Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='w deszczu rosnę']tutaj jest instrukcja pomiarów Hurtty:

[URL]http://shop.textalk.se/shop/25474/art88/10335488-6c9a83-hurttatabel.pdf[/URL]

(ja akurat ni w ząb nie rozumiem)[/QUOTE]
Tak al pozniej nizej masz napisane wymiary ortalionow

1. dlugposc od karku do nasady ogona
2. szerokosc szyji/karku
3. szerokosc za przednimi lapami
4. szerokosc przed tylnimi
5. dlugosc przednich lap
6. dlugosc tylnych lap

Link to comment
Share on other sites

[quote name='w deszczu rosnę']Deer, ja akurat odkładam zakup jakiegokolwiek ubrania Hurtty, w pierwszej kolejności potrzebujemy obroży. Upewniłam się, że dla mojego ancymona powinnam mieć rozmiar 45-55 (co rozumiem jako przedział minimalny i maksymalny). Ach, i te ich detale są boskie, widać staranność.[/QUOTE]
Tak dokladnie min i max :) hurtta to jednak produkty na lata i dla psow aktywnych :) wiesz obroze to ja moge i teraz - ale w normalnej cenie - zalatwic. no chyba ze podtrzymujesz ze chcesz poczekac na wieksze zamowienie :)

Link to comment
Share on other sites

W takim razie ja również czekam na znak kiedy wspólne zamówienie, głównie zależy mi na mniejszych kosztach przesyłki przy zamówieniu, bo to jednak Szwecja. :smile: Ale Deer ze wspólnym zamówieniem czekasz na jakieś większe promocje czy jak to jest w końcu ? Jakbyś się się przypadkiem natkneła na nasze szeleczki przecenione porządnie to możesz brać, najwyżej podłącze się później do wysyłki do PL a koszty się jakoś podzieli. :smile:
Od dawna marze o jakimś cudzie Hurtta. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='w deszczu rosnę']Tak, tak, poczekam. Obawiam się, że koszty podwójnej przesyłki (do Ciebie i do Polski) przewyższyłyby koszt w Prodogu.[/QUOTE]
[quote name='paulaa.']W takim razie ja również czekam na znak kiedy wspólne zamówienie, głównie zależy mi na mniejszych kosztach przesyłki przy zamówieniu, bo to jednak Szwecja. :smile: Ale Deer ze wspólnym zamówieniem czekasz na jakieś większe promocje czy jak to jest w końcu ? Jakbyś się się przypadkiem natkneła na nasze szeleczki przecenione porządnie to możesz brać, najwyżej podłącze się później do wysyłki do PL a koszty się jakoś podzieli. :smile:
Od dawna marze o jakimś cudzie Hurtta. :loveu:[/QUOTE]
to juz od was zalezy, ja nie wiem czy i kiedy beda jakies promocje, moge dac znac jak akurat jakies beda i wtedy sie zadecyduje :)

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

[quote name='Vectra']obroża kilka razy używana

[IMG]http://i1090.photobucket.com/albums/i376/pennstaff1/27012012-257.jpg[/IMG]

póki co , na leśne wyprawy , najlepiej nam się sprawdzają tanie obroże Nabby
nawet się prosiaki tym ciągały i obroże jak nowe[/QUOTE]

Taką tasiemką można najwyżej zawiązać prezent,a nie wszywać w obroże.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']To moze zrobcie liste kto co DOKLADNIE (jaki rozmiar) chce to bede patrzec kiedy promocja :)[/QUOTE]

Szelki norweskie z serii Lifeguard. Jak będę wiedziała DOKŁADNIE jakie wymiary ma rozmiar 35 to Ci powiem DOKŁADNIE jaki chcę :eviltong: (35/45) ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']To moze zrobcie liste kto co DOKLADNIE (jaki rozmiar) chce to bede patrzec kiedy promocja :)[/QUOTE]
jakbyś znalazła derki hurty rozmiar 50cm taką jak ma Twoja jamnica, kolor obojętny wiadomo , do 110zł czyli pewnie koło 220k to bez zastanawiania kup ja oddam pieniążki i wspólnie potem się wyślę .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barberry']jak będę wiedziała DOKŁADNIE jakie wymiary ma rozmiar 35 to Ci powiem DOKŁADNIE jaki chcę :eviltong: (35/45) ;)[/QUOTE]
Nie wiem czy sie dowiesz :( z tego co rozmawialam z kilkoma sklepami to na mniejszego yorka lepiej brac 35 bo one maja dobra regulacje, duzo mozna wyregulowac.

[quote name='paulaa.']Jeśli chodzi o mnie to: szelki norweskie, te niebiesko-brązowe , rozmiar z tego co się orientuje to 60cm ( w klacie ma 55cm, przedni chyba ok.40cm ).
Myśle, że to dobry pomysł, chociaż z drugiej strony nie można też za bardzo obarczać w Deer.. ;)[/QUOTE]
wiesz ja i tak siedze na tych stronach i sledze albo dostaje na facebook wiadomosc ze akurat maja przecene :)

[quote name='gops']jakbyś znalazła derki hurty rozmiar 50cm taką jak ma Twoja jamnica, kolor obojętny wiadomo , do 110zł czyli pewnie koło 220k to bez zastanawiania kup ja oddam pieniążki i wspólnie potem się wyślę .[/QUOTE]
Oj czy az takie promocje beda to nie wiem, wiekszosc ma za 400-600 kr. Oni maja w tej chwili najtaniej ze wszystkich stron
[url]http://www.foderexpressen.se/produkt/Hurtta-varmetacke-rod[/url] ale zobaczymy na wiosne moze jakies promocje gdzies beda. na jesien wchodzi nowa kolekcja wiec i te powinny byvc troche tansze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chrupcia']szkoda że nie wiecie konkretnie kiedy będziecie zamawiać, bo dla mnie to dosyć ważne :(;)

ale jak coś to jestem chętna na norwegi, kolory takie jak ma Lilo ;)[/QUOTE]
Ale jak mowie ja moge dla kogos pojedynczo juz teraz zamowic ale wysylka bylaby drozsza niz podzielic na kilka osob :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']

Oj czy az takie promocje beda to nie wiem, wiekszosc ma za 400-600 kr. Oni maja w tej chwili najtaniej ze wszystkich stron
[url]http://www.foderexpressen.se/produkt/Hurtta-varmetacke-rod[/url] ale zobaczymy na wiosne moze jakies promocje gdzies beda. na jesien wchodzi nowa kolekcja wiec i te powinny byvc troche tansze[/QUOTE]
no może do 140-50zł :evil_lol: bo widzę że teraz za koło 200 na polskie można kupić to może akurat .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']no może do 140-50zł :evil_lol: bo widzę że teraz za koło 200 na polskie można kupić to może akurat .[/QUOTE]
na tej stronie to byloby za jakies 190 zlotych :) ja akurat zamawialam moj 45 ktory odsylam na innej za podobna cene ale to akurat wlasnie 30% taniej:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia_1982']jaka szerokosc tasmy (tej z przodu) dla staffika w szelkach norweskich? 2.5 czy 3cm? Pies ok 43cm, 17kg[/QUOTE]

w norweskich ? 4 albo 5cm przód powinien mieć , mniej się nie daję do norwegów.
moje jedne nawet 7cm maja z huntera ale to już przesada.
a moja suka wielkościowo jak Twoja ,ciut wyższa tylko.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...