Jump to content
Dogomania

Wrocław CACIB SHOW 2005


Savannah

Recommended Posts

  • Replies 814
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Natalia_W'][b]Marysia_i_gończy [/b]ja niestety na ta wystawke nie jade... [/quote]

Heh, szkoda :cry:

[quote name='Natalia_W'][size=1]bo mam urodzinki 18 naste :wink: [/size] :( ale polecam sie na przyszlosc :wink:[/quote]

[size=1]To wszystkiego naj, naj, naj!! :BIG: [/size]

Polecanie na przyszłość zapamiętam 8) :wink:

Pozdrawiam
Marysia i Una

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller-Fox']No i niech mi ktoś powie, dlaczego na zgłoszeniu nie ma godziny wejścia na ring? W sumie to międzynarodóka, i wypadało by poinformować tak jak na innych takich wystawach o godzniach wejścia :evil: [/quote]

podobaly mi sie potwierdzenia na Sopot - godzina wejscia na ring oraz na drugiej stronie plan sedziowania wszytskich ras psow :o :klacz:

Link to comment
Share on other sites

szukam osoby która jedzie do Wrocławia w sobotę od strony Warszawy (Łodzi, Lublina, Radomia, Bełchatowa) i ma miejsce dla osoby z psem?? będę mogła się dosiąść w miejscowości Tyble (100 km przed Wrocławiem) lub podjechać gdzieś w umówione miejsce. oczywiście dołożę się do benzyny...

Link to comment
Share on other sites

[b]Elitesse, Maga18[/b] - liczę na spotkanie. Podejrzewam, że mnie będzie łatwiej "trafić", niż Was. Sztucerków i golasków jest zawsze tak dużo. A basków ma być 6 szt. i wchodzimy na ring ok. 11.00 (przede mną 12 akit).
[b]Elitesse[/b], nie zapomnij o bateriach/akumulatorkach. Na pewno się przydadzą :D
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia_i_gończy'][quote name='Elitesse']uwaga uwaga !! dzisiejsza wyborcza podobnie jak rok wczesniej wydrukowala rozpiski na ringi : ))))[/quote]

Elitesse - a mogłabym prosić o taką rozpiskę dla ringu, na którym są gończe polskie (niedziela)?

Pozdrawiam
Marysia i Una[/quote]
ring 26
baset artezyjsko normandzki
baset houn
gończy polski
petit basset riffon veden
rhodesian ridgebac

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...