Jump to content
Dogomania

Przytulisko " Cztery Łapy " Boguchwała - super psy szukają domków - prosimy o pomoc!


majuska

Recommended Posts

Piękne foty. Wszyskie psiaki super się prezentują ale musze też pochwalić Misia - to kot naprawdę wyjątkowy pod względem urody i zachowania. Wiem co piszę bo zawsze byłam bardziej "kocia" niz "psia".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb'] musze też pochwalić Misia - to kot naprawdę wyjątkowy pod względem urody i zachowania. Wiem co piszę bo zawsze byłam bardziej "kocia" niz "psia".[/QUOTE]

kocik faktycznie przepiękny, szkoda że nie miałam okazji go poznać. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Waluś jakie ma pantalony puszyste na pierwszej fotce :)

Miś rzeczywiście fantastycznym kocurkiem jest, pełen luz :) Czy ja dobrze widzę na fotach ( bo niestety rozminęliśmy się na żywo ) że ma jakies blizny na pyszczku? kolejne biedactwo po przejściach? Tez miałam kota Misia, był z kolei cały czarny :)

Fajnie [B]barb[/B], że jesteś wreszcie u nas na wątku:lol:

Link to comment
Share on other sites

Nasze misiaczki wszystkie dziś wyspacerowane, Waluś to już sam się wyprowadza, bierze smyczkę w pyszczek i goni do bramki. Trasa pokonana trzy razy ( w końcu mamy psów do pary), najpierw dziewczynki, potem Waluś i Rico, a na końcu Rambo z Atosem. Nawet nie sądziłam że nasze psiątka tak uwielbiają spacery, normalnie szok. Ale mam też złe wiadomości, mamy kolejnego psa, jak na razie sytuacja nie jest jasna, psinka trochę w szoku że go zamknęli za kratą, ponoć z interwencji, ale o co chodzi, co się stało, nie wiem, mam nadzieję że się to szybko wyjaśni i że psinka wróci do domu, bo ponoć właścicielkę ma!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Te zdjęcia Walusia z dziećmi w Galerii - po prostu cudne. A jak on reaguje na koty - wiadomo coś?[/QUOTE]

Nie wiemy dokładnie, mi Walus wyglada na goscia co ze swoimi domowymi sie dogada , a obce sobie pościga, ale na pewno nie jest jakimś strasznym zabijaką, bo jest po prostu mały, więc do opanowania, kot spokojnie sobie z nim poradziłby ;) zawsze gdyby się kroił na poważnie dom z kotami możemy Walka przetestować do kotków.

[B]Agula[/B] załamałaś mnie tym nowym psiakiem....nie dość, że kompletna cisza z ogłoszeń, których jest mnóstwo to jeszcze nowych przybywa:shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

Gdyby ktoś nie zaglądał do naszego Rambusia to pochwalę się tutaj pięknym filmikiem , który przygotowała dla niego [B]Asik007[/B] z fundacji DR Lucy, za co serdecznie dziekujemy:loveu::loveu:

[video=youtube;Zvxwlo4t0pw]http://www.youtube.com/watch?v=Zvxwlo4t0pw[/video]

Link to comment
Share on other sites

A teraz jeszcze krótko na temat naszego obecnego, a właściwie byłego podopiecznego (bo już go nie ma, ale co z tego będzie nie wiadomo). Psinka została przywieziona przez policję, bo ktoś zgłosił właśnie tam że....no właśnie tutaj do końca nie wiemy czy że biega, czy że ugryzł, czy co...???:crazyeye::crazyeye:Nie wiadomo!!:shake: w każdym bądź razie, jest to pies pewnej kobiety, która już dawno chce się go pozbyć, nawet chciała żeby Justyna go uśpiła, a to przecież pies w sile wieku. Kobita go nie chce, nie ma ogrodzenia, do domu go nie weźmie (pewnie ma saluuuny:-o), a psinka jest tak w nią zapatrzony mimo tego, zawsze na nią czeka i jest wierny aż po grób, ponoć zepsuł nam już jakiś boks bo tak się chciał przeraźliwie wyrwać, a to niedobre babsko mieszka gdzieś zaraz koło przytuliska. Dziś jak go Magda wypuściła żeby choć trochę pobiegał, to on natychmiast przeskoczył przez płot i pobiegł do domu nie reagując na nic i nikogo. Ot i cała historia, czy ona już jest skończona nie wiadomo, jedno jest pewne, żal mi psiny, bo biedna, poczciwa, wierna, ale nie chciana, nie kochana i jak tu nawet takiego psa wyadoptować, kiedy on ma już swoją panią, która jest dla niego niedobra, niemiła i chce go uśpić w sile wieku, albo się go pozbyć!!:mad::mad::mad:Boże co za ludzie!!!!:angryy::angryy::angryy::angryy: I co to będzie???? Wolę nie myśleć.....:shake::shake::shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

No właśnie majuska, a psinka taka widać mądra, kochana. I co zrobisz??? I na dodatek leci do tej baby jak do najwspanialszego człowieka, nawet jakby człowiek chciał pomóc, to niech go ktoś zaadoptuje, weźmie do innego domu, nie wiem czy ta psinka to przeżyje....ojj czarno to widzę...:(

Link to comment
Share on other sites

Przekopiowałam to z innego wątku i jeśli ktoś nie zagłosował w ankiecie Krakvetu to proszę to zrobić dla Pipi:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/210886-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-lipiec[/url]


[B],,Bardzo potrzebujemy pomocy i w przyszłości też możecie liczyć na naszą pomoc.Potrzebujemy głosów w wewnętrznej ankiecie dogo do Krakvetu. Nasza dogomaniaczka Pipi, nie wspierana przez żadną organizację potrzebuje karmy dla przygarnianych zwierzaków. Każdy głos na wagę złota!!![/B]
[INDENT]
[IMG]http://img852.imageshack.us/img852/6961/98916668.jpg[/IMG]

[IMG]http://img718.imageshack.us/img718/9268/70434806.jpg[/IMG]

[IMG]http://img858.imageshack.us/img858/4536/77846114.jpg[/IMG]

[IMG]http://img37.imageshack.us/img37/3159/pppppppv.jpg[/IMG] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

......no nie mam pomysłu..... psiaka nie widziałam na oczy, Madzia mówi, że to taki pomiksowany terier z wyżłem, czarny z trochę siwą mordką, jest kochany dla ludzi, nie wiem jak do psiaków, ale tez niesamowicie enrgiczny , porwał siatkę w Reksiowym boksie np., ewidentnie ta kobieta sobie z nim nie radzi i nie panuje nad sytuacją, no i nie jest to łatwy przypadek do adopcji, a zwłaszcza teraz jak się kompletnie nikt o psiaki nie pyta...możnaby spróbować się jakoś z nią dogadać, ale boje się czy to nie będzie jak z Kajtusiem, albo tym szczeniaczkiem Szarikiem kiedyś.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agula99']Beciu, ale gdzie tam jest ta pani żeby na nią zagłosować??? Bo nie mogę znaleźć, zalogowałam się, robię wszystko według punktów, ale tej pani nie widzę.[/QUOTE]

otwórz ten link i na samej górze jeszcze przed pierwszym postem masz głosowanie. Zaznacz w kółeczku przy[B] Dogomaniaczka Pipi[/B] i na końcu wszystkich kandydatow jest [B]głosuj[/B]. No to zagłosuj i tyle.

[url]http://www.dogomania.pl/threads/210886-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-lipiec[/url]

Link to comment
Share on other sites

Melduję, że o 17:30 nie było tak źle, już byłam w przytulisku i wszyscy biegali, mało tego rwali się na spacer że hej, no więc wszyscy wyspacerowani (choć musiałam im trochę skracać te wypady, np. Rambo i Atosowi, a ono darli do przodu i darli i to nawet nie ze względu na nich skracałam, ale na siebie bo czułam że zraz dostanę udaru). No i teraz jest prawie 8, niedawno wróciłam z przytuliska, także Rico i dziewczynki są zamknięte, ale nie wali im żadne słońce, a ja czuję że mi łeb pęka!!!! Także Beciu, nie było źle, nie było, to raczej mnie nogami do przodu wyniosą ;)

Link to comment
Share on other sites

A czy jeszcze ktoś pamięta żeby klikać na [url]www.pustamiska.pl[/url] ??? Klikać, nie ociągać się, jak już siedzicie przed tymi kompami, to zróbta coś pożytecznego. Ja klikam, tylko zauważyłam że trzeba za każdym razem wpisywać od nowa ten link, bo jak mam już zapisany to zawsze mi wyskakuje że już dziś kliknęłam, a tak można normalnie klikać!! To klikać ciotki, klikać!! Rozsyłać do innych, niech też klikają, psiątka wspomagają!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...