Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Ja za gadzeciaka 2,5cm szerokosci, 35 cm dlugosci, alkantra naszyta na tasme, z imieniem psa z czcionki galazkowej zaplacilam 25 zl

zabilas mnie tym elmo! chce, a nie mam kasy, wlasnie zaplacilam za legowisko, obroze od gadzeciakow, od tutti, szelki i smycz z PSDD i co mam teraz zrobic? :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katasza1']Ja za gadzeciaka 2,5cm szerokosci, 35 cm dlugosci, alkantra naszyta na tasme, z imieniem psa z czcionki galazkowej zaplacilam 25 zl

zabilas mnie tym elmo! chce, a nie mam kasy, wlasnie zaplacilam za legowisko, obroze od gadzeciakow, od tutti, szelki i smycz z PSDD i co mam teraz zrobic? :-([/QUOTE]
haha , postaram si wstawić za niedługo zdjęcie obrozy na psie , to zobaczycie jak ona dokladanie wyglada

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katasza1']o niiieee szyja chustki dla psa z elmo :loveu: i pod koniec tygodnia maja byc tkaniny w pawie piorka, boze, zeslij mi kase.[/QUOTE]
Oszczędzaj, powinni jeszcze później mieć ten wzorek, nie musisz się spieszyć :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katasza1']Ja za gadzeciaka 2,5cm szerokosci, 35 cm dlugosci, alkantra naszyta na tasme, z imieniem psa z czcionki galazkowej zaplacilam 25 zl[/QUOTE]

ja za 2 cm szerokości , eko skórkę naszytą na taśmę i podszytą alkantrą, półzacisk z imieniem psa ze świecącej nitki (6 znaków) dałam 35 zł :)

Link to comment
Share on other sites

Na psie obroża wygląda lepiej, więc nie narzekam. Przynajmniej mam nauczkę na przyszłość.

[quote name='vege*'][URL]http://img42.imageshack.us/img42/9767/obroza1.jpg[/URL] paula jakie to ładne:loveu:[/QUOTE]
Zgadzam się. Świetne kolorki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='razed_in_black']ja za 2 cm szerokości , eko skórkę naszytą na taśmę i podszytą alkantrą, półzacisk z imieniem psa ze świecącej nitki (6 znaków) dałam 35 zł :)[/QUOTE]
Bo chyba ogólnie te obroze są po 17 zł a za każdy "bajer" się dopłaca :) Tak gdzieś na ich fb było napisane :)

[quote name='Laetitia']Na psie obroża wygląda lepiej, więc nie narzekam. Przynajmniej mam nauczkę na przyszłość.


Zgadzam się. Świetne kolorki :loveu:[/QUOTE]
ten wzorek w potworki jest uroczy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Bo chyba ogólnie te obroze są po 17 zł a za każdy "bajer" się dopłaca :) Tak gdzieś na ich fb było napisane :)[/QUOTE]

najlepiej się z nimi skontaktować, bo każdą obrożę cenią inaczej, ja żadnych bajerów nie zamawiałam, świecąca nitka jest w cenie normalnych

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mika01']Chcę kupić szelki dla BF. Którą firmę polecacie pod względem jakości?
ohmydog, manufaktura miauhau, kudłaty art, modna koza czy collars craft studio?[/QUOTE]

Chętnie bym pomogła, ale niestety nie mogę niczego reklamować ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katasza1']i tak wszyscy wiedza ze powiedzialabys ze ohmydog :cool3:[/QUOTE]

Ty to powiedziałaś ;-) Ja już nie używam słów na "o". A na poważnie, to z pozostałych wymienionych firm nic nie mam, więc nie mogę rekomendować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karoola']Jak zobaczyłam tę obrożę na fejsie, to pierwsze moje skojarzenie, to był Twój nick :evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='Olson']tak, jakieś takie etniczne. :diabloti:[/QUOTE]

haha, chyba jest jej przeznaczona w takim razie :cool3:

dla małego chciałabym tą

[IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/941981_465756860178452_405967366_n.jpg[/IMG]

ale trochę się boję, że 3cm to będzie za szeroko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Ćma-bier obie![/QUOTE]

:lol:

[quote name='PaulinaBemol']a ile mały waży i ma w kłębie? bo ja początkowo po przestawieniu się Bemol ->Kryś też uważałam że 2 cm to już dużo ale zaczynam zmieniać zdanie zwłaszcza że obróżka spacerowa? a nie że ciągle z adresówką?[/QUOTE]


[quote name='Victoria']mysle ze bdzie spoko, moja nana jest mala i w 2 cm wyglada w chyba dobrze[/QUOTE]


waży 10,5 a w kłębie to nie wiem :lol: założę mu jakąś 3cm Etny i zobaczę jak wygląda

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...