Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='dance_macabre']Na mojej ten sam rozmiar wygląda tak


[IMG]http://img547.imageshack.us/img547/8254/v4va.jpg


[IMG]http://img824.imageshack.us/img824/3192/40n5.jpg
I szeleczki


[IMG]http://img834.imageshack.us/img834/2813/pb4f.jpg[/QUOTE]


Ale super wyglądają na rudym :D



[quote name='marta1624']Po tych wszystkich zdjęciach ja też postanowiłam obejrzeć te hurtty, a jak obejrzeć to trzeba coś kupić:) Niestety, w Czeladzi nie było szelek Y w rozmiarze 90 ani 100 (były same małe, norweskie też), których potrzebowałam dla owczarki, a 80 byłoby za małe (były 110 z norweskich, ale przedni pasek za krótki). Ale jak już pojechałam, to kupiłam 110cm, bo stwierdziłam że najwyżej jakoś to przerobie. Kupiłam też obroże (było ich pełno). Żałuję bardzo, że nie kupiłam szelek dla jamnika, ale bałam się że będą mu wchodzić w pachy. Teraz widzę, że ktoś dodał te szelki na jamniku, a ja nie mam czym znowu podjechać:( Jak myślicie- przerabiać jakoś te szelki? ta druga obręcz jest bardzo daleko, a ta przednia chyba za nisko. Dolny pasek też chyba za długi. Nie wiem ruszać to czy nie?
[IMG]http://i41.tinypic.com/m83dsk.jpg[/QUOTE]

Miałam zamiar się wybrać na dniach kupić dla Abi norwegi, ale skoro są same małe rozmiary szelek norweskich to nie mam po co, chyba żeby po obróżki, a jakie były kolory?

[quote name='drzalka']Smyczki ze sklepu Psygoda,
Od dłuższego czasi się do nich przymierzam, podobno one są takie jak podgumwane Julius, tyle że kolorowe.
Nie mam pojęcia jaka to firma.

[URL]http://psygoda.pl/?what=kategoria&kategoria=16[/URL][/QUOTE]

Super kolory, kup przetestuj jak będą fajne to też zamówię :D

[quote name='Kasi i Lena']Mi się najbardziej podobają różowe i niebieskie. Te mi się nie podobały ale spodobały mi się jak na dogo zaczęły się pojawiać zdjęcia psiaków w nich:). Całkiem ładnie się prezentują i kolor praktyczny.[/QUOTE]

Ja też nie byłam przekonana do tych kolorów ale czym więcej oglądam tym bardziej mi się podobają!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']20 kg, ona jest szczupak bardzo i sie boje czy w 80 barki nie beda wisiec. Rozbuduje sie z czasem to pewne, ale kiedy i jak...;)

edit: czy pies jest w stanie wylezc z tych szelek tak szybko jak z norwegow?[/QUOTE]
Bruma waży 15kg i na nią byłyby dobre 70 ;) 30cm w szyjce i 60 w klacie

nie, te są jak guardy bardziej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']Psa nie dowioze tam, ale faktycznie w razie czego oddam - jesli jest taka opcja.[/QUOTE]

Jest, jest, możesz zwrócić towar w ciągu 2tyg, z metkami i bez śladów użytkowania :) Pytałam w sklepie, przed kupnem moich szelek, bo byłam przekonana, że będą za duże ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']A zwróciłaś może uwagę czy rozmiary 70 i 80 różnią się mocno tą przednią obręczą ?[/QUOTE]

Ja porównywałam jedynie z 60...

[quote name='Endher']U nas to odstawanie nie kole szczególnie w oczy i jakoś specjalnie też nie przeszkadza, odniosłam się tylko do wypowiedzi Unbelievable, że faktycznie warto zwracać na to uwagę ;) Szelki ani na wieszaku ani podczas transportu nie były zgięte, wyraźnie widać, że w tym miejscu po prostu źle się układają, pasek jest troszkę za długi ;)[/QUOTE]

A u nas było zagięcie od złożenia - pewnie leżały długo w jakimś pudle w transporcie. Dziś układają się lepiej, na dodatek odpadły mi metki, więc to chyba znak, że trzeba je zostawić ;)

Link to comment
Share on other sites

Doszła nam obroża hurttowa , nikt nie napisał co dla mnie jest ogromnym plusem że w środku obroży jest " kartka" na nr telefonu czego w żadnej innej firmie nie widziałam .
Spodziewałam się że będzie bardziej szmatkowata i to drugie pozytywne zaskoczenie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasi i Lena']Ja się chyba mogę pożegnać z szelkami bo osoba co mi miała kupić nie ma w tym tygodniu czasu pojechać :(
Może choć obroże jeszcze zostaną, ma ktoś? jak z ich rozmiarówką. Na psa co ma 35 w szyjce rozmiar 30-40 cm będzie ok?[/QUOTE]
są tylko zaciskowe, ja dla Grama z 30cm w szyi wzięłam 35

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']Doszła nam obroża hurttowa , nikt nie napisał co dla mnie jest ogromnym plusem że w środku obroży jest " kartka" na nr telefonu czego w żadnej innej firmie nie widziałam .
Spodziewałam się że będzie bardziej szmatkowata i to drugie pozytywne zaskoczenie :)[/QUOTE]

A u nas nie ma tej "kartki", mam ją tylko przy szelkach.

[quote name='Unbelievable']są tylko zaciskowe, ja dla Grama z 30cm w szyi wzięłam 35[/QUOTE]

A możesz zmierzyć obwód tej 35? Też mam 35 i na Gi jest na styk, dzisiaj właśnie doszła, więc zaraz wrzucę fotki. Ta stara seria ma jakąś pokićkaną rozmiarówkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasi i Lena']Ja się chyba mogę pożegnać z szelkami bo osoba co mi miała kupić nie ma w tym tygodniu czasu pojechać :(
Może choć obroże jeszcze zostaną, ma ktoś? jak z ich rozmiarówką. Na psa co ma 35 w szyjce rozmiar 30-40 cm będzie ok?[/QUOTE]

Na pewno będą jeszcze okazje :)

A my czekamy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Illusion']

A możesz zmierzyć obwód tej 35? Też mam 35 i na Gi jest na styk, dzisiaj właśnie doszła, więc zaraz wrzucę fotki. Ta stara seria ma jakąś pokićkaną rozmiarówkę.[/QUOTE]
25cm i 10cm zacisk. W sumie nie pomyślałam wcześniej żeby zmierzyć :evil_lol: na oko jest dobra, tzn. nie będzie za bardzo wisieć i trochę się zaciskać, Brum od biedy też może nosić i przechodzi jej przez głowę

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...