Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='xxxkaluniaxxx']szczyl kumpeli miał na bank 25cm bo rogz M miał na maksa zmniejszonego :lol: niektóre dorosłe ONy mają koło 40cm więc jak 35cm?[/QUOTE]
jak może mieć dorosły ON 40 :evil_lol: dorosłe bordery ważące koło 20-25kg mają po 40-45, moja sucz ma 30- ale ta to ma szyję jak Gramuś (35cm w kłębie :diabloti: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']jak może mieć dorosły ON 40 :evil_lol: dorosłe bordery ważące koło 20-25kg mają po 40-45, moja sucz ma 30- ale ta to ma szyję jak Gramuś (35cm w kłębie :diabloti: )[/QUOTE]

Suka znajomej ma 38cm samiec tej samej znajomej ma 45cm, pies innej znajomej ma 42cm :lol: info ile ma szczeniak w karku mam z ON forum :eviltong: moja suka mix 35cm w kłębie ma 42cm :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxkaluniaxxx']Suka znajomej ma 38cm samiec tej samej znajomej ma 45cm, pies innej znajomej ma 42cm :lol: info ile ma szczeniak w karku mam z ON forum :eviltong: moja suka mix 35cm w kłębie ma 42cm :diabloti:[/QUOTE]

42? Przy tak małym psie to strasznie dużo. No chyba że to owczarek na podwoziu jamnika :D

Link to comment
Share on other sites

Taka moja obserwacja na dogo - nie ubliżając nikomu i nie czepiając się personalnie :P - coś ostatnio chyba modne jest, żeby akcesoria były DUŻE. Szerokie kołnierze, szelki po 5cm, smycze z karabinierczykami dla koni. Aż się głupio czuję, że moja sucza wielkości spaniela nosi wątłe 2cm obróżki :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...