Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

to chyba weźmiemy róż, dziękuję za pomoc! :)

[QUOTE]ten fiolet, roz i pomarancz to sa w ogole bardzo ladne kolory i co nie wezmiesz bedzie super[/QUOTE]
dlatego właśnie nie mogę sie zdecydować, ale akurat pomarańcz odpada, bo już mamy pomarańczową gadżeciakową

swoją drogą chyba mało tutaj zagląda wrocławiaków, ale w arkadach są przeceny rogzów głownie tych starszych, co prawda mały wybór, ale jednak - przedwczoraj był 4cm special agent za ok. 60zł, a xl coś koło 30zł chyba 32(w tym pomarańczowy miekki i lekki oraz niebieski sport) ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anka11']to chyba weźmiemy róż, dziękuję za pomoc! :)


dlatego właśnie nie mogę sie zdecydować, ale akurat pomarańcz odpada, bo już mamy pomarańczową gadżeciakową

swoją drogą chyba mało tutaj zagląda wrocławiaków, ale w arkadach są przeceny rogzów głownie tych starszych, co prawda mały wybór, ale jednak - przedwczoraj był 4cm special agent za ok. 60zł, a xl coś koło 30zł chyba 32(w tym pomarańczowy miekki i lekki oraz niebieski sport) ;)[/QUOTE]


o prosze. a L?

Link to comment
Share on other sites

[B]motyleqq[/B] jestem w szoku:crazyeye: i mało z krzesła nie spadłam jak przeczytałam co się stało z Twoimi juliusami. Powiem, że to mi trochę stracha napędziło, ja swoje użytkuję dopiero od dwóch dni, a mój pies to niezły pociąg. Dzisiaj jak zobaczyła siostrzeńca to mało mi ręki nie wyrwała i jak na razie (odpukać) nic się z moimi szelkami nie dzieje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kokula'][B]motyleqq[/B] jestem w szoku:crazyeye: i mało z krzesła nie spadłam jak przeczytałam co się stało z Twoimi juliusami. Powiem, że to mi trochę stracha napędziło, ja swoje użytkuję dopiero od dwóch dni, a mój pies to niezły pociąg. Dzisiaj jak zobaczyła siostrzeńca to mało mi ręki nie wyrwała i jak na razie (odpukać) nic się z moimi szelkami nie dzieje.[/QUOTE]
Może po prostu jakiś felerny egzemplarz się trafił, tak samo jak w każdej innej firmie może się tak stać, [B]motyleqq[/B] napisz do juliusa niech ci wymienią :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tepes'][COLOR=#0000ff]Wydaje mi się, że nie zrobią Ci zestawienia.
Jak dowiadywałam się o szelki(już jakiś czas temu...) to Tania odpisała mi, że to już ostatni raz bo więcej nie będą robić zestawień.[/COLOR][/QUOTE]

Jakoś to uargumentowali? Takie zestawienie kolorystyczne to super pomoc przy wyborze kolorów, ciekawa jestem dlaczego z tego pomysłu rezygnują.

[quote name='anka11']czy pomógłby mi ktoś z wyborem rogza?
[/QUOTE]

Przede wszystkim - sunia przepiękna!
Ja [I]głosuję[/I] na róż ;)

Link to comment
Share on other sites

To jest zapięcie odciążające zatrzask, jak psiak ciągnie, to siła nie idzie bezpośrednio na zapięcie :) jak się zakłada obrożę, to się przekłada po prostu kółeczko do zapinania przez jeden koniec. Bardzo mi się ten pomysł podoba, generalnie zatrzaskowych się boję, ale takiej ufam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ziarnochodek']To jest zapięcie odciążające zatrzask, jak psiak ciągnie, to siła nie idzie bezpośrednio na zapięcie :) jak się zakłada obrożę, to się przekłada po prostu kółeczko do zapinania przez jeden koniec. Bardzo mi się ten pomysł podoba, generalnie zatrzaskowych się boję, ale takiej ufam :)[/QUOTE]

A tylko w rogzach jest takie zapięcie? gdzie można kupic obróżę nie tylko z rogzów z takim zapięciem? orientuje sie ktos? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maalwi']A tylko w rogzach jest takie zapięcie? gdzie można kupic obróżę nie tylko z rogzów z takim zapięciem? orientuje sie ktos? ;)[/QUOTE]
Hamilton, wg mnie ma przepiękne kolory i ma takie zapięcia jak rogz, takie zwykłe bez tego 'zabezpieczenia' i na metalowe klamry ;-)

Link to comment
Share on other sites

Nam się ostatnio zerwała najlepsza skórzana smycz, która zresztą była kupiona dla dużo większego psa :angryy: I teraz się zastanawiam jaki kolor smyczy do zielono-brązowych szelek i czarno-żółtej obroży? Jest coś co pasuje do obu tych rzeczy? Chciałam taśmową smycz El Perro, ale nie umiem się zdecydować na kolor :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...