Jump to content
Dogomania

Przytulisko " Cztery Łapy " Boguchwała - super psy szukają domków - prosimy o pomoc!


majuska

Recommended Posts

Kociaki śliczne, dziadzio też. Pamiętajmy o jednym, nie ważne czy on jest spokojny czy nie, tylko że nasze Walusie, Atosy go nie znają i żeby się na niego nie rzucały, trzeba to jakoś odseparować, bo Atos nie bardzo trawi różne psy, a i Waluś też ma swoje muchy w nosie, no ale mam nadzieję że będzie dobrze. W przytulisku nowy pies, a było tak pięknie, wszyscy biegali, jakby to była sunia to mogłaby biegać z Rambo i Walusiem, a tak wszyscy go obszczekali jak to nowego, żeby się chociaż zgadzali!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzika_Figa']Jasne, kociaki też.
Odsprzątam się trochę, wyszoruję kuchnię (dzieci jadły dziś królicze organy, wygląda jak z kiepskiego horroru)
i zabieram się za plakaciki. Dajcie tylko znać, czy mam robić w wersji oszczędnej (psiaki wyciete ze zdjęc, jak najwięcej białego itd), czy się ilością tuszu jaki to pochłonie nie przejmować.[/QUOTE]

Rób jak uważasz, w domu drukować i tak nie będziemy

Link to comment
Share on other sites

Miałam własnie telefon, że Acana odwołała przyjazd w sobotę i przeniosła na sierpień. Zapytano mnie czy mimo tego jesteśmy skłonne przyjechać z psami do Galerii, będzie tam przygotowane dla nas miejsce, będą pokazy strzyżenia i coś tam jeszcze. Ale nie będzie tej wielkiej imprezy ktora miała być. Powiedziałam że przyjedziemy. Dobrze zrobiłam ?

Link to comment
Share on other sites

Nowy piesek jest bardzo sympatyczny i miły. Z wyglądu trochę jak Czarna, tylko większy, no i ciut zaniedbany, stare futerko niewyczesane, chudy, trochę przestraszony, ale bardzo, bardzo przyjazny. Wczoraj go trochę wyczesałam, wygłaskałam, taka z niego przylepka. Atos natomiast jest okropny, pierwsze co zrobił po wypuszczeniu go z boksu, rzucił się na nowego (dobrze że miałam miotłę), Kaja też się na niego rzuca, ale ją daje się opanować, a z Atosem ciężko, trzeba mieć oczy dookoła głowy. W związku z tym, szczerzę piszę i myślę, żeby Atosa nie zabierać, jak ktoś z nim nie obcuje jak ja prawie codziennie, to może pomyśleć że stoicki spokój, bo w sumie to nie jest zły pies, ale on nie trawi innych psów. Więc jakoś sobie nie wyobrażam go razem z Rudzikiem, bo on dziadka normalnie zaatakuje. Jak już chcemy coś zrobić mimo że imprezy brak, to weźmy Blondi i Walusia (Rudzik w ostateczności), takie jest moje zdanie.

Link to comment
Share on other sites

Rudzik może jechac moim zdaniem jak najbardziej, będzie pod opieką Moniki ( Magdy córki ) którą dobrze zna, raczej nie powinno być z nim problemów, Blondi i Waluś na pewno, i co tyle, nie znam nowego psiaka kompletnie, więc trudno mi cokolwiek powiedzieć, czy to aby nie za duży stres dla niego: aklimatyzacja w przytulisku i od razu wyjście na imprezę:roll:

Link to comment
Share on other sites

szkoda mi też Atosa bo chłopok pikny i może akurat wpadłby komuś w oko. Uważam też, że skoro angażujemy tyle osób na to wyjście, szkoda mu nie dać szansy. Najwyżej jakoś ich porozdzielamy / park obok/ i będziemy eksponować na zmianę.
Co do tego nowego też mam mieszane uczucia, może najpierw pozwólmy mu zaaklimatyzować się w przytulisku, poznać nawzajem, a weżmiemy go na tę sierpniową imprezę Acany.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, z tym nowym ( a jak mu damy na imię?)to ja żartowałam, on co prawda bardzo grzeczny, miły, ale zestresowany jeszcze, bidulek najwięcej siedzi w zamknięciu, no bo z kim go zostawić??? Plus jest taki wyleniały, zaniedbany, nie nadaje się na pokaz. A co do Atosa, to róbcie jak chcecie, wiem że on ładny, ale ja jego charakterek też znam, co do obcych psów to ich nie za bardzo znosi, więc mam nadzieję że tam nie będzie dużo obcych (jakieś pudle mają być strzyżone czy cóś??) Właśnie wróciłam z przytuliska, Atos biega cały dzień, więc musiał teraz chwile swoje odsiedzieć, on ciągle na Rambo ujada, jak się wścieka :)no i musiałam wreszcie wypuścić tego nowego, także ja już sama nie wiem...Atosik to trochę taka przebiegła bestyjka, wybór zostawiam Wam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzika_Figa']Zdecydujcie się, baby! :diabloti:
Macie czas do wieczora. Nocą robię plakaty, rano będą.[/QUOTE]

Plakaty tak czy owak nam potrzebne bo mamy zgodę na wyeksponowanie ich w ,,NIKA ZOO'' na codzień, więc one tam będą sobie wisieć.

Link to comment
Share on other sites

Ech, zrobiłam plakat Rambo i Kaji, bo oni nie idą.
Komputer nie współpracuje, photoshop co jakiś czas mi się wyłącza sam i muszę zaczynać od nowa, syzyfowa praca.:shake:
Przykro mi, ale resztę będę musiała doprodukować później.
Całe szczęście, że te plakaty mogą tam wisieć stale i szansa nie przepada. Ale i tak mi głupio.:roll::oops: Przepraszam.
Bardzo przydałyby się lepsze zdjęcia kotynek, szczególnie tej białej bo te co są, jak wrzucę na format a-4 to wyjdzie kasza...

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/683/ramboplakatcopy.jpg/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/9124/ramboplakatcopy.th.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/26/kajaplakatcopy.jpg/][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/4749/kajaplakatcopy.th.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzika_Figa']
Bardzo przydałyby się lepsze zdjęcia kotynek, szczególnie tej białej bo te co są, jak wrzucę na format a-4 to wyjdzie kasza...
[/QUOTE]


och jakie piękne i profesjonalne, pełny zachwyt. :loveu:
Dzika_Figo, mam wiadomośc że wszystkie kotynki już zarezerwowane więc im plakacikow nie trzeba :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...