Jump to content
Dogomania

pudle szukaja domu


lothia

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='elinka']Nie czytałam całego wątku, bo po prostu nie dam rady tyle stron szybko przeczytać, ale mam pytanie ile lat ma rzeczywiście Kokos? Zaraz zejdę do sąsiada na drugie piętro i zapytam. Niedawno uśpił swojego 14-letniego pudelka, jego znajoma też pożegnała pieska i chce pudelka. Może by chcieli Kokoska?

PS. i kiedy ma iść na uśpienie?[/QUOTE]


około 10listopada, po kwarantannie... jak domu nie znajdzie albo DT... to już nie ma dla niego ratunku....
jest starszy, ze strachu pokazuje ząbki (ale nie wiem jak go tam traktują), ostatnio gdy byłam w schronie wyjrzał z zaciekawieniem-co siędzieje i czyje to głosy dochodzą do jego uszek. Odniosłam wrażenie że jest chroniony przez kolegę z boksu. gdy tylko inny pies zbliża się do niego to tamten nie pozwala do niego podejść.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z ocelot w sprawie psiaka...nie mogę przestać myslec o nim...
jutro dostanę garśc informacji,
na razie załatwiłam tymczas w Kielcach na kilka dni....potem może dziewczyna zawieźć go do Warszawy na przykłąd na jakiś dłuższy tymczas...
Ale tego jeszcze nie załatwiłam.
Może być hotelik, i to od teraz ...ale to ok 350 zł za miesiąc, sama nie zapłacę.
Dziewczyny, trzeba mu założy osobny watek na dogo i pozbierac deklaracje!!!
Acha, zrobie mu ogłoszenia, ale gdzie juz ma??? Żeby nie powtarzać!!!

[B]ZAŁÓŻCIE MU WATEK OSOBNY KONIECZNIE W PWP!!!! Tam zaglada więcej osób!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Equus']NusiaiJa - mam pytanie, czy Ty widziałaś tego psa osobiście? Jaki jest stan jego zdrowia?
Inez de Villaro - czyli Koks na razie jedzie do Kielc?[/QUOTE]

tak widziałam. jeszcze ufnym krokiem wszedł na teren schroniska. kierownik przyprowadził go na "srebrnym" łańcuszku. dopiero gdy inne psiaki zaczeły ujadać na widok przybysza zląkł się przeokropnie i wszedł pod samochód:-(
z tamtąd został wrzucony do boksu z innymi psami.
nie było po nim widać żadnych obrażeń, pogryzień czy innych ran

Link to comment
Share on other sites

Z wątkiem poczekajmy do jutra.
Ja jutro dzwonię i się dowiaduję o nim czegoś więcej, rano dopołudnia wątek będzie założony na pewno.

Czyli on nie był choroba Nusia agresywny?
Czyli jeśli teraz kłapie ząbkami to ze strachu, albo ktoś go odpowiednio potraktował?

Link to comment
Share on other sites

pewnie, że nie był agresywny!! Na luźniutkiej smyczce szedł obok kierownika!
Pamiętam dobrze ten dzień, widziałam go jeszcze gdy stał obok tego osobowego samochodu który go przywiózł. Spokojnie stał ale już czuł chyba co go czeka bo się drobinka trzęsła, ale nie rzucał się nie opierał losowi, czekał.... Naprawdę zero agresji:shake::-(:-(

Link to comment
Share on other sites

No to byłam i pytałam. Sąsiad, niestety , psa nie chce, ale dał mi adres tej swojej koleżanki. Okazało się, że kobieta też mieszka w moim bloku. Chociaż pora była późna poszłam do tej Pani z zapytaniem o Kokosa. Rozmawiałyśmy prawie 40minut. Pani bardzo się zmartwiła, że psa czeka uśpienie. Jednak co do adopcji Kokosa to nie potrafiła mi tak od razu odpowiedzieć. Mieszka sama, chciałaby porozmawiać o tym jeszcze z córką. A co ją najbardziej martwiło to to, że pies pół dnia musiałby siedzieć w domu sam. Chociaż lepsze jest to niż schronisko czy uśpienie. Natomiast jest bardzo chętna, aby przynajmniej pokrywać co miesiąc koszty hoteliku dla Kokosa. Pytała się ile to by kosztowało? Jutro mam jej zanieść linki, chce sama poczytać o tym pudelku. Dlatego dziewczyny, jeśli możecie proszę, podajcie mi adresy o Kokosie, bo nie czytałam wątku i nie jestem w temacie. Od którego postu zaczyna się temat Kokosa? A może pies ma swój oddzielny wątek oprócz tego, który ma założyć Ocelot? No i czy ma szansę na hotelik?

Link to comment
Share on other sites

Zaraz spróbuję Kokosowi założyć wątek.

Sytuacja jest o tyle skomplikowana, że Kokosik faktycznie kłapie zębiskami, ale... Koksikowi bielmem zachodzą ślepka. On nie widząc nie wie co się z nim dzieje. Chyba po prostu się broni.
Tabletkę na odrobaczenie podawano mu trzymając go na chwytaku, więc obiektywnie nie stwierdzimy czy on jest agresywny czy nie, ale pierwszy kontakt był z maluchem pozytywny, dopóki nie przeraził się szczekania 150 psów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elinka']Rozmawiałyśmy prawie 40minut. Pani bardzo się zmartwiła, że psa czeka uśpienie. Jednak co do adopcji Kokosa to nie potrafiła mi tak od razu odpowiedzieć. Mieszka sama, chciałaby porozmawiać o tym jeszcze z córką. A co ją najbardziej martwiło to to, że pies pół dnia musiałby siedzieć w domu sam. Chociaż lepsze jest to niż schronisko czy uśpienie. Natomiast jest bardzo chętna, aby przynajmniej pokrywać co miesiąc koszty hoteliku dla Kokosa. Pytała się ile to by kosztowało? Jutro mam jej zanieść linki, chce sama poczytać o tym pudelku. Dlatego dziewczyny, jeśli możecie proszę, podajcie mi adresy o Kokosie, bo nie czytałam wątku i nie jestem w temacie. Od którego postu zaczyna się temat Kokosa? A może pies ma swój oddzielny wątek oprócz tego, który ma założyć Ocelot? No i czy ma szansę na hotelik?[/QUOTE]

odp. tu na pudelkach zaczełam pisać o KOKOSKU [B]od strony 87[/B]
wiadomo jak będzie hotelik to ile chce, może na niego przekazać. tu nie ma żadnej granicy...
------------------------------------
zbulwersowałam się..........matko bo ślepnie:mad: co to za powód???:angryy::angryy:
a jak Ja psu pampersy zakładałam i beidactwo nasze na nóżkach już się nie mógł utrzymać to co, pewnie miałam iść i go do drzewa przywiązać:placz:albo jak oni, do schronu go oddać:angryy: nie wiem czy płakać już czy sie złościć na takich debili, tak bo debilizm tym osobom nie jest obcy!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Laima'](...) Czy nikt z tego wątku nie podsunął żadnych kontaktów? Nie było żadnego telefonu z ogłoszeń?? On ma bardzo, bardzo dużo wejść...
Może płatny dt? Jakby co, deklaruję 25 zł/mc.[/QUOTE]

Laima, czy Twoja deklaracja dotyczy tylko płatnego DT, czy to może być również hotelik dla Koksa? Dziewczyny, ile jest deklaracji na hotelik dla Koksa i czy w ogóle jest na oku jakiś hotel, bo nie wiem co mam powiedzieć tej Pani-Sąsiadce? Kobieta chce finansowo wesprzeć Koksika. Dziś wieczorem muszę przynajmniej orientacyjnie coś jej powiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elinka']Laima, czy Twoja deklaracja dotyczy tylko płatnego DT, czy to może być również hotelik dla Koksa? Dziewczyny, ile jest deklaracji na hotelik dla Koksa i czy w ogóle jest na oku jakiś hotel, bo nie wiem co mam powiedzieć tej Pani-Sąsiadce? Kobieta chce finansowo wesprzeć Koksika. Dziś wieczorem muszę przynajmniej orientacyjnie coś jej powiedzieć.[/QUOTE]
Inez ma na oku hotel.
Deklaracja na razie jest moja - 20 zł. i jak widzę Laimy jeśli potwierdzi.

Link to comment
Share on other sites

Hotel Koksika życzy sobie 200 zł., ale to szmat drogi od nas. I niestety to boks, super boks, ale nie dom. Jednak alternatywy na razie brak.

Jednak tu u nas szans nie ma, bo jeśli nawet nie zostanie uśpiony, to jak trafi do boksu ogólnego równa się to dla niego z jeszcze gorszą śmiercią.
Stary, ślepy kłapaczek nie ma szans. Będzie pewni to jego pierwsze i ostatnie kapnięcie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elinka']Wszyscy pewnie przenieśli się na wątek Kokosika, ale jeżeli ktoś jeszcze tu pozostał to mam super wiadomość! Dzięki Ocelot Kokosik znalazł domek w ....Holandii!!! :sweetCyb:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=172113&page=12[/URL][/QUOTE]

Dzięki Madziek - to małe sprostowanie.
I Ellen i Janett

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...