Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Agata_Roki']A jakąś wygodną,przepinaną smycz może ktoś polecić? Nie chodzi mi o firmy hm, bo do przyszłego weekendu muszę ją mieć, chociaż jak nie będzie mnie już gonił czas to zamówię sobie plecioną z DS :)
Miałam i zwykłą bezfirmówkę ale paliła w ręce,miałam też z hiltona ale była strasznie śliska i wyślizgiwała się z rąk, Rogz trochę za drogi zwłaszcza,że zdarza nam się smyczą przeciągać jak zapomnę zabawki na spacer :eviltong:[/QUOTE]
Smycze gładkie firmy hunter są przyjemne , miękkie i wygodne .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata_Roki']A jakąś wygodną,przepinaną smycz może ktoś polecić? Nie chodzi mi o firmy hm, bo do przyszłego weekendu muszę ją mieć, chociaż jak nie będzie mnie już gonił czas to zamówię sobie plecioną z DS :)
Miałam i zwykłą bezfirmówkę ale paliła w ręce,miałam też z hiltona ale była strasznie śliska i wyślizgiwała się z rąk, Rogz trochę za drogi zwłaszcza,że zdarza nam się smyczą przeciągać jak zapomnę zabawki na spacer :eviltong:[/QUOTE]

Najlepsza smycz jaką miałam i mam dalej to od Aleksandry. Nie pali rąk, świetnie się układa do ręki. Następną jaką kupię to też właśnie tam. Ma stoisko na wystawach psów, nie wiem czy internetowo sprzedaje ;)

Link to comment
Share on other sites

Jak najlepiej skontaktować się z DS? Kiedyś pisałam pytanie o cene smyczy bo chcialam szerokość 3cm, ale się nie doczekalam odpowiedzi i smycz kupiłam w zoologu, ale teraz potrzebuję dla drugiego psa smycz i chcę spróbować jeszcze raz ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agacia']Jak najlepiej skontaktować się z DS? Kiedyś pisałam pytanie o cene smyczy bo chcialam szerokość 3cm, ale się nie doczekalam odpowiedzi i smycz kupiłam w zoologu, ale teraz potrzebuję dla drugiego psa smycz i chcę spróbować jeszcze raz ;)[/QUOTE]

To dla mnie nieodgadniony fenomen: firma zlewa klientów a oni w dalszym ciągu próbują coś tam kupić :) A przecież firm szyjących jest od groma. Do wyboru, do koloru...

Link to comment
Share on other sites

Ja tam nigdy nie miałam problemu z kontaktem z DS. Trzeba jednak mieć na uwadze, że nikt nie siedzi przed kompem 24/dobę i zapewne firma dostaje sporo zapytań i zamówień i nie jesteśmy jedynymi niecierpliwymi klientami ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anostek']To dla mnie nieodgadniony fenomen: firma zlewa klientów a oni w dalszym ciągu próbują coś tam kupić :) A przecież firm szyjących jest od groma. Do wyboru, do koloru...[/QUOTE]

Widocznie szyją tak dobre artykuły, że są tego warte ;) Ja osobiście Dogstajlówki uwielbiam, bo są porządne i do tego ślicznie wykonane. A plecionych smyczy nigdzie indziej nie dostanę, a innych nie lubię :P Chociaż też nigdy nie miałam jakichś strasznych problemów z kontaktem, max 2 dni czekania na odpowiedź.
To samo było swego czasu z AD, nie odpisywali po 2 miesiące a i tak mieli mnóstwo klientów :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Ja tam nigdy nie miałam problemu z kontaktem z DS. Trzeba jednak mieć na uwadze, że nikt nie siedzi przed kompem 24/dobę i zapewne firma dostaje sporo zapytań i zamówień i nie jesteśmy jedynymi niecierpliwymi klientami ;).[/QUOTE]

Ale nie mówimy o braku natychmiastowej odpowiedzi tylko o jej braku w ogóle.

Link to comment
Share on other sites

Też ostatnio pisałam dwa maile, które zostały zupełnie bez odpowiedzi(kilka tygodni to chyba zupełny brak odpowiedzi). Zamówiłam więc gdzie indziej. Mimo to, na pewno w przyszłości będę jeszcze coś zamawiać z Dogstyle - szelki które mam od nich są naprawdę super! I zmieścili się w deklarowanym terminie wykonania :-).

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że jest wiele firm szyjących, ale nie znalazłam w nich tego czego szukam. W sklepach zoo czy na allegro też nie znalazłam, chociaż może jakbym jeszcze dłużej szukała to w końcu bym trafiła, ale nie chce mi się skoro wiem, że w DS mogą mi uszyć taką smycz jak chce.

Link to comment
Share on other sites

Nasza furkidz się trochę popruła.. I odbarwił się kolor :/
Na szczęście nie jestem uzależniona od techniki, i potrafię zszyć i ręcznie ;)
I wygląda już o wiele lepiej. ;)

A że Xena ładnie wygląda w 2 cm, niedługo do nadaje kolekcji dołączy kolejna obróżka :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...