Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='chi23']Heh... Ja nic więcej nie kupuję. Ostatnio przy okazji świątecznych porządków znalazłam resztę obróżek i nie jest ich dużo: tylko 4!! ale i tak nie wiem którą założyć Gabi na spacer. Czekam aż ktoś coś kupi i pokaże. Obstawiam że Marta pierwsza coś kupi;)[/QUOTE]
hehe juz mam cos na oku, ale pokaze jak przyjdzie :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Tu na allegro były, aukcja już zakończona, ale można napisać do tego kogoś może jeszcze je ma:
[URL]http://www.allegro.pl/item851559090_kantarek_kantar_halti_obroza_uzdowa_dla_psa.html[/URL]

A tu są na futrzakowie
[URL]http://www.futrzakowo.pl/index.php?products=product&prod_id=2915[/URL]

[B]gops[/B] jakiego pitmana zamówiłaś :-)[/QUOTE]

dzieki!!!
o te kolorowe wlasnie mi chodizlo !
jestes wielka
a pitmana moro w lapki te rozowo szare:)

Link to comment
Share on other sites

nie ma za co ;-)
To był chyba pierwszy link na google, albo drugi, już nie pamiętam :D a który kolor zamierzasz zamówić tego kantarka? :-)
ładny ten pitman, co zamówiłaś :-) a jak u niego z wytrzymałością, bo tak patrzę i drogi wcale nie jest :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chi23']Pokażesz jak przyjdzie ale teraz powiedz chociaż co to takiegio;)
Jeszcze mam jedno pytanie: Jak wybieracie obroże na spacer??[/QUOTE]

haha
pod kolor bluzki
zartuje :) biore pierwsza lepsza najczesciej, zalezy tez jaki spacer
jak wiem ze bloto i pies bedzie sie tarzal ,plywal i taplal w kaluzach ubieram mu ciemne obroze i takie ze wiem ze je dopiore po spacerze
a jak wiem ze ladna pogoda i idziemy np w miasto to zkaladm jakis ladny komplet :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']nie ma za co ;-)
To był chyba pierwszy link na google, albo drugi, już nie pamiętam :D a który kolor zamierzasz zamówić tego kantarka? :-)
ładny ten pitman, co zamówiłaś :-) a jak u niego z wytrzymałością, bo tak patrzę i drogi wcale nie jest :D[/QUOTE]

kolor kantarkow to chyba wezme czerwony i czarny
a pitman to super sprawa! polecam
idealny na blotne spacery , myje je szczota , nie oszczedzam a wygladaja jak nowe
bardzo porzadne

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chi23']Aha, rozumiem. Szczerze powiem że Gabi nosi jedną obroże cały czas... bo ją najbardziej lubię :D To taka szczenięca, czerwona i w ogóle najzwyklejsza z giełdy ale sprawdza się najlepiej;)[/QUOTE]
jesli pierzesz ja czesto to nie widze przeciwskazan zeby nie nosic jednej
ale ja widzac psa na ulicy w starej brudnej i rozwalajacej sie obrozy mam ochote zwrocic uwage wlascielowi ;/
albo idzie pies na rogzie z tym ze ten rogz wyglada jak szmata bo jest brudny

Link to comment
Share on other sites

Ale tą obroże zakładam Gabi tylko na spacery, a zniszczona nie jest prawie wcale. Większość ludzi nie zwraca uwagi na smycze i obroże swoich psów, tylko po prostu kupują raz i zakładają psu... pies nie powinien chodzić w zniszczonej i starej obroży :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chi23']Ale tą obroże zakładam Gabi tylko na spacery, a zniszczona nie jest prawie wcale. Większość ludzi nie zwraca uwagi na smycze i obroże swoich psów, tylko po prostu kupują raz i zakładają psu... pies nie powinien chodzić w zniszczonej i starej obroży :/[/QUOTE]

nie znam Twojego psa, moze to moj jest jakis inny hehe
ale u mnie gdybym jedna obroze pies nosil na kazdy spacer bez prania to bylaby do wyrzucenia po tygodniu :)
a obroze piore po 2 spacerach mniejwiecej , czasami musze po jednym bo jest tak brudna

Link to comment
Share on other sites

Albo masz hiperaktywne i wszędobylskie psy albo... gdzie chodzisz z psami na spacery?? Ja mieszkam na wsi i obroża w ogóle nie jest brudna po spacerach a chodzimy nad jeziorka, piaszczystymi (błotnistymi) drogami a po deszczu to już w ogóle :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chi23']Albo masz hiperaktywne i wszędobylskie psy albo... gdzie chodzisz z psami na spacery?? Ja mieszkam na wsi i obroża w ogóle nie jest brudna po spacerach a chodzimy nad jeziorka, piaszczystymi (błotnistymi) drogami a po deszczu to już w ogóle :)[/QUOTE]

hehehe
moja suka po spacerze zawsze jest cala brudna a po desczu to juz wogole
kazda kaluza zaliczona i kazda mozliwosc pobawienia sie w najwiekszym blocie
szrpaniny z innymi znajomymi psami ,przewalanki i tzrzanie w blocie
moja suka bawi sie jak wiekszasc psow ,ale tereny mamy swietne, daja mnostwo mozliwosci pobrudzneia sie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']hehehe
moja suka po spacerze zawsze jest cala brudna a po desczu to juz wogole
kazda kaluza zaliczona i kazda mozliwosc pobawienia sie w najwiekszym blocie
szrpaniny z innymi znajomymi psami ,przewalanki i tzrzanie w blocie
moja suka bawi sie jak wiekszasc psow ,ale tereny mamy swietne, daja mnostwo mozliwosci pobrudzneia sie :)[/QUOTE]


Nie wiem jak Gabi to robi że ma brudne tylko podwozie i łapy a reszty nie. Chociaż teraz pada śnieg u nas i mokra to ona jest cała:)

Link to comment
Share on other sites

Pies to nie człowiek, nie musi mieć zawsze czystej i pachnącej obroży ;) Ja akcesoria psie piorę jak mi się przypomni, na co dzień są brudne i śmierdzą i ani mi ani psu to specjalnie nie przeszkadza. :cool3: Szelki z EzyDoga są już zmechacone, straciły kolor, nie da się ich doprać i nie zamierzam ich wyrzucać, bo są świetne, chociaż nie wyglądają już tak ładnie jak kiedyś. Więc nie przesadzajcie, bo psu w jednej, brudnej obroży nie dzieje się krzywda :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Onomato-Peja']Pies to nie człowiek, nie musi mieć zawsze czystej i pachnącej obroży ;) Ja akcesoria psie piorę jak mi się przypomni, na co dzień są brudne i śmierdzą i ani mi ani psu to specjalnie nie przeszkadza. :cool3: Szelki z EzyDoga są już zmechacone, straciły kolor, nie da się ich doprać i nie zamierzam ich wyrzucać, bo są świetne, chociaż nie wyglądają już tak ładnie jak kiedyś. Więc nie przesadzajcie, bo psu w jednej, brudnej obroży nie dzieje się krzywda :p[/QUOTE]
ja nie tweirdze ze dzieje sie mu krzywda
mowie ze wyglada poprostu brzydko
ja lubie jak moj pies wyglada ladnie, i po to mam tyle roznych obrozy aby zakladac je stosownie do sytuacji i sapceru :)
po co byloby mi 15 brudnych obrozy
ja piore kazda obroze osobno mneijwiecej co 2 spacery bo mam alergie na psia siersc , ale nawet jakbym nie miala to nie wyobrazam sobie majac iles tam obrozy aby wszystkie byly brudne ;D

Link to comment
Share on other sites

Widział gdzieś ktoś w necie te nowe Trixie?

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/243/8d4fea5354fba202.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/239/35387949f4edb383.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/243/a9541df4517afca1.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/239/8b4a331ff0505e6c.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Onomato-Peja']Pies to nie człowiek, nie musi mieć zawsze czystej i pachnącej obroży ;) Ja akcesoria psie piorę jak mi się przypomni, na co dzień są brudne i śmierdzą i ani mi ani psu to specjalnie nie przeszkadza. :cool3: Szelki z EzyDoga są już zmechacone, straciły kolor, nie da się ich doprać i nie zamierzam ich wyrzucać, bo są świetne, chociaż nie wyglądają już tak ładnie jak kiedyś. Więc nie przesadzajcie, bo psu w jednej, brudnej obroży nie dzieje się krzywda :p[/QUOTE]

Ja rowniez nie widze w tym nic strasznego...
sama mam pelno obrozy jasne/ciemne ale jakos nie wyobrazam sobie tak czestego prania, ja piore wszystko raz na 2-3 miesiace, chyba ze pies wytarza sie w czyms smierdzacym

Ares wogole nie brudzi obrozy, biega po krzakach itp, a rogz funky retro dalej jak nowa wyglada:eviltong:


Gops, pytalam o neta, bo u mnie tez moge sobie zamowic kazdy z wzorkow Trixie, ale ceny kosmiczne

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']Ja rowniez nie widze w tym nic strasznego...
sama mam pelno obrozy jasne/ciemne ale jakos nie wyobrazam sobie tak czestego prania, ja piore wszystko raz na 2-3 miesiace, chyba ze pies wytarza sie w czyms smierdzacym

Ares wogole nie brudzi obrozy, biega po krzakach itp, a rogz funky retro dalej jak nowa wyglada:eviltong:


Gops, pytalam o neta, bo u mnie tez moge sobie zamowic kazdy z wzorkow Trixie, ale ceny kosmiczne[/QUOTE]
wychodzi na to ze to moj pies tak bardzo brudzi
co ja wzielam pod sowj dach ..a moglam kupic yorka :)

kosmiczne? u nas ceny normlane. za szelki 20mm 30zl jak w necie obroza 15zl , sa tez zapinane u gory szelki troszke tansze . nie powinno u was byc drozej :)

Link to comment
Share on other sites

wiem, wiem, ze oklepane, no, ale co ja poradze? :eviltong:

[IMG]http://img94.imageshack.us/img94/7021/p1040166c.jpg[/IMG]

[IMG]http://img30.imageshack.us/img30/1662/p1040167y.jpg[/IMG]

[IMG]http://img683.imageshack.us/img683/3306/p1040185.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...