Jump to content
Dogomania

Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!


jola_li

Recommended Posts

  • Replies 616
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kochani,
dopiero teraz na spokojnie zaglądam do Was, żeby wziąć się za robotę, ale na razie tylko powiem, że na moim koncie pojawiły się nowe niespodzianki (a właściwie "spodzianki", ale tylko co do Osób, a nie wysokości kwot -----

[B][COLOR=red]MagMa - 100 zł!!![/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Maja602 - 50 zł!!![/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Natalijo - 100 zł!!![/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]LucySxy - 150 zł!!![/COLOR][/B]

Aż mi dech zaparło, Kochani.....................................................

Wpłatę od Mai602, zgodnie z Jej życzeniem, zaraz przelewam na niewidomego staruszka, co zrobić z kolejnymi będę pytać indywidualnie (wszystkie wpłaty zapiszę na pierwszej stronie - z wyjątkiem tej od Mai). Jeżeli ofiarodawcy wyrażą taką wolę przekażę wszystko na kolejnego nieszczęśnika czekającego na łut szczęścia...

Na razie tak jak mówiłam powysyłam zawiadomienia do Stałych Deklarowiczów - trochę to pewnie potrwa, bo zmogły mnie dzisiaj jakieś wredne korzonki czy inne tałatajstwo i z trudem siedzę ;-)....

Nie umiem Wam powiedzieć ile dla mnie znaczy Wasza tu obecność i Wasze wsparcie.
Prosiłyby się większe słowa, ale powiem najprościej ----

[B][COLOR=red]DZIĘKUJĘ....[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Boże...ależ wspaniałe wiadomości, aż chce sie człowiekowi żyć i dalej pomagać!

Jeżeli pozwolicie to ja swoją deklarację przekażę na jakiegoś ONka potrzebie. Ale w akcji 5 złotówkowej biorę udział! Czekam tylko na konkretnego psiaka.

Ależ WSPANIALE!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalijo']A moją wpłatę przeznacz na jakiego pieska chcesz.
W końcu to był prezent nie tylko dla Remika, ale i dla Ciebie :)
Fajnie tu było na wątku z Wami, więc jak coś wspólnego wymyślicie, to czekam na zaproszenie (albo sama się wproszę;) )[/QUOTE]

I co ja mam na to powiedzieć ;-)..... Aż mi głupio..... To ja Wam wszystkim powinnam dać prezenty za takie wsparcie!!!
Dziękuję Ci bardzo za te słowa i za zaufanie co do wyboru potrzebującego psiaka...
Ale najpierw trzeba rozliczyć Remika ;-).

[B]Mosii, jeżeli znajdziesz chwile w przedswiątecznym zabieganiu, powiedz ile jeszcze jesteśmy Ci winni za pobyt Remika :-).[/B]
Strasznie nie lubię mieć długów ;-)! A i decyzje czekają :-).

A co do dalszej naszej współdziałalności to wracam do mojej propozycji 5-złotowej Grupy Operacyjnej, która wspierałaby kolejne pieski w hotelikach do czasu ich adopcji ([URL="mhtml:{D1997B95-01C6-46C7-B77A-C2AD424E6939}mid://00000217/!x-usc:http://www.dogomania.pl/threads/148788-Remik-spAE-dzi-A-wiAE-ta-w-SWOIM-DOMU-DZIAE-KI-WAM/page40"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/148788-Remik-spAE-dzi-A-wiAE-ta-w-SWOIM-DOMU-DZIAE-KI-WAM/page40[/COLOR][/URL] post 399)

Teresko, Twojej sugestii (kilka postów wcześniej), by wszyscy podtrzymali swoje deklaracje nie bardzo mogę podchwycić, i przekazać dalej, bo z prywatnych postów wiem, że wiele osób ma duże zobowiązania, niektórzy deklarowali się na określony czas, inni już mają na oku inne psy po adopcji Remika... Byłoby pięknie, ale wiesz jak to jest, kiedy ciągle ktoś prosi - zajrzyj! - a tam patrzy Ci w oczy jakaś bida, a kasa pusta - myślisz, jak tylko zwolni się jakaś deklaracja to dam temu biedakowi... Prośba o 5-złotowe współdziałanie jakoś mi łatwiej przechodzi pzez gardło ;-). No i jest łatwiejsza do przyjęcia ;-).
A dla mnie cenne w tym byłoby jeszcze to, że ta fantastyczna Remikowa współpraca i to nasze spotkanie dalej przynosiłoby coś dobrego...
W końcu by doszło do niego wysłałam ponad 600 maili ;-)...
[B]WARTO BYŁO!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ma6da']wspaniała wiadomość !
gratuluje wszystkim i dziękuję
jola_li - dobra robota
swoja deklaracje przenoszę na wskazanego przez Was piesia[/QUOTE]


Dzięki wielkie Ma6da :-)!!!
Dobra robota -- nasz wspólna! Twoja też :-)!

Ciekawe jak tam nasz Remik radzi sobie z pilnowaniem nowych misek ;-)......
Wypożyczone pilnować to pikuś, ale WŁASNE ;-)?????
WIELKA ODPOWIEDZIALNOŚĆ :-)!!!!

Link to comment
Share on other sites

Kochani,
z WIELKĄ WDZIĘCZNOŚCIĄ za ten czas, kiedy pochylaliśmy się nad losem Remika życzę Wam, by te świąteczne dni były dla Was radosne, pełne życzliwości, pachnące choinką i ciastem, a oprócz pustego talerza na wigilijnym stole, postawmy gdzieś w kąciku pustą miseczkę...

Link to comment
Share on other sites

Jutro jest dzień dawania prezentów. (Dostawania też, ale dawanie jest zdecydowanie przyjemniejsze :-)!!!)
Ponieważ wiele Osób odpowiedziało przychylnie - a co tam! powiem! - nawet z radością :-)! - na pomysł stworzenia 5-złotowej Grupy Wsparcia, proponuję by zacząć już teraz gromadzić "siły i środki" i od stycznia ruszyć na pomoc temu psiakowi:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/149285-BA-l-strach-i-zwAE-tpienie-kaA-dy-grosz-moA-e-uratowaAE-przed-zagryzieniem[/URL]

Zastanawiałam się nad wspólnym wyborem, głosowaniem itp., ale ponieważ każdy pies tu zasługuje na pomoc, wymyśliłam co innego --- żeby każdy z Grupy po kolei podawał swego kandydata.
Zaczęłam - bardzo mało elegancko - od swojego wyboru, ale chciałabym z tym ruszyć jak najszybciej ;-)...

Gdzieś miałam pospisywane Osoby, które dorzuciły bez zastanowienia swoją 5-tkę, ale od tego czasu robiłam porządki świąteczne i - karteczka została "uporządkowana"...
Więc tak z pamięci:
Livka
MakS
Natalijo,
Cajus JB
Lucyfrecja
Anonimka
Magenka1
Maggot
LAZY
Maash
hmmmm... kto jeszcze?...
Aha - jola_li ;-)...
I ---- wybaczcie, nie pamiętam...

Ja bedę szukać kartki, a jak ktoś bez kartki się zgłosi to będzie super :-)!
Mam nadzieję, że kogoś nie wpisałam nadgorliwie? A jeżeli tak to bardzo przepraszam!

Jeżeli nie będzie sprzeciwów - to wkrótce zrobimy desant na wątek Bojusia...
Nie, nie jutro, trochę poczekamy... Jutro nie czas na sprzeciwy, tylko wręcz przeciwnie :-)...

Link to comment
Share on other sites

Natalijo, Livko, Magenko, Lucyfrecjo ----- wielkie Wam dzięki :-)!!!
Wybory tu dokonywane są trudne, bo ---- jedynym naprawdę dobrym byłaby pomoc WSZYSTKIM psom...
Tylko że się nie da :-(....

Znacie tę przypowiastkę? --

Mały chłopiec podnosił z piasku i wrzucał do morza wyrzucone na brzeg przez sztormową falę drobne rybki. W pewnej chwili podszedł do niego mężczyzna.
– Po co to robisz? Na świecie są tysiące kilometrów plaż, na których giną tysiące takich rybek. Jakie to ma znaczenie, jeśli parę z nich wrzucisz z powrotem do wody?
Chłopiec zamyślił się, a po chwili powiedział:
– To ma znaczenie dla tej, którą uratuję.
[FONT=Times New Roman][FONT=Tahoma][SIZE=2]I schylił się po następną...[/SIZE][/FONT][/FONT]


Więc się schylajmy....

Nad Remikiem... Bojusiem.... i tymi, ktore przyjdą po nich...
Byle zdążyć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cajus JB']Ja napiszę wprost. Każda grupa musi mieć kogoś kto ją poprowadzi.

Prowadź jola_li[/QUOTE]

Cajusie, to ja nieśmiało zaproponuję przewodnictwo przechodnie ;-).
Ja to zupełnie się do prowadzenia nie nadaję :-)...
Tak naprawdę to najlepiej mi z boku, w cieniu.....

Ale - nie czas na takie dywagacje ;-)!!!

Grupa zgłoszona do pomocy :-):

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/149285-BA-l-strach-i-zwAE-tpienie-kaA-dy-grosz-moA-e-uratowaAE-przed-zagryzieniem?p=13751103#post13751103[/URL]

Dołączyła się Maggot - DZIĘKUJEMY!!!

W ciągu kilku dni wyślę do wszystkich numer konta.

Nie pamiętam, czy już Wam mówiłam ;-), że jesteście WSPANIALI??!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...