Jump to content
Dogomania

Katowice - pomocy 4 szczeniaki i matka na Francuskiej


missieek

Recommended Posts

zadzwonila do mnie dzis kobieta z mojej miejscowosci pracujaca w Katowicach w klinice/szpitalu [COLOR=Red][B]w Katowicach na ul Francuskiej[/B][/COLOR]

przyblakala sie tam suka i urodzila 5 szczeniat, jednego cos zagryzlo wg slow Pani
w tym momencie[B][COLOR=Red] maja ok[/COLOR][/B] [B][COLOR=Red]2 tygodnie[/COLOR][/B], suka jest dokarmiana
do czasu az kierownictwo placowki nie wie o psach sa bezpieczne
ale ile to bedzie trwac nie wiadomo

[B][COLOR=Black]potrzebna osoba mieszkajaca w poblizu ktora podeszlaby tam i zrobila zdjecia rodzinie[/COLOR][/B]
[B]na pw podam tel do osoby ktora mi dzwonila[/B], aby z nia sie umowic i zrobic to dyskretnie

[B][SIZE=4]kto pomoze? szkoda aby trafily do schroniska[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Od jutra ma być w Katowicach [B]"2" stopnie w dzień a w nocy "0"[/B]

[B]Jeżeli są na dworze a nie w zamkniętym pomieszczeniu i jeszcze ludzie zaczną się kręcić to sunia może je gdzieś przenieść i będą stracone - POMOCY ![/B]

Napiszcie jakiej wielkości jest suka.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli ludzie zrobili dla rodzinki budkę to z pewnością w środku też jest "pościelone". Sunia jest dokarmiana, nie musi daleko odchodzić w poszukiwaniu jedzenia to powinna siedzieć w budce i grzać szczeniaczki. Jest dokarmiana, więc powinna mieć pokarm i sam być w miarę dobrej kondycji.

Jutro będzie tam Gisic i zobaczymy dokładnie co słychać.

Link to comment
Share on other sites

Kto z Katowic mógłby podejść :modla: - kto miałby chwilę albo dwie ?

Od dzisiaj mróz w nocy - myśę, że trzebaby zawieźć je do schronu - nie wiem co lepsze zamarznięcie lub przemarznięcie czy wirusy w schronie :placz:

Proszę zadzwońcie chociaż do tej pani i zapytajcie jakiej wielkości jest suczka. To ważne czy jest to ON czy jakaś malizna. Rozpytuję ludzi i nawet nie wiem jaka jest sunia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MartynaP']tez jestestem w katowicach codziennie wiec jak cos to moge pomoc.
Pilnie tymczas jest potrzebny.
W tym raczej nie pomoge bo moja Saba raczej sie z inna suczkanie dogada amaluchów chyba nie bedziemy od mamy zabierac?[/quote]

[SIZE=3]a masz wolny DT?
tu jeszcze 4 biedaki - raczej bez mamy[/SIZE]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1166/pajeczno-szczeniaki-bez-matki-w-krzakach-pomoc-potrzebna-zimno-148845"]Pajęczno - SZCZENIAKI bez matki W KRZAKACH?? pomoc potrzebna, ZIMNO! - Dogomania Forum[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ja nie dam rady, właśnie wróciłam sama z "interwencji", przemoczona i zmarznięta.

Kurcze, a dzwonił ktoś do tej Pani spytać się gdzie te psy są? na zew. czy w budynku?

Słuchajcie, ja myślę, że one są jednak w budynku. Bo osoba w 1 poście napisała, że pracownicy szpitala o tym nie wiedzą, jak się dowiedzą to będzie problem. Więc wydaje mi się, że są wewnątrz.

Za godzinę 18 to może Gisic uda się coś zdziałać, czegoś dowiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam przed chwilą do pani. Kobieta pracuje od 8-14 i w tych godzinach byłoby najlepiej by podjechać i zrobić zdjęcia później ewentualnie są jeszcze panowie z działu transportu ale często w teren jadą i trzeba się wtrafić by ich zastać. Suczka jest średniej wielkości taki zwykły kundelek nieso nieufna i wystraszona prawdopodobnie była bita. Ale jak już zaufa to jest przekochana taka miziasta. Psiaki mieszkają w budzie na zewnątrz ale pracownicy ocieplili ją styropianem i dali jakieś szmatki oraz dokarmiają psiaki. To tyle co udało mi się dowiedzieć.
Więc teraz potrzebujemy osoby która mogłaby w godzinach od 8 do 14 podjechać i zrobić zdjęcia ja nie dam rady bo od jutra do pracy idę i kończę o 15"30

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...