Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

widziałam że ktoś poszukiwał obróżki w grochy, znalazłam taką
[IMG]http://www.dogdesign.pl/images/IMG_4588_600x540.jpg[/IMG]
[URL]http://www.dogdesign.pl/product_info.php?cPath=1&products_id=171[/URL]

a ja sie zakochałam w
[IMG]http://www.pelna-miska.pl/userdata/gfx/d991ee26119e2c4de37d70763bae651c.jpg[/IMG]
dla mojego anglika, ale kasy brak :( a ostatnio po ponad 4 latach rozwalił mi sie red dingo :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masdamerka']Ten fioletowy rogz miękki i lekki też mi się podobał, ale zdjęcia w necie mają różne odcienie; na większości jest bardzo ciemny i według mnie już nie taki ładny :)[/QUOTE]

Szersze wyglądają na jaśniejsze, Mki są bardzo ciemne i niestety nie są takie ładne :shake:

Link to comment
Share on other sites

Miękkie i lekkie Rogzy są cudne, tak samo jak odblaskowe :loveu: A już ten róż Masdamerki na Lunie jest prześliczny po prostu.
Ja mam straszną ochotę na coś nowego, ale zbieram na Flexi i tak się biję z myślami, czy się szarpnąć na jakąś obrożę czy później :hmmmm:

I przypomnę się z pytaniem o ElPerrowe smycze ;)

Link to comment
Share on other sites

Wg mnie nie jest jakoś bardzo ciemny.
Real photo smyczy xl purple
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-OhiYn7y4_94/T_witlwLf2I/AAAAAAAAMuY/4RhyamqN2ug/s600/DSC_0073.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-JEU9evnhjHA/T_7n1WAfLVI/AAAAAAAAM1U/RPoaazyHw_I/s600/DSC_0207.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Moje póki co z luzem się mieszczą na jednej fotce :(
Faziuchowe:[attachment=2341:9843.attach]
Nortonkowe:[attachment=2342:9844.attach]
Jeszcze czekamy na komplecik summer meadow dla Norka i póki co koniec zakupów, bo za kolejną wypłatę musimy kupić porządne szele i amortyzator......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masdamerka']ZA PIERWSZYM RAZEM!! :D Miałam brać zupełnie inny, ale ktoś (może nawet Ty :???:) napisał, że wziął bardziej dopasowany; też wzięłam na długość pyska taki "na styk"; a wysokość ze średnim luzem :)
A teraz idę znowu w rogzy miękkie i lekkie, tak mi się spodobały! Ale tym razem chyba coś bardziej stonowanego; niebieski; czarny; brązowy (no chyba że limonka :razz:).[/QUOTE]

Za pierwszym razem!? Super, gratuluję :)
Tak, to chyba ja pisałam o tym dopasowaniu. Naprawdę sobie chwalę tak dobrany rozmiar.

Nie bierz czarnego rogza, jeśli już to brązowy.
Ty masz tą zgniłą zieleń z el perro? Nie wystarczy Ci już tych "zwyklaków"? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IZMADO']Za pierwszym razem!? Super, gratuluję :)
Tak, to chyba ja pisałam o tym dopasowaniu. Naprawdę sobie chwalę tak dobrany rozmiar.

Nie bierz czarnego rogza, jeśli już to brązowy.
Ty masz tą zgniłą zieleń z el perro? Nie wystarczy Ci już tych "zwyklaków"? :razz:[/QUOTE]

Oj tam; to kupie i brąz i limonkę :razz: Ale to dopiero na urodziny Lu; wtedy jeszcze jakąś smycz :)

Link to comment
Share on other sites

Witam! Piszę pierwszy raz na forum, mimo że logowałam się już dawno. Jestem posiadaczką suczki w typie owczarka niemieckiego (jest drobniejsza), a od 3 tygodni przeglądam ten wątek, przez co stwierdziłam , że czuję wielką potrzebę zakupu szelek norweskich dla mojej suni (jedne są już w drodze, od DS). W związku z tym mam pytanie- zakochałam się we wzorze od DS, RETRO. Nie wiem tylko jak dobrać wszystko kolorystycznie. Myślałam o taśmie ozdobnej [SIZE=2][CENTER][FONT=arial]Retro- jasny turkus, pod to taśma jasna siwa, podszycie ekoskórką w kolorze turkus. Co wy na to? Z drugiej strony podobają mi się główne taśmy w kolorze zielonym, błękitnym. I co tu wybrać?[/FONT][/CENTER]
[/SIZE][SIZE=3][CENTER][/CENTER]
[/SIZE][SIZE=4][CENTER][/CENTER]
[/SIZE][SIZE=7][CENTER][/CENTER]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta1624']Witam! Piszę pierwszy raz na forum, mimo że logowałam się już dawno. Jestem posiadaczką suczki w typie owczarka niemieckiego (jest drobniejsza), a od 3 tygodni przeglądam ten wątek, przez co stwierdziłam , że czuję wielką potrzebę zakupu szelek norweskich dla mojej suni (jedne są już w drodze, od DS). W związku z tym mam pytanie- zakochałam się we wzorze od DS, RETRO. Nie wiem tylko jak dobrać wszystko kolorystycznie. Myślałam o taśmie ozdobnej [SIZE=2][CENTER][FONT=arial]Retro- jasny turkus, pod to taśma jasna siwa, podszycie ekoskórką w kolorze turkus. Co wy na to? Z drugiej strony podobają mi się główne taśmy w kolorze zielonym, błękitnym. I co tu wybrać?[/FONT][/CENTER]
[/SIZE][/QUOTE]
a jakieś połączenie już gotowe ? widziałam pare fajnych połączeń na ich allegro , to co napisałaś też fajnie będzie wyglądać .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marchewkowy']obawiam się że macie rację :roll::roll::roll:



Hahahah ale moja rodzina już zaakceptowała moje hmmmm hobby :P [B]i ojciec sam mówi że teraz chce taką albo taką obróżke bo np. dziś Abi już była 2 razy na spacerze w tej samej[/B] :diabloti: zarażam...[/QUOTE]
Ahahahahha to mnie rozwaliło :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...