie miałam aparatu żeby zrobić jej fotkę, ale jak chcecie sobie ją wyobrazić, to popatrzcie na moje zdjęcie tutaj, ona wygląda tak jak moja Sarunia, normalnie identyczna, tylko uszeńka ma mniejsze, ale dosłownie to samo. Normalnie Lusia numer 2 tylko czarniuteńka, ale identycznie kochanieńka. Szalała z małymi i bardzo jej się to podobało. A małe wiedźmy też dawały dziś mamci do wiwatu. Igunia tuliła się do mnie strasznie i chciała żeby ja tylko głaskać, głaskać i głaskać, co oczywiście zrobiłam. Niech te dzieciory wreszcie znajdą jakiś domek bo ja zaduszą!!!!:mad:

Link to comment
Share on other sites

wiem że jest tu trochę zaglądających, a nie piszących więc proszę zaglądnijcie na bazarek na Pucka - może kogoś coś zainteresuje.

[url]http://www.dogomania.pl/threads/204944-Markowe-rzeczy-na-Pucka-okazja-[/url]!!!

lub kilknijcie w mój śliczny banerek który zrobiła Dzika_Figa.

Link to comment
Share on other sites

PRZEPRASZAM ZA OFFA MAM NADZIEJE ZE NIKT NIE BEDZIE MIAŁ NIC PRZECIWKO!!!


[B][COLOR=#333333][FONT=Georgia][SIZE=3]“Milcząc zezwalasz na cierpienie”[/SIZE][/FONT][/COLOR][/B][COLOR=#333333][FONT=Georgia][/FONT][/COLOR]
[IMG]http://img543.imageshack.us/img543/7651/plakatsanok.jpg[/IMG]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Celem marszu jest wyrażenie społecznego sprzeciwu wobec bezzasadnego krzywdzenia, zabijania czy zaniedbywania zwierząt najbliższych człowiekowi i towarzyszących mu na co dzień oraz zrzeszenie miłośników zwierząt z naszego miasta. Ponadto w trakcje marszu będą zbierane podpisy pod projektem nowej Ustawy o Ochronie Zwierząt przygotowanej przez koalicje dla Zwierząt.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Pierwsza tura Marszu odbyła się 13 lutego 2011 roku w Łodzi, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Lublinie, Opolu i Kaliszu pod wspólnym logo. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Również i Sanok razem z Warszawą, Głogowem, Szczecinem, Wrocławiem i Zabrzem przyłącza się do pięknej idei i bierze udział w drugiej turze marszu, która odbędzie się 3 kwietnia 2011 roku. [/SIZE][/FONT]


IM WIECEJ NAS BEDZIE TYM LEPIEJ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Jutro w przytulisku niezwykły dzień. Pani Wiola / ta od kotów/ ma przywieżć sąsiada zainteresowanego adopcją jednej z szczeniaczkowych suczek. Mam nadzieję, że sama nie zrezygnuje z Melisy i w takim układzie dwie miałyby domek.
Ma też przyjechać jakaś Pani zobaczyć Walusia, wie o jego problemach skórnych więc tym bardziej jestem w szoku.
Niby to nic konkretnego ale cieszy sama myśl, że ktoś się nim zainteresował.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']Też do mnie wczoraj w lecznicy te wieści dotarły ale nie chciałam zapeszać, oby się psiakom udało, bo kurna telefony milczą:placz::placz:[/QUOTE]

też nie nastawiam się na Walusia bo potem rozczarowanie wielkie, tym bardziej że on nieciekawie jeszcze wygląda. Nie wierzę w cuda - choć czasem się zdarzają. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

No a dzisiaj mamy już braciszka suni, bardzo ładny, przymilaśny piesek, do tulenia, do głaskania, przekochany!!! Małe obskoczyły go a on był trochę w szoku i trochę na nie powarkiwał. Ale ogólnie cudny, pan mówiła że bardzo towarzyski i taki faktycznie jest. Mam nadzieję, że szybko znajdzie domek. Może być do bloku, dzieci uwielbia, przymila się, z kotami też nie ma problemu (tak mi pan powiedział), nicc tylko brać~!! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...