Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='ImNotAStupidBlonde']My mamy Vario i jest świetna:) Od 3 miesiecy codziennnie na spacerach, nic sie z nia nie dzieje, mechanizm działa dalej. Tylko z tego regulowania rączki nie korzystamy. Zbędny bajer.[/QUOTE]
Dzięki za opinie. Ja właśnie się co raz bardziej zastanawiam nad nią. Jeszcze nawet kolor nie wybrany :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ImNotAStupidBlonde']My mamy Vario i jest świetna:) Od 3 miesiecy codziennnie na spacerach, nic sie z nia nie dzieje, mechanizm działa dalej. Tylko z tego regulowania rączki nie korzystamy. Zbędny bajer.[/QUOTE]

vario jest super :) najlepsza smycz automatyczna jaką miałam, wygodna, mechanizm bardzo dobrze działa, no i gadżety :D pojemnik na woreczki cudooooo już żadne etui mi nie dynda ;) i bardzo fajna jest końcówka z amortyzatorem :) na jesień może kupię jeszcze świecącą :)

Link to comment
Share on other sites

co polecilibyście dla tego pana? [url]http://i61.tinypic.com/wmcsog.jpg[/url] myślałam nad tą granatową obróżką, ale może ktoś jeszcze jakieś ma pomysły? ;)
[IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t1.0-9/10358738_711208942294673_6510466169145770671_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam właśnie pierwsze ubraniowe zakupy dla psów od ponad roku spokojnie :evil_lol: No, pomijając łańcuszek za 15 zł, który Iwan dostał kilka tygodni temu :lol:

W Superdogu What dla Kury i długo planowana Rasta dla Iwana i dla Kury. W Furkidz zamówiłam guardy Dolly the Sheep dla Tekili i dla każdego po tej nowej adresówce.


Tymczasem mój przystojny dziadziuś w swoim łańcuszku :razz:

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-H6kRGdKS-jo/U5mbQNVH4sI/AAAAAAAAC_A/SSk4_J_pbZo/w700-h451-no/10428946_303081503188275_51709574_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-3GDQMuJcs4A/U5mbd5SFxAI/AAAAAAAAC-0/Y9B4QptP-SQ/w700-h443-no/10447182_305556986274060_1267681032_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Fy6ZNSAFEwo/U5ma2QRtlxI/AAAAAAAAC4A/kwU9la_21dA/w700-h447-no/10379422_303081079854984_1363444286_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Zaszalałaś Paula :)
Iwan super wygląda w łańcuszku , i widzę że odblaski z foresto się na nim nadal trzymają ;)


Do nas doszła obroża Bellomania sport , i znowu muszę to napisać . Jakościowo i wyglądowo lepsza niż Ezy dog . Mam od Bellomani i obroże i szelki i obie rzeczy nie porównywalnie lepsze od Ezy doga .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']


Do nas doszła obroża Bellomania sport , i znowu muszę to napisać . Jakościowo i wyglądowo lepsza niż Ezy dog . Mam od Bellomani i obroże i szelki i obie rzeczy nie porównywalnie lepsze od Ezy doga .[/QUOTE]


A gdzie zamawiałaś ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']A gdzie zamawiałaś ?[/QUOTE]
Udało mi się obie rzeczy dostać z drugiej ręki , jednak wiem że z bellomanią czasami stoją na większych wystawach .
Rok temu w Łodzi np. stali tylko wtedy przeraziła mnie cena tych rzeczy i nic nie kupiłam (potem żałowałam bo bardzo mi się podobały od razu), teraz wiem że warto .
I pewnie na jednej obroży z bellomani się nie skończy , niech tylko pojade na jakąś wystawe i ich dorwe , wtedy skusiłabym się na zebre lub panterke .
Bo te co mam są z seri sport .

Link to comment
Share on other sites

No to już wiem, kto mi wykupił czarną Bellomanię :diabloti:
Ja kupiłam tą fioletową, ale za mała i musiałam sprzedać (jak można nie spojrzeć na metkę, kiedy się coś sprzedaje?! :angryy:) :placz:

Ale muszę przyznać, że jest porządna.
Jak będę miała kolejną okazję, żeby gdzieś kupić, to z pewnością skorzystam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niewyspana']No to już wiem, kto mi wykupił czarną Bellomanię :diabloti:
[B]Ja kupiłam tą fioletową, ale za mała i musiałam sprzedać (jak można nie spojrzeć na metkę, kiedy się coś sprzedaje?! :angryy:) :placz:[/B]
[/QUOTE]

Ja bym się wykłócała ze sprzedającym i odesłała, niech oddaje kasę skoro nie ogarnia ;)
U nas w TK jeszcze jakaś ostatnia bellomania jest, ale malutka. Porządne bardzo są te obróżki, tylko regulacja z rzepa mnie nie przekonuje.

Link to comment
Share on other sites

Nie kupiłam, a wymieniłam się.
Pisałam, ale zostało mi oświadczone, że to mama wysyłała.
Nie wiem co ma piernik do wiatraka (znaczy się, wiem, wiatrak może się roz pierni czyć :diabloti:), ale na zdjęciu była wystawiona identyczna obroża jaką dostałam (te same pęknięcia) tyle, że podpisana innym rozmiarem (M).
A jak zajrzałam pod klamrę, to tam S :angryy:

Pieniądze (przynajmniej połowa) zostaną mi zwrócone, a obroży nie muszę odsyłać, ale ten niesmak jednak pozostaje...
Gdyby chociaż był napisany właściwy rozmiar, to bym sobie w ogóle głowy nie zawracała...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']Zaszalałaś Paula :)
Iwan super wygląda w łańcuszku , i widzę że odblaski z foresto się na nim nadal trzymają ;)[/QUOTE]

No kurcze po ponad roku dałam sobie pozwolenie :evil_lol:
A odblaski u Iwana się trzymają, u Kury po pierwszym spacerze został jeden, ale trzyma się dzielnie dalej :diabloti:

Co macie za pasy do samochodów dla swoich psów? Szukam czegoś konkretnego, ale ratującego życie w razie potrzeby, a nie tylko usadzającego na dupie w czasie jazdy :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...