Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='barberry']Rzuciła się Wam ostatnio w oczy w jakimś sklepie obroża Rogz z serii miękkie i lekkie, 11mm (S) w kolorze różowym..? Specjalnie zrobiłam całe zakupy w krakvecie ponieważ miła pani poinformowała mnie, że obroża jak najbardziej jest i już na mnie czeka, a tu niespodzianka - nie ma! :angryy:
Potrzebuję jej koniecznie (albo czegoś innego różowego o szerokości 1cm) na adresówkę do noszenia razem z szelkami na urlopie.
[/QUOTE]

Nie wiedziałam, że z KrakVetem są takie problemy. Zachęcił mnie ten sklep, bo ma tanią przesyłkę i duży wybór różnych rzeczy. Chciałam już tam zamówić karmę i nowe miski :roll:.

[quote name='AnIeLa']
[IMG]http://img213.imageshack.us/img213/717/dsc0713k.jpg[/IMG][/QUOTE]

Ale tego dużo :crazyeye:. I jakie śliczne wzorki :loveu:

My kupujemy rogzy już po niedzieli :evil_lol:. Ale niestety muszę na razie zrezygnować ze smyczy, bo nie starczy mi kasy :-( (zachciało mi się piłki ażurowej). Na razie będą dwie obróżki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chrupcia'][B]AnIeLa[/B], śliczne te obróżki! :loveu: nie wiesz czy można jeszcze którąś z tasiemiec zdobyć u taks ? :) chętnie bym wzieła szczególnie te dwie pierwsze z góry:)[/QUOTE]


Taks szyła ostatnio na bazarek z tego co widziałam z tych co jej zostały po szyciu dla znajomych. Ktoś pisał, że już nie ma.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Adzia123']Nie wiedziałam, że z KrakVetem są takie problemy. Zachęcił mnie ten sklep, bo ma tanią przesyłkę i duży wybór różnych rzeczy. Chciałam już tam zamówić karmę i nowe miski :roll:.
[/QUOTE]

Na 8 zamówionych rzeczy przyjdą 3. Już nawet nie mówię o tej obroży ale np. smaki Let's Bite to chyba podstawowy artykuł i jeszcze nie spotkałam się z sytuacją żeby go gdzieś nie było.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barberry']Na 8 zamówionych rzeczy przyjdą 3. Już nawet nie mówię o tej obroży ale np. smaki Let's Bite to chyba podstawowy artykuł i jeszcze nie spotkałam się z sytuacją żeby go gdzieś nie było.[/QUOTE]

krakvet, duży wybór tylko na internecie. A w magazynach braki :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rika']I nie doczekaliśmy się kuriera... Jestem bardzo zawiedziona :placz:

To ja pisałam, że taks nie ma już bajkowych tasiemek- dzisiaj o nie pytałam ;)[/QUOTE]

Ja tez nadal czekam , ale mi Marta mowila ze wysla pod koniec tygodnia. Mam nadzieje ze do środy szelki przyjda.
Pytalam dzis w mailu czy bedzie opóźnienie z powodu choroby ale nic mi nie odpisali...
Zamawiałas kurierem? No to dodatkowo mozna sie zawieść bo po to sie placi wiecej zeby szybciej bylo.
Ale na chorobe nie ma rady - kazdemu moze sie przytrafic. Wazne zeby szelunie pasowaly i byly dobrze wykonane:))))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alise']Czy ktoś z was miał smycz firmy CHABA? Szukam jakiejś taśmowej na początek.[/QUOTE]
Tak ja miałam, jak Nuka była szczeniakiem. Najpierw miałam taką chyba 1 cm w te wzorki takie dziwne i była ok (później oddałam ją cioci dla jej szczeniaka), a później kupiłam taka 2 cm przepinaną i wytrzymała mi długo, po chyba 2 latach mi się przetarła :eviltong: kosztowała 15 zeta w kakadu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...