Jump to content
Dogomania

Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!


jola_li

Recommended Posts

  • Replies 616
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='tibro']Hej, podbijam oczywiscie!
Dzieki za PW, bo rzadko bywam teraz na dogomanii. Nie mam czasu, szczerze powiedziawszy.
Wrzuce jakis grosik, ale prosze o wszystkie dane do przelewu zagranicznego.
I jesli moglabym prosic na PW albo prywatnego maila.
Dzieki i pozdrawiam
p.s mam nadzieje, ze szybko i pozytywnie sie sprawa zakonczy[/QUOTE]

To my dziękujemy bardzo i pozdrawiamy :-)!!!

Dane wysłałam na maila :-).

Link to comment
Share on other sites

Wybaczcie,ze piszę dopiero tak późno,ale zupełnie siadł mi znowu laptop i musiałam nauczyć się podłączania kompa...trochę to trwało,a i chodzi straszliwie powoli...
Rozmawiałam z Ninką i mam kilka wieści niestety nie najlepszych...wizyta przedadopcyjna ze środy odpadła-okazało się,że domek przekazał kłamliwe informacje nt. ogrodzenia posesji...nie jest ona zupełnie ogrodzona!
Co do następnej wizyty też są wątpliwości ze względu na to,że są tam małe dzieci...
Zdecydowanie musimy szukać Remikowi świadomego,doświadczonego domu,najlepiej bez małych dzieci.Remik może być bardzo dobrym stróżem w swoim ogrodzie,przy swoim człowieku...
Dodatkowo ranka po kastracji babrze się i Remik nadal jest w klinice...pociągnęło to za sobą wzrost kosztów kastracji z 250zł do 400zł.

Sory za takie pesymistyczne informacje na noc...może dzień przyniesie lepsze wiadomości...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katarzyna005']Podajcie numer konta to też może wygrzebię parę groszy.[/QUOTE]

Dzię-ku-je-my :-)!!!
Zaraz przesyłam numer konta!

Szkoda, że Ninka nie ma teraz dostępu do netu, czekam z utęsknieniem na nowe - i tylko dobre! - wieści...

(Jutro wyjeżdżam na 5 dni).

Link to comment
Share on other sites

Nie wierze co widze:crazyeye:, dziewczyny które zawozily Remika, tak jak napisała Ninka miały wypadek, do dziś ta która prowadzila jest w depresji i szoku, są 2,5 tys stratne, a z waszej strony zero reakcji, czy pomocy, jak tak możecie?!
One chciały pomóc psu, poswieciły czas żeby go zawiezc, nic prawie za to nie wzieły oprócz zwrotu za paliwo i to wasza podzeka za to że do konca zycia będa miały uraz:angryy:
Dla mnie postawa załozycielki watku jest nie do przyjęcia, nie wiem jak tak można:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ana666']Nie wierze co widze:crazyeye:, dziewczyny które zawozily Remika, tak jak napisała Ninka miały wypadek, do dziś ta która prowadzila jest w depresji i szoku, są 2,5 tys stratne, a z waszej strony zero reakcji, czy pomocy, jak tak możecie?!
One chciały pomóc psu, poswieciły czas żeby go zawiezc, nic prawie za to nie wzieły oprócz zwrotu za paliwo i to wasza podzeka za to że do konca zycia będa miały uraz:angryy:
Dla mnie postawa załozycielki watku jest nie do przyjęcia, nie wiem jak tak można:shake:[/QUOTE]
Załozycielka wątku??Wlasnie sie dowiedzialam ze jest ososba ...hmmm..no w kazdym razie wedruje o ile juz nie jest na czarnych kwiatkach!!!!To osoba kompletnie niewiarygodna!!!!!!Zobaczcie chocby na ten watek....
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f1169/2x-szczenieta-pilna-osoba-do-wizyty-adopcyjnej-w-gnieznie-dla-serduszka-172920/index18.html[/url]
Lub na ten wątek....
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f98/zakladam-fundacje-przylacz-sie-poznan-okolice-140276/index11.html[/url]
A swoja droga gdzie post o wypadku??Ja nic niewiem i nie doczytalam....:cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny które go wiozły od wielu lat pomagaja bezdomnym psiakom, poznałam je w "moim" schronisku, nie raz miały psa na DT, w marcu wiozły ze mna do rudy śląskiej niewiodmego psa do domu stałego, jak sie dowiedziałam o wypadku i o tym jak zostały potraktowane a potem natrafiłam na ten wątek zaniemówiłam.
pisze o tym bo strasznie mi ich zal, one nie maja pieniedzy, do tego auto poczaskane a chciały tylko pomóc biednemu psu...:shake:
sądze że teraz to my im powinnyśmy pomóc wyjsc z tego a nie postąpic tak jak Ninka

Link to comment
Share on other sites

a tak zeby nie offowac- ja patrze na tego Remika- i- zaden ze mnie znawca!:diabloti: ale on na moskiewskiego bardziej mi pasuje...
gdzies kiedys ktos duzo madrzejszy napisal jak najprosciej poznac, dla takich ciemnych mas jak ja:diabloti::
po czym rozroznic benka od moskiewskiego? [B]oczy[/B]:benek ma takie spadajace powieki, 'maslane spojrzenie'(wszyscy je znamy!), moskiewski-typowe dla kaukaza...i [B]fafle[/B]: u benka wielkie,sliniace sie, a u moskiewskiego-inna kufa,brak fafli...
no i :patrzysz na benka-taka ciapa, a moskiewski-typowy stroz..obronca...
[U]ustalenie co to za pies jest b.wazne!!przeciez one diametralnie roznia sie charakterami!![/U]
i mi ten Remik nie w pizdu beniem nie jest...

moskiewski:
[IMG]http://www.wielkopolska.policja.gov.pl/prewencja/images/stories/PORADY/moskiewski_strozujacy.jpg[/IMG]

benek:
[IMG]http://www.boxer.cz/fcidve/bernardyn/bernardyn/xannozvrchu.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...