Jump to content
Dogomania

Wrocław CACIB SHOW 2005


Savannah

Recommended Posts

[quote name='ofcaa'][quote name='Elitesse']oczywiscie przed wystawka mam dostep do listy zgloszonych psow wiec moge udzielac informacji :) plan sedziowanai tez powinnam miec :)[/quote]
A może masz też wpływ na to jakich sędziów zapraszacie?Bo dwóch z trzech na grV jest tragicznych :wink:
pozdrawiam iwona[/quote]
zgadzam sie całkowicie :-?
Pzdr
Villarica Siberians

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 814
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Złośnica&LUGER'][b]Elitesse[/b] czy macie w praktyce przedłużanie terminu przyjmowania zgłoszeń ?? Bo termin opłaty za zgłoszenie mi wypada przed wypłatą... :([/quote]

hihi rok w rok jest przedluzany o co najmniej tydzien wiec mozesz na to liczyc :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ofcaa'][quote name='Elitesse']oczywiscie przed wystawka mam dostep do listy zgloszonych psow wiec moge udzielac informacji :) plan sedziowanai tez powinnam miec :)[/quote]
A może masz też wpływ na to jakich sędziów zapraszacie?Bo dwóch z trzech na grV jest tragicznych :wink:
pozdrawiam iwona[/quote]

wplywu nie mam bo o sedziach decyduja sekcje a ja siedze w sznucerach :) no i przewaznie wybiera sie takich co na 2 dni moga byc...mozna naciskac na kierownika sekcji :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse'][quote name='ofcaa'][quote name='Elitesse']oczywiscie przed wystawka mam dostep do listy zgloszonych psow wiec moge udzielac informacji :) plan sedziowanai tez powinnam miec :)[/quote]
A może masz też wpływ na to jakich sędziów zapraszacie?Bo dwóch z trzech na grV jest tragicznych :wink:
pozdrawiam iwona[/quote]

wplywu nie mam bo o sedziach decyduja sekcje a ja siedze w sznucerach :) no i przewaznie wybiera sie takich co na 2 dni moga byc...mozna naciskac na kierownika sekcji :)[/quote]
Hm a kto nim jest bo na stronce nie ma.mnie by wystarczyła mała zamiana sedziów w rasach. :wink:Wtedy by sie nie dublowało składem z innymi miedzynarodówkami.
pozdrawiam iwona

Link to comment
Share on other sites

Maga 18.....ja chyba tez sie wybiore z moim kudlaczem (pierwszy raz)....nie jestem jeszcze pewna czy sie zdobede na wystawianie ale towarzysko jade na bank...bardzo bym chciala zobaczyc(i koniecznie podotykac)Twoje koniki w realu :oops: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ofcaa'][quote name='Elitesse'][quote name='ofcaa'][quote name='Elitesse']oczywiscie przed wystawka mam dostep do listy zgloszonych psow wiec moge udzielac informacji :) plan sedziowanai tez powinnam miec :)[/quote]
A może masz też wpływ na to jakich sędziów zapraszacie?Bo dwóch z trzech na grV jest tragicznych :wink:
pozdrawiam iwona[/quote]

wplywu nie mam bo o sedziach decyduja sekcje a ja siedze w sznucerach :) no i przewaznie wybiera sie takich co na 2 dni moga byc...mozna naciskac na kierownika sekcji :)[/quote]
Hm a kto nim jest bo na stronce nie ma.mnie by wystarczyła mała zamiana sedziów w rasach. :wink:Wtedy by sie nie dublowało składem z innymi miedzynarodówkami.
pozdrawiam iwona[/quote]

ponawiam pytanie,które pozostawione zostało bez odpowiedzi
pozdrawiam iwona

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']przepraszam dawno tu nie zagladalam :) aktualnie zaprzegowce ma chyba wlascicielka hodowli colich :) Aleksanda lubaszka - nie wiem bo niby sekcja jest co dwa tygodnie ale przewaznie nikt sie w zwiazku nie pojawia[/quote]
ok,dziekuje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']ja tez wroclawskie wystawy milo wspominam szkoda tylko ze nie zawsze pogoda dopisuje :(
pamietam jeszcze te dawne ktore byly organizowane nie na Stadionie Olimpijskim a na torach wyscigow konnych na Partynicach oh jak tam trudno bylo dojechac :)[/quote]
Naprawdę pamiętasz te wystawy?!
To my prawie ciocio-babcie jesteśmy, bo ja na Partynicach prezentowałam moja nieżyjącą już suczkę sznaucerkę i jej dzieci.
A dojazd rzeczywiście był koszmarny. Parę razy to nie wiedziałam, czy zdązę na pociąg, bo autobus się spóźnił.
Ale miło powspominać.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][quote name='Elitesse']ja tez wroclawskie wystawy milo wspominam szkoda tylko ze nie zawsze pogoda dopisuje :(
pamietam jeszcze te dawne ktore byly organizowane nie na Stadionie Olimpijskim a na torach wyscigow konnych na Partynicach oh jak tam trudno bylo dojechac :)[/quote]
Naprawdę pamiętasz te wystawy?!
To my prawie ciocio-babcie jesteśmy, bo ja na Partynicach prezentowałam moja nieżyjącą już suczkę sznaucerkę i jej dzieci.
A dojazd rzeczywiście był koszmarny. Parę razy to nie wiedziałam, czy zdązę na pociąg, bo autobus się spóźnił.
Ale miło powspominać.
Pzdr.[/quote]

na wystawy jako widz jezdzilam juz jak bylo 40 lecie zwiazku kynologicznego wiec bylo to baaardzo dawno temu :) ale bylam wtedy maly dzieciak wsumie hihi :)
Partynice mialy swoj urok ale pewnego roku policja powiedziala albo przenosicie wystawe w inne miejsce albo we wroclawiu wystaw nie bedzie ! i coz bylo robic ?? Stadion tez jest fajny a juz na pewno latwiej tam dojechac zwlaszcza komus kto nie podrozuje samochodem. na Partynice to trzeba bylo caly dzien przeznaczyc bo dojezdzal tam tylko jeden autobus i byl zapchany do granic mozliwosci (biedne psy !) i jeszcze stanie w korku zeby skrecic w ta waska uliczke przed torem ehh ale to juz przeszlosc...

Link to comment
Share on other sites

Jasne. Partynice miały swój urok!
Na obecny Stadion Olimpijski nie narzekam, ale to obchodzenie prawie połowy stadionu, aby wejść na murawę (bo tam, na płycie głównej od kilku lat V grupa ma swoje ringi) troche męczy. No i to wąskie gardło...
Ale, jak wystarczy pieniędzy, to w tym roku też będę we Wrocławiu.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...