Jump to content
Dogomania

Przytulisko " Cztery Łapy " Boguchwała - super psy szukają domków - prosimy o pomoc!


majuska

Recommended Posts

[quote name='hankasanok']oj, jak nam by sie takie przytulisko przydało!!!! ale cały czas walczymy i chyba na razie jestesmy na dobrej drodze![/QUOTE]

przytulisko nasze to żadna rewelacja. teren maleńki 1,5 ara, a w nim kilka boksów z budami. Najgorsze, że jakiś debil kiedyś wysypal tam żwir i nie ma trawy i podczas mokrych dni mamy tam czarną breję. Nie ma ani jednego drzewka i cień tylko od boksów psiaki mają i to jest przykre że nic zielonego w środku, żadnego naturalnego cienia. Ten drugi wybieg / też maleńki, kilka mkw./ / ma trawę i może wsadzimy jakieś drzewko - jak pozwolą.
Ale najważniejsze w tym wszystkim, że psiaki są zadbane, nie głodują, mają dobrą opiekę weterynaryjną i są przez nas kochane .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']przytulisko nasze to żadna rewelacja. teren maleńki 1,5 ara, a w nim kilka boksów z budami. Najgorsze, że jakiś debil kiedyś wysypal tam żwir i nie ma trawy i podczas mokrych dni mamy tam czarną breję. Nie ma ani jednego drzewka i cień tylko od boksów psiaki mają i to jest przykre że nic zielonego w środku, żadnego naturalnego cienia. Ten drugi wybieg / też maleńki, kilka mkw./ / ma trawę i może wsadzimy jakieś drzewko - jak pozwolą.
Ale najważniejsze w tym wszystkim, że psiaki są zadbane, nie głodują, mają dobrą opiekę weterynaryjną i są przez nas kochane .[/QUOTE]

moze nie az taka rewelacja jak chciałybyscie ale zawsze coś, my nawet tego nie mamy, a najwazniejsza Wasza miłość i opieka, dokładnie tak jak piszesz! My mamy tylko 4 boksy ,,u inwalidy bezdomnego im brata alberta" gdzie zawsze musimy prosic zeby nas wpuszczono, nie mozemy przychodzic kiedy chcemy, nie ma zadnego wybiegu bo sa pensjonariusze. Ale mamy nadzieje ze chc taki mały azyl uda nam sie wyzebrac jak Wasz a potem bedziemy kombinowac jak go ulepszyc! Grunt to miec nadzieje i twardo dazyc do celu, no nie?!:p Pozatym cierpimy na chroniczny brak wolontariuszy, chociaz ostatnio na watku zgłosiły sie 2 osoby chetne do pomocy, co bardzo nas cieszy!:multi:

Link to comment
Share on other sites

Beciu, ale jak dobrze, że takie przytulisko jest! Moja wiocha podlega pod gminę, która w zasadzie nie ma umowy z żadnym schroniskiem - Krakowskie nie przyjmie psa stąd ( i tak mają pełno), Olkusz ( brrr) przyjmie, ale nielegalnie - umowy nie ma, bo mieć nie może. I niby gmina bogata, wszystko hula, tylko z bezdomnymi zwierzętami nie ma co robić. Czasem Wam zazdroszczę tego kawałka terenu - jest jakie jest, ale JEST.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='figa33']

a ja ma się Kajtuś , ten psiaczek co mieszkał na klatce schodowej ?[/QUOTE]
Kajtuś ma się dobrze, właśnie wczoraj widziałam go jak latał wśród tłumu ludzi szukając swojego pana (w sobotę-niedzielę były u nas dni otwartych drzwi), pan se polazł a psa zostawił, jakbym go spotkała to bym mu nagadała, już raz tak zrobiłam bo by psina zginęła przez osła na ulicy. Nie rozumiem tej całej sytuacji z tym psem, taka fajna psina ale do domu nie wezmą tak żeby było wiadomo że to ich, aaaa szkoda słów, w każdym bądź razie, wczoraj miał się dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciłam z przytuliska, byłam tam ponad 3 godziny, :cool3:ale musiałam, bo psinki nie mogły się nabiegać i nacieszyć!!!:multi::multi::multi::multi:A dlaczego??? Bo wreszcie mamy ogrodzony nowy wybieg!!:lol:wow jak to fajnie wygląda, jak jest super, a jakie psiaki szczęśliwe!!:multi::multi::multi: nie mogły się nacieszyć świeżą trawką, większą przestrzenią:razz:, tarzały się w trawce, ganiały, szczekały, pełnia szczęścia, chodziły za mną krok w krok:loveu: Najbardziej podobało im się to, kiedy szłam do naszej "kanciapy" czyli naszego baraczku, były tak zachwycone, że mogą tam ze mną iść, towarzyszyć mi krok po kroku, zaglądnąć tam, noo przyznam że byłam w szoku. Właziły tam za mną Kaja i Blondi, Atos też właził, ale Kaja natychmiast go wygryzała (taka jest małpa o mnie zazdrosna, może się do mnie zbliżyć tylko Blondi i Waluś, na Rambo i Atosa się rzuca:mad::mad::mad:, taka pchła).
Waluś zasiadł przed drzwiami jak prawdziwy gospodarz i nie odstępował mnie na krok. :lol: Chyba nasze psinki poczuły się trochę jak w domu, takim z drzwiami, oknami, gdzie wszędzie mogą pójść i zaglądnąć. Jakie były nieszczęśliwe, kiedy odchodziłam i ich opuszczałam :-(Jak na razie koło nowej bramki nie jest naprawiona siatka, jest dziura przez która natychmiast nawiał do drugiej części Atos. Mam nadzieję, że sztukowanie tej dziury nie zajmie im wiele czasu, bo już, już jesteśmy na prostej -prostszej i już mogły by biegać jutro wszystkie psiaki, a tu dziura!! :shake:Oby to naprawili jak najszybciej!!!! Obyyy, trzymajcie kciuki!!! :mad::mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']Juz sie tam zalogowałam, fajna stronka, póki co nie ma "pół" ogłoszenia z Podkarpacia, jutro tam powstawiam nasze psiaki. Ciekawa jestem jak ona wysoko stoi w wyszukiwarce??[/QUOTE]

myślę majuska, że strona szybko się zapełni i to nie tylko psiakami z Podkarpacia. A wiesz że Romka z Łowicza znałazla dom dla Luckiego poprzez [B]rzeszowiaka[/B] ? Nie ma się co ograniczać tylko do rejonu zamieszkania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']Przeklejam z innego wątku:
Powstała nowa strona psiaków do adopcji



[URL="http://psieadopcje.pl/index.php"][IMG]http://psieadopcje.pl/materialy-do-promocji/psieadopcjelogo.png[/IMG][/URL][/QUOTE]

oooo, to i ja wstawie tam naszego puchacza! bo na razie oprócz jedengo swietnego domu nikt ciekawy sie nie zgłosił! Ale chłopak zaprzepaścił swoją szanse,oj ten Nerus:shake:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny!! Bardzo Was proszę o pomoc dla tej biednej suni, bo ta osoba która to organizuje jest kompletnie niepoważna i beznadziejna. Może karolciasz28 coś by ogłosiła, bo taka obrotna i majuska i każdy inny chętny. Kurcze niech mnie ktoś weźmie na przeszkolenie w robieniu ogłoszeń, to sama bym zrobiła, a tak muszę żebrać i błagać, więc WAS dziewczynki błagam, pomóżcie!!!
[url]http://www.dogomania.pl/threads/204004-Maja-otwarta-urocza-sunia-nadal-z-nadziej%C4%85-czeka-na-kochaj%C4%85cy-domek...-quot/page6[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzika_Figa']
Kupiłam trzy pakiety na bazarku, pochwaliłam się, miałam podesłac psiaki... i kurna zapomniałam.
To ustalmy jeszcze raz kto: Blondi, Kaja i Atos? Czy Waluś?[/QUOTE]

może te 3 pierwsze bo Waluś aktualnie na antybiotyku.

Link to comment
Share on other sites

Posłałam wczoraj Blondi Atosa i Kaję waderci, która zrobi im ogłoszenia i allegra.
Była pod wrażeniem psich uśmiechów.
Faktycznie - na wszystkich zdjęciach psiaki uchachane.
Wczesniej się jakoś nad tym nie zastanawiałam, cieszę się, że ktoś mi otworzył oczy na problem :diabloti:
Atos ma taki smutny tekst a zdjęcia zupełnie nieadekwatne, ale co tam ;)
Naprawdę, kawał dobrej roboty robicie w tej Boguchwale!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...