Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Dostałam wymiary ruffwear, kurcze chyba kiepsko, z przodu pasek w najwęższym miejscu ma 5cm szerokości, a tak wygląda na niej 2,5cm.

3cm chyba nie byłoby tak źle, norwegi które teraz sprzedaję mają tyle i jak się w nie jeszcze mieściła to raczej ta szerokość nie rzucała się bardzo w oczy.

 

To mi doradziłaś Dogha haha, niee one mi jakoś w ogóle nie leżą :).

 

W ruffwearach będzie wyglądała jak w kaftanie bezpieczeństwa na mój gust ;) Chociaż są strasznie fajne to chyba jednak dla większych piesków. Na szetlandzie wielkości dużej wiewiórki :P te 3cm hurtty wyglądają dobrze. A czemu nie chcesz znowu rozmiaru 45?
Mnie się strasznie podobają te nowe hurtty, kiedyś pewnie kupię ;) Na teraz nowym wydatkiem będą obroże EzyDog, czarna smycz z rogza i smycz ROK straps, czekam na luty :P
Jak nie active to bym brała wiśniowe Y

Link to comment
Share on other sites

W ruffwearach będzie wyglądała jak w kaftanie bezpieczeństwa na mój gust ;) Chociaż są strasznie fajne to chyba jednak dla większych piesków. Na szetlandzie wielkości dużej wiewiórki :P te 3cm hurtty wyglądają dobrze. A czemu nie chcesz znowu rozmiaru 45?
Mnie się strasznie podobają te nowe hurtty, kiedyś pewnie kupię ;) Na teraz nowym wydatkiem będą obroże EzyDog, czarna smycz z rogza i smycz ROK straps, czekam na luty :P
Jak nie active to bym brała wiśniowe Y

 

Wydaje mi się, że 45 jest jednak za małe, tym bardziej jak już tyle fot innych psów w różnych rozmiarach się naoglądałam :/. Jak kupowałam nasze to jeszcze tyle osób ich nie miało, nie miałam porównania i wydawało mi się, że jest ok, a teraz mam wrażenie, że za bardzo wchodzą w pachy, nie wiem, może już przesadzam.

 

Tak jej się w ruchu układają

14745693134_019f0fd796_z.jpg

 

a tu norwegi

14447935649_fd38daaac4_z.jpg

Link to comment
Share on other sites

Właśnie apropo smyczy z Rogza, nasza miękkie i lekkie nadaje się już do wymiany, zrobiła się taka kudłata https://lh4.googleusercontent.com/-y5s60zggleE/VMjhi02EbFI/AAAAAAAAFQY/RpzRpEZWTjU/s650/DSC_1399-003.JPG,  z tych z odblaskową nitką też wychodzą jakieś kudły? :P

Z wygody wzięłabym znowu miękką i lekką, ale nie chcę, żeby kolejny raz po takim krótkim czasie i nieczęstym używaniu tak wyglądała.

 

Illusion, moim zdaniem Y leżą super, za to norwegi raczej rozmiar większe ;)

Link to comment
Share on other sites

J

nadire, świetnie! Daj znać, jak będziesz miała szelki i czas na spacer. Może być Muchowiec, bądź Park Kościuszki? Obyś trafiła idealnie z rozmiarem.
 

 

 

No to czekam na hurtty, oby rozmiar 100 pasował :)

...no to czekamy razem :D ja zamówiłam 80 Y żółte neon

 

KAT2707

Jak tylko szelki dotrą, umówimy się na przymiarkę :) zarówno Muchowiec, jak i park mi pasują (ze wskazaniem na park, bo mieszkam obok ;) )

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się, że te Y dobrze na niej leżą. Najlepiej by było zobaczyć na zdjęciu z boku jak stoi właśnie... Chociaż na żywo też mi się wydawały ok.
Agata ze smyczy z nitką nic nie wychodzi, ale z drugiej strony u mnie lekkie i miękkie też dalej wygląda super :P

Link to comment
Share on other sites

Właśnie apropo smyczy z Rogza, nasza miękkie i lekkie nadaje się już do wymiany, zrobiła się taka kudłata https://lh4.googleusercontent.com/-y5s60zggleE/VMjhi02EbFI/AAAAAAAAFQY/RpzRpEZWTjU/s650/DSC_1399-003.JPG,  z tych z odblaskową nitką też wychodzą jakieś kudły? :P

Z wygody wzięłabym znowu miękką i lekką, ale nie chcę, żeby kolejny raz po takim krótkim czasie i nieczęstym używaniu tak wyglądała.

 

 

 

taśma odblaskowych z nitką jest sztywniejsza i nie mechaci się tak jak z serii miękkie i lekkie

 

Link to comment
Share on other sites

Właśnie apropo smyczy z Rogza, nasza miękkie i lekkie nadaje się już do wymiany, zrobiła się taka kudłata https://lh4.googleusercontent.com/-y5s60zggleE/VMjhi02EbFI/AAAAAAAAFQY/RpzRpEZWTjU/s650/DSC_1399-003.JPG,  z tych z odblaskową nitką też wychodzą jakieś kudły? :P

Z wygody wzięłabym znowu miękką i lekką, ale nie chcę, żeby kolejny raz po takim krótkim czasie i nieczęstym używaniu tak wyglądała.

Tak jak napisała NightQueen, odblaskowe rogzy są znacznie wytrzymalsze od miękkich i lekkich.

Nasza smycz po sporym czasie użytkowania wyglądała tak. Nie była ani oszczędzana, ani jakoś nadzwyczajnie eksploatowana. Te drobne zmechacenia bardzo łatwo usunąć m.in. maszynką do ubrań, a z miękkich i lekkich dość szybko robią się szmatki chyba nie do odratowania.

Link to comment
Share on other sites

Illusion, jakbyś sprzedawała norwegi to może my kupimy :)

 

Najpierw comfortflexy, a potem zobaczę, bo jeszcze zastanawiam się czy ich (hurtty) nie zostawić Tosiakowi :).

 

 

Wydaje mi się, że te Y dobrze na niej leżą. Najlepiej by było zobaczyć na zdjęciu z boku jak stoi właśnie... Chociaż na żywo też mi się wydawały ok.
Agata ze smyczy z nitką nic nie wychodzi, ale z drugiej strony u mnie lekkie i miękkie też dalej wygląda super :P

 

 

Najlepiej ocenic jak pies stoi, mi sie wydaje ze te szelki sa dobre. Najczesciej sa luzne z przodu lataja potwornie, a u Ciebie wydaja sie stabilne. No tylu na tych zdjeciach ocenic za dobrze sie nie da niestety, tzn ja nie widze ;)

 

Może coś sobie wymyśliłam już, nie wiem :P.
Jak stoi mam tylko takie i takie. Ew. zrobiłam jej dzisiaj, ale serio jest zarośnięta i kłaki sprawiają wrażenie, że szelki w ogóle są za małe. Chyba będę musiała ją ostrzyc przed marcem, zanim ta promocja się skończy ;).

 

W każdym razie kolor już wybrany haha, dzięki wszystkim za radę, będą wisienki.
 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...