Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='paulaa.']U mnie w zoologu 2cm dla mojego cockera AmiPlaya kosztuje 15zł, a Rogz ok.40zł, różnica jest raczej znaczna, przymierzam się do wypróbowania jakiejś ich obróżki bo cena zachęcająca. ;)[/QUOTE]


u ciebie w slepie są rogzy :crazyeye: ale fajnie są jakieś szelki M? jakie wzory?

Link to comment
Share on other sites

okej, chyba jednak nie będę ryzykować zamawiam barbwire z pro dog, a nie z jakiś nieznanych mi stron ;) mam zdjęcie czarnego labradora i nie zlewa się z sierścią - wręcz przeciwnie :) administrator zoolandi odpisł mi i niestety nie ma moich Retro rex D:

tu ten labrador :

[IMG]http://i40.tinypic.com/15s99cl.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vailet']u ciebie w slepie są rogzy :crazyeye: ale fajnie są jakieś szelki M? jakie wzory?[/QUOTE]

no tak Paulina mieszka przecież w Warszawie a tam sprzedają rogzy nawet w kilku zoologach :) a na ul.Herbsta jest nawet salon rogz wchodzisz i nie ma nic innego tylko akcesoria rogz :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vpassione']Trochę z innej beczki. Czekam od listopada na odpowiedź z activdoga, czyżby nie dochodziły im wiadomości z gmaila?
Bo tak mi się zdawało, że czytałam o odpowiedzi w 48h.. choć liczyłam się z tym, że do tygodnia sobie poczekam, jednak to już trochę dłużej trwa.[/QUOTE]

Nie tylko Ty sobie czekasz ;-) I wydaje mi się, że to nie jest kwestia problemów technicznych, cóż...mnie zniechęcili do siebie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marchewkowy']chodziło mi o to że pasuje mu choc femine a nie potwór :P
Ile potworek już ma miesięcy?[/QUOTE]

właściwie to jeszcze nie wiadomo, obstawiam ok 3, jest przed wizytą u weta.
Zgarnęliśmy go ze SM, bo trafiłby do schroniska, jest na DT dopóki nie znajdzie się właściciel lub nie znajdzie nowego domu.
Był bez obroży także dostał rogza ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']właściwie to jeszcze nie wiadomo, obstawiam ok 3, jest przed wizytą u weta.
Zgarnęliśmy go ze SM, bo trafiłby do schroniska, jest na DT dopóki nie znajdzie się właściciel lub nie znajdzie nowego domu.
Był bez obroży także dostał rogza ;)[/QUOTE]

taki troche labkowy,wrzuć go na forum labkowe,może znajdzie się jakiś chętny domek na niego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Blackbeauty']no salon to za dużo powiedziane :grin: ale tak, jest mały sklepik, sam rogz ;)
to własnie tam sie zaopatrywałam ostatnio, sprzedają też na allegro.[/QUOTE]

ja własnie widziałam ich na allegro ale nigdy tam nie byłam niestety :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vpassione']Trochę z innej beczki. Czekam od listopada na odpowiedź z activdoga, czyżby nie dochodziły im wiadomości z gmaila?
Bo tak mi się zdawało, że czytałam o odpowiedzi w 48h.. choć liczyłam się z tym, że do tygodnia sobie poczekam, jednak to już trochę dłużej trwa.[/QUOTE]

[quote name='lawendowa']Nie tylko Ty sobie czekasz ;-) I wydaje mi się, że to nie jest kwestia problemów technicznych, cóż...mnie zniechęcili do siebie.[/QUOTE]

[quote name='anna35-1974']Przyznaje,że ja już rok temu czekałam ze 3 tyg na odpowiedź.[/QUOTE]

Naprawdę? :crazyeye: Ja otrzymalam pierwszą odpowiedź chyba po dwóch dniach... Zresztą każdą otrzymywalam szybko. Nie bylo z tym problemu. Może jednak Wasze wiadomości do Nich nie dotarly? Bo to dość... dziwne. :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Keja']Naprawdę? :crazyeye: Ja otrzymalam pierwszą odpowiedź chyba po dwóch dniach... Zresztą każdą otrzymywalam szybko. Nie bylo z tym problemu. Może jednak Wasze wiadomości do Nich nie dotarly? Bo to dość... dziwne. :shake:[/QUOTE] Dzisiaj udało mi się skontaktować przez FB. Ponoć kilka dni temu poszła do mnie odpowiedź, musiała się gdzieś stracić, bo ani w odebranych, ani w spamie nie miałam.
Teraz będziemy cierpliwie czekać na komplet :)

[B]Marchewkowy[/B], pisałaś coś o szelkach rogzowych, w sumie to nie polecam, górny pasek jest bardzo nieadekwatny do rozmiarów. Moja suka jest "za cienka" na XL, a w Lkach przez wspomniany pasek szelki wpijają się pod pachy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sed_']Znalazłam u siebie w sklepie Rogza! :) Może to nie mój wymarzony wzór, ale przecież nie będzie chodził w jednej obroży całe życie :) To na pewno nie ostatnia obroża tego typu :) Dobrze, że znalazłam ją w sklepie stacjonarnym, bo pewnie zamówiłabym w internecie rozmiar S (zmierzyłam ponownie szyję i okazało się że ma 23cm, a nie 26cm), ale sprzedawczyni trafnie zauważyła, że rozmiar S ma kiepskie, zbyt małe zapięcie oraz że może być za mała. Ale ta M-ka pasuje jak ulał :) Tak więc zaczynam swoją przygodę z obrożami od takiej oto:
[IMG]http://www.futrzakowo.pl/_var/gfx/67adc2dfa1767654093ca9e19a971a37.jpg[/IMG]

Przyznam, że na moim yorku wygląda bardzo fajnie :) Tak 'męsko' ;)[/QUOTE]


czekamy na fotki na modelu/ modelce :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Molowe']no tak Paulina mieszka przecież w Warszawie a tam sprzedają rogzy nawet w kilku zoologach :) a na ul.Herbsta jest nawet salon rogz wchodzisz i nie ma nic innego tylko akcesoria rogz :loveu:[/QUOTE]

ale fajniuchnie tam macie :) możecie sb przymierzać ;) są wszystkie aktualne wzory?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marchewkowy']odebrałam rogzy :D Cudne są :D
Fotka na szybko bo już ciemno
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-6Nx2WBvRQNg/Tte6gk6kAWI/AAAAAAAAH3s/adrtUotF7v0/s600/DSC_0002.JPG[/IMG]
Jutro zrobię lepsze i na futrze ;)[/QUOTE]

po co Ci 2 sport red? ;) śliczne są :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...