Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Jezuu ja mam tyle wydatków... wystawy... i w ogóle ale się nie powstrzymałam... takie okazje na rogza itp
i zrobiłam mega zakupy :P Niech będzie że to prezenty urodzinowe dla futerek :D
Ale już nic więcej nie kupuję z obroży/smyczy/szelek w tym miesiącu :P Bo teraz to już serio muszę oszczędzać :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marchewkowy']Jezuu ja mam tyle wydatków... wystawy... i w ogóle ale się nie powstrzymałam... takie okazje na rogza itp
i zrobiłam mega zakupy :P Niech będzie że to prezenty urodzinowe dla futerek :D
Ale już nic więcej nie kupuję z obroży/smyczy/szelek w tym miesiącu :P Bo teraz to już serio muszę oszczędzać :P[/QUOTE]
a co kupiłaś? ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marchewkowy']hahahah :)
[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]4 cm rogz smycz choc feminine :P szelki RD szare, szelki norweskie, smycz rogz L bones on red, smycz rogz purple XL, komplet L Choc feminine[/FONT][/COLOR]
:)[/QUOTE]
No to faktycznie mega zakupy :-)
też kupiłam te szelki RD, jestem ciekawa jak z trwałością bo nigdy nie miałam nic tej firmy, ale skoro taka okazja to stwierdziłam, że teraz na wakacje będą akurat i do samochodu w podróż :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']No to faktycznie mega zakupy :-)
też kupiłam te szelki RD, jestem ciekawa jak z trwałością bo nigdy nie miałam nic tej firmy, ale skoro taka okazja to stwierdziłam, że teraz na wakacje będą akurat i do samochodu w podróż :-)[/QUOTE]
:evil_lol: każda wymówka jest dobra .
ja tez chciałam kupić ale nie chciałam by moja suka łaziła w tych samych co Kleo wkurzałabym się :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']i jeszcze tych duchow sa dwa rodzaje...o nie.


i jest promocja furkidz.

chyba znow nagrzesze.

od ilu cm szerokosci widac te duchy i czy lepiej wygladaja z klamerka czy zatrzaskiem?
moze tz mi kupi:)))[/QUOTE]

Widać je już od 2,5 cm bo Marta tu wstawiała fotkę obróżki i tyle własnie miała. ;)
Ja natomiast wzięłam 3cm z łańcuszkiem :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marchewkowy']Natula miała szelki z RD na CTR był w porządku więc na briarda myślę że też zresztą w tej cenie to choćby do pływania :D i tak super.[/QUOTE]

szelki są fajne, co prawda od prawie roku moje suki nie miały ich na sobie bo tolerują szelki tylko przy tropieniu, normalnie nie uznają a żę ja ostatnio leniwa i nie tropimy... ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']oj ciii :evil_lol: no ale sama przyznasz, że okazja niecodzienna i żal nie kupić :-)[/QUOTE]
no dlatego kupiłam te norwegi :lol: przecież one minimum 50zł by kosztowały , minimum bo nie znam firmy ale tańszych nie ma norwegów nigdzie .

jeszcze szukam jakiejś okazji rogza xxl taka do 50zł :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']tak kupiłam 65 .
to jest obwód ale nie wiem czy min czy max bo mi to bez różnicy suka ma 64cm więc dla mnie w sam raz.[/QUOTE]
Jakby jednak nie pasowały to z chęcią odkupie:) Chce zobaczyć czy moje suki będą umiały się z nich uwolnić. Z szytych w domu niestety tak.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasi i Lena']Jakby jednak nie pasowały to z chęcią odkupie:) Chce zobaczyć czy moje suki będą umiały się z nich uwolnić. Z szytych w domu niestety tak.[/QUOTE]
powinny niedługo dojśc to dam znać , mam na sprzedaż bardzo tanio norwegi od DS zaraz Ci wyślę pw .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']no dlatego kupiłam te norwegi :lol: przecież one minimum 50zł by kosztowały ,[B] minimum bo nie znam firmy ale tańszych nie ma norwegów nigdzie .
[/B]
jeszcze szukam jakiejś okazji rogza xxl taka do 50zł :lol:[/QUOTE]
Oczywiście, że są, ja kupiłam u 4pawz razem z przesyłką i ozdobną tasiemką i podwójną taśmą za niecałe 22 zł, kupiłam chyba 4 mies temu, używane codziennie, a nadal wyglądają super :-)
A jakiego rogza chcesz? bo np nie myślałaś, żeby kupić któryś z tych krótkich 'pejczy' i przerobić np na łańcuszek? :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Oczywiście, że są, ja kupiłam u 4pawz razem z przesyłką i ozdobną tasiemką i podwójną taśmą za niecałe 22 zł, kupiłam chyba 4 mies temu, używane codziennie, a nadal wyglądają super :-)
A jakiego rogza chcesz? bo np nie myślałaś, żeby kupić któryś z tych krótkich 'pejczy' i przerobić np na łańcuszek? :-)[/QUOTE]
wow! ale tanio .
ja njatańsze kupiłam za 47zł .
chce jakiś męski wzorek, te z allegro mi się nie podobaja pejcze akurat .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']wow! ale tanio .
ja njatańsze kupiłam za 47zł .
[/QUOTE]
No właśnie też się zdziwiłam, że na Nukę tak tanio mi wyceniono :-) i nawet nie blakną i się fajnie piorą, taśma ozdobna się nie mechaci, dla mnie super :-)
No ja też najtańsze kupiłam kiedyś u DS (ok 3 lata temu) z przesyłką za też coś ok 45 zł ;-)
Masz męski czarny pejcz :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']hehehe ja za to kupilam szelki norweskie na psa 76 cm za lapami za ponat 70 zeta.
ale jak na nie patrze to nawet sadze, ze zrobilabym to i drugi raz.[/QUOTE]
oo takie maja duże klaty ?
ale to śmiesznie małe szyjki i wielkie klaty :)
no zależy za jakie tyle dałaś obstawiam AD ja może za te Twoje bym dała bo ładne ale te co ja miałam to w życiu bym nie dała więcej niż 50zł.. a koło 70zł kosztowały .


coś listonosz nie chcę do nas przyjść ..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...